Karolina Wysocka, uczestniczka I edycji projektu, 3. rok prawa, UWrAkademia Odszkodowań Votum S.A. uzupełniła moją wiedzę o to, na co zwykle brakowało czasu na zajęciach. Dowiedziałam się m.in., jak stosowane są przepisy dotyczące odpowiedzialności odszkodowawczej na przykładzie zapadających w pamięć historii osób, którym prowadzący Akademię bezpośrednio pomogli. Najbardziej jednak podobały mi się praktyczne wskazówki co do sposobu prowadzenia spraw i zachowania na sali sądowej, opatrzone zabawnym komentarzem. Wysoką przyswajalność wiedzy gwarantuje świetna atmosfera – czuć, że prowadzący naprawdę chcą podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą. Zdobyte informacje pozwalają gładko podjąć praktyki w Votum, gdzie ważniejsza od umiejętności parzenia kawy, jest znajomość zasad odpowiedzialności. Ponadto cykl spotkań pozwolił uzyskać odpowiedzi na dręczące mnie (i nie tylko mnie) pytanie, od czego właściwie zależy wysokość zadośćuczynienia oraz utwierdził, że to właśnie z prawem cywilnym chcę wiązać swoją przyszłość.

Czytaj również


Róża Bilska, uczestniczka I edycji projektu , 4. rok prawa, UWr

Udział w Akademii Odszkodowań, która została zorganizowana przez firmę Votum S.A. był wynikiem spontanicznej decyzji,

Michał Budny, uczestnik I edycji projektu, 4. rok prawa, UWr

Udział w Akademii Odszkodowań umożliwił mi szersze poznanie materii ubezpieczeniowej. Mocną stroną warsztatów było prowadzenie

Karolina Wysocka, uczestniczka I edycji projektu, 3. rok prawa, UWr

Akademia Odszkodowań Votum S.A. uzupełniła moją wiedzę o to, na co zwykle brakowało czasu na

Tomasz Kubata, uczestnik I edycji projektu, 3. rok prawa, UWr, obecnie Asystent w Departamencie Obsługi Klienta VOTUM S.A.

Warto wziąć udział, ponieważ przekazana wiedza jest praktyczna a nie teoretyczna Moim zdaniem bardzo dobrym