Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Róża Bilska, uczestniczka I edycji projektu , 4. rok prawa, UWr

VOTUM /

Akademia odszkodowań opinie / Róża Bilska, uczestniczka I edycji projektu , 4. rok prawa, UWr

Róża Bilska, uczestniczka I edycji projektu , 4. rok prawa, UWr

15 listopada 2016

Udział w Akademii Odszkodowań, która została zorganizowana przez firmę Votum S.A. był wynikiem spontanicznej decyzji, po zobaczeniu plakatu promocyjnego na naszym wydziale.

Nigdy wcześniej nie spotkałam się z sytuacją kiedy prywatna firma podjęłaby się zorganizowania cyklu spotkań z wąskiej dziedziny prawa, mając w swojej ofercie spotkania z praktykami prawa, pracę na kazusach, szkolenia z zakresu przygotowywania pism procesowych, przygotowanie do praktyk czy ukazanie roli prawnika w sądzie. A wszystko to zwieńczone certyfikatem ukończenia Akademii Odszkodowań.

Tak bogata oferta nie pozostawiała wątpliwości, że warto partycypować w tym przedsięwzięciu.

Z perspektywy czasu mogę z całym przekonaniem powiedzieć, że to był „strzał w dziesiątkę”. Udział w 10 spotkaniach, jakie odbyły się w ramach Akademii Odszkodowań zaowocował w bogatą wiedzę z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Wysoki poziom merytoryczny prawników prowadzących spotkania, ich zaangażowanie i profesjonalizm były gwarancją tego, że zdobyte w czasie Akademii doświadczenie, będzie bardzo przydatne w przyszłej pracy.

To co warte podkreślenia i co z całą pewnością wpłynęło na sukces Akademii, to brak powtarzalności, pomimo że wszystko obracało się przecież w obszarze dochodzenia odszkodowań. Każde spotkanie prowadzone było przez inną osobę, która przedstawiała tę problematykę ze swojego punktu widzenia, który zawsze oparty był na bogatym doświadczeniu zawodowym. Prowadzący odpowiadali na każde nurtujące nas pytanie, zawsze starali się tak przedstawić problematykę poszczególnych zajęć żeby rozwiać wszelkie wątpliwości studentów.

W ramach Akademii zorganizowany był także konkurs. To bardzo ważne, że w połowie naszych spotkań mogliśmy się sprawdzić i zobaczyć jak przekazywana nam wiedza przydaje się w praktyce.

Już w trakcie Akademii zostałam przyjęta na 3-miesięczny staż w kancelarii Łebek i Wspólnicy, jednej z czołowych kancelarii na obszarze Dolnego Śląska, w departamencie spraw procesowych, który specjalizuje się w sprawach z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych.

Praca w zespole doświadczonych i kompetentnych prawników, którzy na co dzień służyli pomocą w każdej sprawie, pokazywali jak wygląda proces dochodzenia odszkodowania od ubezpieczyciela od samego początku – złożenia pozwu – aż po drugą instancję, jest niezwykle cennym doświadczeniem. Dodatkowo, co bardzo istotne, atmosfera jaka panowała w kancelarii sprzyjała efektywnej pracy i dawała poczucie, że w każdej sytuacji uzyska się wsparcie bardziej doświadczonych prawników.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

(…) to był „strzał w dziesiątkę”. Udział w 10 spotkaniach, jakie odbyły się w ramach Akademii Odszkodowań zaowocował w bogatą wiedzę z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Wysoki poziom merytoryczny prawników prowadzących spotkania, ich zaangażowanie i profesjonalizm były gwarancją tego, że zdobyte w czasie Akademii doświadczenie, będzie bardzo przydatne w przyszłej pracy.strzałka

Mocną stroną warsztatów było prowadzenie ich przez praktyków, osoby które na co dzień zajmują się kwestiami dotyczącymi ubezpieczeń i roszczeniami z nimi związanych. Zajęcia miały różnorodną tematykę, jednak każde z nich miało bezpośredni związek z pracą prawnika w sprawach odszkodowawczych.strzałka

Wysoką przyswajalność wiedzy gwarantuje świetna atmosfera – czuć, że prowadzący naprawdę chcą podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą.strzałka

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem była teczka, którą otrzymaliśmy na pierwszych zajęciach gdzie były wyszczególnione przepisy (…).strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie