Tomasz Kubata, uczestnik I edycji projektu, 3. rok prawa, UWr, obecnie Asystent w Departamencie Obsługi Klienta VOTUM S.A.Warto wziąć udział, ponieważ przekazana wiedza jest praktyczna a nie teoretyczna

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem była teczka, którą otrzymaliśmy na pierwszych zajęciach gdzie były wyszczególnione przepisy (…). Kolejną kwestią jest konkurs, który odbył się w trakcie warsztatów. Przygotowanie do rozwiązania kazusu moim zdaniem bardzo mobilizowało do przejrzenia wszystkich materiałów.

Jeśli chodzi o osoby prowadzące warsztaty, jak również ich tematyka oraz prezentacje to były one bardzo dobre i nie pozwoliły się nudzić. Na pewno nie można powiedzieć o tych warsztatach, że były to nudne, typowe wykłady.

Podsumowując ogół czasu spędzony na warsztatach to muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, choć nigdy dość zdobywania wiedzy i ciągle można się uczyć czegoś nowego. Bardzo się cieszę, że warsztaty Votum powracają i kolejni uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak działają ubezpieczenia od kuchni.

(…) AKADEMIA VOTUM potrafi przyciągnąć do siebie na dłużej

Czytaj również


Róża Bilska, uczestniczka I edycji projektu , 4. rok prawa, UWr

Udział w Akademii Odszkodowań, która została zorganizowana przez firmę Votum S.A. był wynikiem spontanicznej decyzji,

Michał Budny, uczestnik I edycji projektu, 4. rok prawa, UWr

Udział w Akademii Odszkodowań umożliwił mi szersze poznanie materii ubezpieczeniowej. Mocną stroną warsztatów było prowadzenie

Karolina Wysocka, uczestniczka I edycji projektu, 3. rok prawa, UWr

Akademia Odszkodowań Votum S.A. uzupełniła moją wiedzę o to, na co zwykle brakowało czasu na

Tomasz Kubata, uczestnik I edycji projektu, 3. rok prawa, UWr, obecnie Asystent w Departamencie Obsługi Klienta VOTUM S.A.

Warto wziąć udział, ponieważ przekazana wiedza jest praktyczna a nie teoretyczna Moim zdaniem bardzo dobrym