Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Tomasz Kubata, uczestnik I edycji projektu, 3. rok prawa, UWr, obecnie Asystent w Departamencie Obsługi Klienta VOTUM S.A.

VOTUM /

Akademia odszkodowań opinie / Tomasz Kubata, uczestnik I edycji projektu, 3. rok prawa, UWr, obecnie Asystent w Departamencie Obsługi Klienta VOTUM S.A.

Tomasz Kubata, uczestnik I edycji projektu, 3. rok prawa, UWr, obecnie Asystent w Departamencie ...

15 listopada 2016

Warto wziąć udział, ponieważ przekazana wiedza jest praktyczna a nie teoretyczna

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem była teczka, którą otrzymaliśmy na pierwszych zajęciach gdzie były wyszczególnione przepisy (…). Kolejną kwestią jest konkurs, który odbył się w trakcie warsztatów. Przygotowanie do rozwiązania kazusu moim zdaniem bardzo mobilizowało do przejrzenia wszystkich materiałów.

Jeśli chodzi o osoby prowadzące warsztaty, jak również ich tematyka oraz prezentacje to były one bardzo dobre i nie pozwoliły się nudzić. Na pewno nie można powiedzieć o tych warsztatach, że były to nudne, typowe wykłady.

Podsumowując ogół czasu spędzony na warsztatach to muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony, choć nigdy dość zdobywania wiedzy i ciągle można się uczyć czegoś nowego. Bardzo się cieszę, że warsztaty Votum powracają i kolejni uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak działają ubezpieczenia od kuchni.

(…) AKADEMIA VOTUM potrafi przyciągnąć do siebie na dłużej

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

(…) to był „strzał w dziesiątkę”. Udział w 10 spotkaniach, jakie odbyły się w ramach Akademii Odszkodowań zaowocował w bogatą wiedzę z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych. Wysoki poziom merytoryczny prawników prowadzących spotkania, ich zaangażowanie i profesjonalizm były gwarancją tego, że zdobyte w czasie Akademii doświadczenie, będzie bardzo przydatne w przyszłej pracy.strzałka

Mocną stroną warsztatów było prowadzenie ich przez praktyków, osoby które na co dzień zajmują się kwestiami dotyczącymi ubezpieczeń i roszczeniami z nimi związanych. Zajęcia miały różnorodną tematykę, jednak każde z nich miało bezpośredni związek z pracą prawnika w sprawach odszkodowawczych.strzałka

Wysoką przyswajalność wiedzy gwarantuje świetna atmosfera – czuć, że prowadzący naprawdę chcą podzielić się z uczestnikami swoją wiedzą.strzałka

Moim zdaniem bardzo dobrym pomysłem była teczka, którą otrzymaliśmy na pierwszych zajęciach gdzie były wyszczególnione przepisy (…).strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie