Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

„Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów w Czubrowicach

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / „Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów w Czubrowicach

„Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów w Czubrowicach

13 listopada 2014
uczniowie

VOTUM S.A. oraz Fundacja VOTUM dociera do różnych zakątków Polski prowadząc akcję „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Podczas spotkań najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego mogą zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa na drodze.

 

W tej edycji zwracamy dużą uwagę na obowiązek noszenia elementów odblaskowych po zmroku, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Na niebezpieczeństwo narażone są zwłaszcza dzieci z małych miejscowości.

 

Często muszą pokonać dużą odległość idąc z domu do szkoły. Najgorzej, gdy droga nie posiada chodnika, a uczniowie zmuszeni są do poruszania się poboczem. Znajomość najważniejszych zasad jest wtedy niezwykle ważna.

 

Tym razem odwiedziliśmy uczniów Szkoły Podstawowej w Czubrowicach. Dyrektorzy Regionalni VOTUM Ewelina Kozioł oraz Tomasz Włodarczyk poprowadzili spotkanie, a na zakończenie rozdali dzieciom pamiątkowe dyplomy, kamizelki i opaski odblaskowe oraz maskotki Fundacji VOTUM.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

prad-na19

Zostaliśmy poinformowani, że w związku z modernizacją sieć w piątek -19 stycznia 2018 r. prowadzone będą prace modernizacyjne i planowana jest przerwa w dostawie prądu. Dnia 19 stycznia 2018 r. centrala VOTUM S.A. będzie niestety nieczynna. Najmocniej przepraszamy.

dziecko-narty-big

Dzięki sprawnej argumentacji VOTUM pani Renata otrzymała odszkodowanie wyższe o 250% od początkowej propozycji ubezpieczyciela. Poszkodowanej narciarce zostały wypłacone wszystkie należne świadczenia odszkodowawcze.

śpiączka

Pani Patrycja uległa wypadkowi jako dziewczynka, ale skutki wypadku odczuła najboleśniej dopiero 9 lat po zdarzeniu. Przeczytaj i dowiedz się, jak VOTUM S.A. uzyskało dla niej należne świadczenia.

votum sa

Dziecko, które ucierpiało w wypadku, ma dokładnie takie same prawo do uzyskania rekompensaty jak osoba dorosła. Przeczytaj i dowiedz się, jak spółka VOTUM wywalczyła należne świadczenia dla 10-letniego Piotra!

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

2018-01-19-prad

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie