Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

„Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów w Czubrowicach

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / „Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów w Czubrowicach

„Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów w Czubrowicach

13 listopada 2014
uczniowie

VOTUM S.A. oraz Fundacja VOTUM dociera do różnych zakątków Polski prowadząc akcję „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Podczas spotkań najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego mogą zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa na drodze.

 

W tej edycji zwracamy dużą uwagę na obowiązek noszenia elementów odblaskowych po zmroku, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Na niebezpieczeństwo narażone są zwłaszcza dzieci z małych miejscowości.

 

Często muszą pokonać dużą odległość idąc z domu do szkoły. Najgorzej, gdy droga nie posiada chodnika, a uczniowie zmuszeni są do poruszania się poboczem. Znajomość najważniejszych zasad jest wtedy niezwykle ważna.

 

Tym razem odwiedziliśmy uczniów Szkoły Podstawowej w Czubrowicach. Dyrektorzy Regionalni VOTUM Ewelina Kozioł oraz Tomasz Włodarczyk poprowadzili spotkanie, a na zakończenie rozdali dzieciom pamiątkowe dyplomy, kamizelki i opaski odblaskowe oraz maskotki Fundacji VOTUM.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

wypadek na pasach

Przejścia dla pieszych powinno być miejscem bezpiecznym dla osób poruszających się po jezdni pieszo. Niekiedy jednak nawet tam dochodzi do wypadków. O jakie świadczenia mogą ubiegać się poszkodowani w tego typu zdarzeniach? Przeczytaj i poznaj historię pana Roberta.

ranking gazety finnasowej

W rankingu największych firm opublikowanym przez Gazetę Finansową Grupa Votum zajęła pozycję wyższą niż firmy konkurencyjne. Obrazuje to naszą wysoką pozycję na rynku.

rafał arcyz

Rafał Arcyz to klient VOTUM S.A. i podopieczny Fundacji Votum. Obecnie odbywa kolejny turnus w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Krakowie i z determinacją dąży do odzyskania pełnej sprawności. Poznaj jego historię!

święto policji w pasłęku

Stoisko VOTUM S.A. było jedną z atrakcji pasłęckiego festynu rodzinnego zorganizowanego z okazji Święta Policji. W jakie sposób uczestniczyliśmy w obchodach? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

Menu

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie