Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

„Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów w Czubrowicach

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / „Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów w Czubrowicach

„Bezpieczna droga do szkoły” dla uczniów w Czubrowicach

13 listopada 2014
uczniowie

VOTUM S.A. oraz Fundacja VOTUM dociera do różnych zakątków Polski prowadząc akcję „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Podczas spotkań najmłodsi uczestnicy ruchu drogowego mogą zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa na drodze.

 

W tej edycji zwracamy dużą uwagę na obowiązek noszenia elementów odblaskowych po zmroku, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Na niebezpieczeństwo narażone są zwłaszcza dzieci z małych miejscowości.

 

Często muszą pokonać dużą odległość idąc z domu do szkoły. Najgorzej, gdy droga nie posiada chodnika, a uczniowie zmuszeni są do poruszania się poboczem. Znajomość najważniejszych zasad jest wtedy niezwykle ważna.

 

Tym razem odwiedziliśmy uczniów Szkoły Podstawowej w Czubrowicach. Dyrektorzy Regionalni VOTUM Ewelina Kozioł oraz Tomasz Włodarczyk poprowadzili spotkanie, a na zakończenie rozdali dzieciom pamiątkowe dyplomy, kamizelki i opaski odblaskowe oraz maskotki Fundacji VOTUM.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

akcja krew

Wraz z końcem lata zakończyła się Akcja Krew. VOTUM S.A. i Fundacja Votum aktywnie wspierały akcję przez cały czas. Dowiedz się, ile osób wzięło w niej udział i ile litrów krwi zebraliśmy!

rafał mikołajczyk

Oddaj głos na Rafała Mikołajczyka w plebiscycie Człowiek bez barier 2017! Pomóż mu zdobyć tytuł, na który bez cienia wątpliwości zasługuje.

człowiek bez barier

Nasz kolega, Rafał Mikołajczyk zakwalifikował się do półfinału konkursu Człowiek bez barier 2017. Dowiedz się, na czym polega plebiscyt i gdzie możesz oddać głos, żeby pomóc mu wygrać!

rzecznik finansowy

Rzecznik Finansowy opublikował raport, dotyczący likwidacji szkód powstałych w wypadkach komunikacyjnych. Ujął w nim praktyki, które wciąż są stosowane przez ubezpieczycieli.

Menu

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie