Bieg Firmowy 2019Bieg Firmowy 2019

Udział w Biegu Firmowym to niemal tradycja Votum S.A. – 18 maja we Wrocławiu reprezentanci spółki już po raz siódmy wzięli w nim udział, by wspierać podopiecznych Fundacji Everest.

W tym roku na Bieg Firmowy zarejestrowało się 5 drużyn 5-osobowych z Votum S.A. Wśród biegaczy byli nie tylko pracownicy poszczególnych Departamentów z Centrali spółki, ale również Przedstawiciele Regionalni, którzy musieli pokonać znaczne odległości, aby stawić się na starcie biegu. Ponadto w Biegu wziął również udział Prezes Zarządu Votum S.A. – Bartłomiej Krupa.

 

Na Biegu Firmowym mile widziani są wszyscy, którzy chcą pomóc potrzebującym dzieciom, dlatego wśród biegaczy Votum S.A. można spotkać nie tylko maratończyków, ale i osoby, dla których dystans 5 kilometrów stanowił wyzwanie. Choć każdy starał się przebiec tę odległość w jak najlepszym czasie, to nie wyniki były tu najważniejsze, ale właśnie chęć niesienia pomocy.

 

W tym roku dzięki uczestnikom Biegu Firmowego wsparcie otrzyma aż 5 dzieci: Lena, Adam, Michał, Wiktoria i Kacper, których można poznać dzięki stronie internetowej organizatora.

 

Celem Biegu Firmowego jest pomoc potrzebującym dzieciom, ale też promowanie zdrowego stylu życia. Te wartości są szczególnie bliskie spółce Votum S.A., dlatego wiemy już, że weźmiemy udział także w kolejnej edycji.

 

BF

Czytaj również


390 tys. zł dla poszkodowanej kobiety

Czy w sytuacji, gdy sprawcą wypadku jest kierowca samochodu, którym podróżujemy należy się nam odszkodowanie?

Wcześniejsza spłata kredytu konsumenckiego – wyrok TSUE

W oczekiwaniu na wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie kredytów indeksowanych lub denominowanych do

Eksperci Grupy Kapitałowej VOTUM S.A. dla Rzeczpospolitej

We wtorek Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał wyrok zgodnie z którym kredytobiorcy, którzy spłacą kredyt

Wyrok TSUE w sprawie kredytów konsumenckich

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał ważny wyrok dotyczący kredytów konsumenckich - w przypadku wcześniejszej spłaty