Bieg Firmowy 2014

W sobotę 17 maja we Wrocławiu odbył się Bieg Firmowy, w którym wystartowało 5 drużyn VOTUM.
Nie zważając na bardzo złe warunki pogodowe i lejący się z nieba deszcz nasi zawodnicy dzielnie stanęli w komplecie na starcie i ze znakomitymi wynikami dobiegli do mety.
Nie zawiedli również kibice. Przypominamy, że całej imprezie przyświecał szczytny cel –  leczenie i rehabilitacja braci Koniecznych
Zapraszamy na fotorelację z tej fantastycznej imprezy. Poniżej podajemy również wyniki naszych drużyn:

• Drużyna VOTUM I (Jan Wan, Paweł Wójcik, Kacper Jankowski, Łukasz Szałęga) zajęli 78 miejsce.
  • Drużyna VOTUM IV (Michał Kamiński, Magdalena Smolnik, Dominik Borkowski, Jacek Ziaja) uplasowali się na 164 pozycji.
  • Drużyna VOTUM III (Robert Franczak, Paulina Koniuszewska, Dariusz Czyż, Paweł Perkowski) finiszowali na 189 miejscu.
  • Drużyna VOTUM II (Marta Jasińska, Agnieszka Skiba, Magdalena Pipała, Marcin Wenzel) zajęli 347 miejsce.
  • Drużyna VOTUM V (Ola Zygmunt, Kasia Jóźwik, Paulina Kłopotek, Ewa Duszyńska) zakończyła bieg na 421 miejscu z 471 możliwych.

Gratulujemy i dziękujemy!

Czytaj również

Mediacje – alternatywny sposób rozwiązywania sporów

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Mediacji na portalu BiznesTuba opublikowano wypowiedź radcy prawnego Alberta Demidowskiego, Zastępcy

Wypadek na poligonie

Do zawodów związanych ze znacznym ryzykiem należy między innymi praca żołnierza. Niestety do nieszczęśliwych wypadków

Czy warto zdecydować się na ugodę zamiast postępowania sądowego?

Zarówno zeszłotygodniowy wyrok wydany przez Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, jak i wcześniejsze orzeczenia Sądu Najwyższego,