Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

List Prezesa Zarządu do Akcjonariuszy VOTUM S.A.

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / List Prezesa Zarządu do Akcjonariuszy VOTUM S.A.

List Prezesa Zarządu do Akcjonariuszy VOTUM S.A.

24 kwietnia 2012

Szanowni Państwo,
W imieniu Zarządu VOTUM S.A. mam zaszczyt oddać w Państwa ręce Raport roczny Grupy Kapitałowej VOTUM za rok 2011. Był to pierwszy pełny rok obrotowy, w którym VOTUM S.A. było spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jak wiemy, był to także rok, w którym polska i światowa gospodarka zmagały się z drugą falą kryzysu finansowego, co wiązało się z silnymi spadkami cen walorów na światowych giełdach.

 

Także walory VOTUM S.A. odczuły w miesiącach letnich załamanie kursu. Jednak odbudowywany przez ostatnie miesiące kurs akcji i systematycznie testowane jego maksima utwierdzają nas w przekonaniu, że było to załamanie nieuzasadnione. Przede wszystkim dlatego, że szło ono w parze z tendencjami wzrostowymi w samej spółce. W roku 2011 zanotowaliśmy ponad 20% wzrost sprzedaży w stosunku do 2010 i 2009 roku. Działalność kancelarii odszkodowawczych jest bardzo odporna na wahania koniunktury, spowolnienie gospodarcze czy niepewność na rynkach finansowych. Paradoksalnie kryzys wzmaga nawet potrzebę korzystania z profesjonalistów w procesie likwidacji szkód. Należy zauważyć, że rynek usług doradców odszkodowawczych wciąż się rozwija i choć świadomość społeczeństwa jest coraz wyższa, a liczba naszych klientów rośnie z każdym rokiem, to jednak statystyki pokazują, że wciąż w Polsce likwiduje się zdecydowanie mniej szkód niż w innych krajach Unii Europejskiej, a wypłacane kwoty są zdecydowanie niższe.

Polityka ubezpieczycieli ograniczania wypłat odszkodowań powoduje, że coraz większą rolę w uzyskiwaniu świadczeń dla naszych klientów odgrywa Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k.. Konsekwentna polityka kierowania na drogę sądową spraw, w których ubezpieczyciele zaniżyli kwoty świadczeń sprawia, że również w najbliższych latach znaczenie KAiRP w zakresie podstawowej działalności Grupy Kapitałowej będzie coraz większe.

 

Publikując niniejsze sprawozdanie możemy pochwalić się dalszą systematyczną realizacją podjętych w prospekcie emisyjnym zadań. Główny i najważniejszy cel emisyjny, jakim jest rozbudowa NZOZ PCRF VOTUM-RehaPlus wchodzi w fazę realizacji – podpisana przed kilkoma dniami umowa o generalne wykonawstwo przewiduje rozpoczęcie prac budowlanych jeszcze w kwietniu tego roku. Natomiast rozwój zależnych spółek działających za granicą powoduje, że ich udział w wyniku Grupy Kapitałowej VOTUM jest coraz większy.

 

Jedną z ważniejszych informacji dla akcjonariuszy VOTUM S.A. była w ostatnich miesiącach decyzja zarządu VOTUM S.A. o rekomendowaniu wypłaty dywidendy z zysku za rok 2011 oraz przyjęciu polityki wypłaty dywidendy w kolejnych latach.
Pragnę na koniec podziękować Władzom Spółek Zależnych, Pracownikom i Współpracownikom, a w szczególności Kadrze Menedżerskiej VOTUM S.A. za ogromne zaangażowanie, wytrwałość i ciężką pracę, dzięki której zarówno spółka VOTUM, jak i cała Grupa Kapitałowa mogły rozwijać się i realizować wyznaczone cele. Chciałbym również w imieniu swoim i całego zarządu podziękować Akcjonariuszom za zaufanie, którym zostaliśmy obdarzeni.
List Prezesa Zarządu do Akcjonariuszy VOTUM S.A.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

votum sa

W artykule "Warto sądzić się z ubezpieczycielem. 90 proc. osób wygrywa" Rzeczpospolita wskazuje, że w wielu przypadkach odszkodowania, przyznawane przez ubezpieczyciela odszkodowania za wypadki komunikacyjne, są zniżane.

votum sa

15 lutego (czwartek) i 16 lutego (piątek) 2018 r. w godzinach 9:00 do 10:00 będą miały miejsce przerwy w pracy infolinii. Pracownicy Działu ds. Relacji z Klientem będą w tym czasie odbywać szkolenie. Za utrudnienia przepraszamy. W oba dni do Państwa dyspozycji będziemy już od godziny 10.00.

bcc

VOTUM S.A. już po raz kolejny została uhonorowana tytułem Firma Dobrze Widziana. Cieszymy się z tego wyróżnienia i gratulujemy pozostałym laureatom!

pcrf

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum zajmuje się terapią osób najciężej poszkodowanych w wypadkach. Rok 2018 otworzył przed nimi nowe wyzwania. Ośrodek podejmuje się terapii dorosłych osób w śpiączce.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie