Ponad 55 tys. zł dla frankowiczaPonad 55 tys. zł dla frankowicza

W dniu 19 marca 2019 r. złożono pozew do Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia. Powództwo dotyczyło umowy kredytu indeksowanego i obejmowało roszczenie z tytułu nadpłaconych rat w wysokości ponad 55 tys. zł oraz zwrotu składki Ubezpieczenia Niskiego Wkładu Własnego.

Po wpłynięciu sprawy do sądu i zapoznaniu się z pozwem oraz dostarczonym materiałem dowodowym wyznaczono termin posiedzenia na 4 lipca 2019 r.

Dzięki zaangażowaniu oraz fachowej wiedzy ekspertów z Kancelarii wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Votum, sędzia już na pierwszej rozprawie uznał roszczenie w całości, zgodnie z treścią wniesionego powództwa.

Niezwykle istotnym jest fakt, że sędzia odrzucił wniosek o przesłuchanie świadków i dopuszczenie opinii biegłego, uznając, że roszczenia są oczywiście zasadne, a okoliczności sprawy nie budzą wątpliwości.

Masz kredyt we frankach? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Sprawa, która zakończyła się wygraną frankowicza pokazuje, że warto wyzbyć się obaw związanych z długim czasem oczekiwania na rozstrzygnięcie czy stopniem skomplikowania sprawy i powierzyć ją ekspertom, którzy podejmą działania najlepiej dopasowane do indywidualnej sytuacji kredytobiorcy.

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Renta – 16 lat po wypadku

Każdego dnia dochodzi do wielu wypadków, w których cierpią kierowcy i pasażerowie samochodów, a także

Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – gratulujemy sukcesu!

W tym roku odbyła się 18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Pomimo nietypowych okoliczności w

Potrącony rowerzysta – nieszczęśliwy wypadek

W ciągu ostatnich kilku lat jazda na rowerze jest znacznie zyskała na popularności. Z każdym

Wysokie zadośćuczynienie po wypadku w gospodarstwie

Praca w gospodarstwie rolnym bywa trudna i wymagająca, co więcej wiąże się z pewnym ryzykiem