Ponad 55 tys. zł dla frankowiczaPonad 55 tys. zł dla frankowicza

W dniu 19 marca 2019 r. złożono pozew do Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia. Powództwo dotyczyło umowy kredytu indeksowanego i obejmowało roszczenie z tytułu nadpłaconych rat w wysokości ponad 55 tys. zł oraz zwrotu składki Ubezpieczenia Niskiego Wkładu Własnego.

Po wpłynięciu sprawy do sądu i zapoznaniu się z pozwem oraz dostarczonym materiałem dowodowym wyznaczono termin posiedzenia na 4 lipca 2019 r.

 

Dzięki zaangażowaniu oraz fachowej wiedzy ekspertów z Kancelarii wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Votum, sędzia już na pierwszej rozprawie uznał roszczenie w całości, zgodnie z treścią wniesionego powództwa.

 

Niezwykle istotnym jest fakt, że sędzia odrzucił wniosek o przesłuchanie świadków i dopuszczenie opinii biegłego, uznając, że roszczenia są oczywiście zasadne, a okoliczności sprawy nie budzą wątpliwości.

 

 

Masz kredyt we frankach? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

 

 

Sprawa, która zakończyła się wygraną frankowicza pokazuje, że warto wyzbyć się obaw związanych z długim czasem oczekiwania na rozstrzygnięcie czy stopniem skomplikowania sprawy i powierzyć ją ekspertom, którzy podejmą działania najlepiej dopasowane do indywidualnej sytuacji kredytobiorcy.

Czytaj również


W jakiej sytuacji możliwa jest waloryzacja renty?

Skutki wypadków komunikacyjnych niekiedy są odczuwalne nawet kilkanaście lat od zdarzenia. Zwłaszcza najcięższe obrażenia, takie

Kolejny sukces frankowiczów

W dniu 4 grudnia 2019 r. zapadł kolejny korzystny wyrok w sprawie prowadzonej przez Kancelarię

Listopadowe wyroki frankowe

Na początku października Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał wyrok w sprawie kredytu hipotecznego indeksowanego do

Nowe kary dla nietrzeźwych kierowców

Każdego dnia dochodzi do wielu wypadków drogowych, a do ich przyczyn można zaliczyć między innymi