Ponad 55 tys. zł dla frankowiczaPonad 55 tys. zł dla frankowicza

W dniu 9 marca 2019 r. złożono pozew do Sądu Rejonowego dla Łodzi-Śródmieścia. Powództwo dotyczyło umowy kredytu indeksowanego i obejmowało roszczenie z tytułu nadpłaconych rat w wysokości ponad 55 tys. zł oraz zwrotu składki Ubezpieczenia Niskiego Wkładu Własnego.

Po wpłynięciu sprawy do sądu i zapoznaniu się z pozwem oraz dostarczonym materiałem dowodowym wyznaczono termin posiedzenia na 4 lipca 2019 r.

 

Dzięki zaangażowaniu oraz fachowej wiedzy ekspertów z Kancelarii wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Votum, sędzia już na pierwszej rozprawie uznał roszczenie w całości, zgodnie z treścią wniesionego powództwa.

 

Niezwykle istotnym jest fakt, że sędzia odrzucił wniosek o przesłuchanie świadków i dopuszczenie opinii biegłego, uznając, że roszczenia są oczywiście zasadne, a okoliczności sprawy nie budzą wątpliwości.

 

 

Masz kredyt we frankach? Sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

 

 

Sprawa, która zakończyła się wygraną frankowicza pokazuje, że warto wyzbyć się obaw związanych z długim czasem oczekiwania na rozstrzygnięcie czy stopniem skomplikowania sprawy i powierzyć ją ekspertom, którzy podejmą działania najlepiej dopasowane do indywidualnej sytuacji kredytobiorcy.

Czytaj również


Amputacja nogi – czy ubezpieczyciel pokryje koszty protezowania?

Praca na budowie to niezwykle wymagające zajęcie, zwłaszcza w przypadku pracy na wysokości. Czasem wystarczy

Eksperci o kredytach frankowych

Co raz więcej frankowiczów decyduje się powierzyć swoją sprawę kancelarii prawnej. Przyczyniło się do tego

300 tys. zł dla poszkodowanego motocyklisty

Ofiary wypadków drogowych to w większości osoby, które nie przyczyniły się do zaistnienia niebezpiecznej sytuacji.

W jaki sposób banki realizują obowiązek informacyjny wobec kredytobiorcy

Kredytobiorcy, którzy zmagają się z konsekwencjami zaciągnięcia kredytu denominowanego lub indeksowanego do waluty franka szwajcarskiego