Przedsiębiorstwo Fair Play 2018Przedsiębiorstwo Fair Play 2018

Votum S.A. w tym roku po raz kolejny zostało wyróżnione w Programie Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018.

 

Sprawdź czy należy Ci się wyższe odszkodowanie

 

„Przedsiębiorstwo Fair Play” jest ogólnopolskim programem, w którym co roku, już od ponad 20 lat oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, w tym również sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa, a nie tylko jego wyniki ekonomiczne czy jakość oferowanych przez nie wyrobów.

 

Uroczysta Gala Finałowa, na której zostały ogłoszone wyniki programu, odbyła się 16 listopada w warszawskim EXPO XXI. Nagrodzono firmy kierujące się etyką w działalności gospodarczej, a więc w kontaktach zarówno z partnerami biznesowymi, klientami, pracownikami, a także społecznością lokalną oraz władzami lokalnymi i państwowymi.

 

Pozytywna weryfikacja działalności Votum S.A. przez Kapitułę Programu oraz uhonorowanie Spółki nominacją do Nagrody Głównej Programu – Statuetki XXI edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2018., jest potwierdzeniem rzetelności i transparentności Spółki, realizującej się nie tylko w prowadzeniu biznesu, ale również w działalności prospołecznej i charytatywnej.

Czytaj również


Ambasador Mediacji na Rynku Finansowym

W dniu 12 czerwca 2019 r. w siedzibie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego po raz drugi

Korzystne rozstrzygnięcie przeciwko mBankowi

W dniu 12.06.2019 r. zapadł korzystny wyrok w sprawie  prowadzonej przez kancelarię z Grupy Kapitałowej

Medal Europejski dla Votum S.A.

Votum S.A. po raz kolejny została uhonorowana Medalem Europejskim, przyznawanym przez Business Centre Club. To

Kapitalizacja renty szansą dla poszkodowanego nastolatka

Ofiary wypadków drogowych to w większości osoby, które nie przyczyniły się do zaistnienia niebezpiecznej sytuacji.