Świętujemy 10 lat obecności na GPW!Świętujemy 10 lat obecności na GPW!

20.12.2020 r. przypadło 10lecie obecności Votum S.A. na giełdzie papierów wartościowych. Z tej okazji Prezes Zarządu Votum S.A. Bartłomiej Krupa udzielił specjalnego wywiadu na łamach programu „Szczerze o pieniądzach”.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem.

Votum S.A. zadebiutowała na giełdzie 20 grudnia 2010 roku. Od dziesięciu lat uczestniczymy w życiu rynku kapitałowego starając się budować długotrwałe więzi z jego uczestnikami. Przez okres ostatniego dziesięciolecia dbaliśmy o zapewnienie najwyższych standardów komunikacji z rynkiem kapitałowym. Komunikacji skierowanej do obecnych i potencjalnych inwestorów oraz środowisk opiniotwórczych, a która to dotyczy bieżącej i przyszłej działalności firmy.

Każda spółka notowana na giełdzie ma szczególne zobowiązania wobec interesariuszy i powinna dążyć do budowania odpowiedzialnej polityki informacyjnej skierowanej do partnerów biznesowych, akcjonariuszy, inwestorów indywidualnych a także wykwalifikowanych inwestorów instytucjonalnych. Prawdziwą sztuką jest przedstawić tę samą informację, w sposób dostosowany do oczekiwań każdej z wymienionych grup. Fundamentem jest przejrzysta i prawdziwa treść, a to w Votum S.A. jest standardem.

Czytaj również


Świętujemy 10 lat obecności na GPW!

20.12.2020 r. przypadło 10lecie obecności Votum S.A. na giełdzie papierów wartościowych. Z tej okazji Prezes

Szybka i skuteczna rehabilitacja

Nie ulega wątpliwości, że piesi to użytkownicy drogi najbardziej narażeni na poważne urazy na skutek

Znicz 2020: Bezpieczeństwo na drodze

Dzień Wszystkich Świętych to tradycyjnie czas zwiększonej migracji ludzi oraz wzmożonego ruchu pojazdów na drogach

400 tys. zł zadośćuczynienie dla potrąconej pieszej

W wypadkach cierpią nie tylko kierowcy lub pasażerowie samochodów, ale również inni użytkownicy drogi, tacy