Wyszukiwarka:

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

VOTUM /

Aktualności /

Wygraliśmy

Wygraliśmy

renta na emeryturze
Renta na emeryturze? To możliwe!
20 marca 2017

Dzięki pomocy VOTUM S.A. poszkodowany otrzymał od ubezpieczyciela rentę kwartalną w wysokości 12 586,68 zł i blisko 180 000 zł wyrównania, mimo że uprawniony pobierał już emeryturę. Zobacz, jak tego dokonali.

dopłaty do odszkodowań
VOTUM S.A. dopłaca do odszkodowania
01 marca 2017

Niekiedy dochodzenie należnych świadczeń jest dla poszkodowanego zbyt angażujące. W takich przypadkach VOTUM S.A. proponuje dopłaty do odszkodowań. W jakich sytuacjach będzie to możliwe?

wypłata środków z ofe
Wypłata środków z OFE na rzecz córki i wdowy
20 lutego 2017

Ustalenie, czy zmarły krewny przystąpił do Otwartego Funduszu Emerytalnego, nastręcza niekiedy kłopotów, od tego natomiast zależy wypłata świadczeń.

wypadek na nartach
Odszkodowanie za wypadek na nartach
30 stycznia 2017

Wypadek na nartach, nawet jeśli pozornie nie jest groźny, może nieść ze sobą poważne konsekwencje. Pani Iwona z powodu urazów, jakich doznała na stoku, nie mogła wykonywać swojego zawodu. Czy ubezpieczyciel potraktował jej roszczenia poważnie?

śmierć z powodu rykoszetu
Odszkodowanie za rykoszet
13 stycznia 2017

Nie w każdym przypadku uzyskanie odszkodowania za śmierć bliskiej osoby jest proste. Niekiedy udaje się to dopiero w drugiej instancji – tak właśnie stało się w przypadku rodziny myśliwego, który został trafiony rykoszetem.


Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług VOTUM S.A zgodnie z Polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Menu

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie