Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Szybka wypłata odszkodowania dla chłopca w śpiączce

VOTUM /

Aktualności / Wygraliśmy / Szybka wypłata odszkodowania dla chłopca w śpiączce

Szybka wypłata odszkodowania dla chłopca w śpiączce

17 maja 2018
votum sa - szpital

O przyszłości młodych ludzi nie zawsze decydują zdolności czy wysiłek, jaki wkładają w naukę. Czasem tragiczny wypadek może pokrzyżować życiowe plany nastolatka. Szybkie uzyskanie należnych świadczeń jest kluczowe w kwestii zapewnienia właściwej opieki i właściwego leczenia osobom, które mu uległy. 

 

Wypadek nastolatka

 

Tak było w przypadku kilkunastoletniego klienta VOTUM S.A. W listopadzie 2017 r. podróżował jako pasażer samochodem osobowym. W pewnym momencie kierowca nie zapanował nad pojazdem i uderzył w drzewo.

 

Obrażenia, które można odnieść w takim zdarzeniu, niekonieczne na zawsze zmieniają życie poszkodowanego. W tym przypadku spełnił się jednak mniej optymistyczny scenariusz.

 

U chłopca wystąpiła ostra niewydolność oddechowa, stłuczenie płuc, rozlany uraz mózgu i obrażenia kręgosłupa. Z miejsca wypadku przetransportowany został do jednego z wielkopolskich szpitali, gdzie natychmiast podjęto czynności ratunkowe. Poszkodowany przez cały ten czas był nieprzytomny.

 

W szpitalu ustabilizowano jego stan i rozpoczęto wybudzanie, niestety podejmowane przez lekarzy czynności nie przynosiły efektów. Młody pacjent wciąż nie nawiązywał kontaktu z otoczeniem, miał problemy z odruchem kaszlowym i połykaniem. Przez kolejne dwa miesiące lekarze próbowali wybudzić chłopca. Prowadzono również regularną rehabilitację. Stan zdrowia poszkodowanego nie poprawiał się, więc skierowano go do Kliniki Budzik, gdzie przebywa do dziś.

 

Pomoc rodzinie poszkodowanego

 

Niemożność nawiązania kontaktu z chłopcem i niepewność co do jego dalszego losu spowodowała, że jego rodzice poszukiwali profesjonalnej pomocy, swoje zapytanie skierowali również do VOTUM. Spółka VOTUM podjęła się reprezentowania poszkodowanego w procesie dochodzenia należnych świadczeń.

 

Specjaliści VOTUM S.A. skupili się przede wszystkim na zapewnieniu rodzinie poszkodowanego środków, pozwalających na zaspokojenie potrzeb syna i zagwarantowanie mu możliwie najlepszych warunków do kontynuowania terapii.

 

W tym celu ustalili aktualny stan prawny i potrzeby poszkodowanego oraz rozpoczęli proces uzyskiwania od zakładu ubezpieczeniowego odszkodowania. Sprawne działania pełnomocnika spowodowały, że ubezpieczyciel wypłacił poszkodowanemu świadczenia w czasie o połowę krótszym niż przewiduje to ustawa.

 

Od momentu zawarcia przez ojca poszkodowanego z VOTUM umowy do wydania decyzji przez ubezpieczyciela o wypłaceniu 179.000,00 zł  odszkodowania minęło dokładnie 17 dni.

 

To, że w tak krótkim czasie zdołaliśmy pomóc chłopcu, którego czeka pewnie jeszcze długi proces leczenia, jest sukcesem spółki i świadczy o profesjonalizmie i skuteczności specjalistów VOTUM S.A. Mamy nadzieję, że kwota, którą dzięki naszym staraniom wypłacił ubezpieczyciel, pomoże wybudzić poszkodowanego ze śpiączki i umożliwi mu powrót do zdrowia.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

Oni już uzyskali pomoc

votum

Dzięki staraniom Votum S.A. bliscy myśliwego, który niemal 20 lat temu zmarł na skutek nieszczęśliwego wypadku na polowaniu otrzymali należne im świadczenia. Dowiedz się, co można zrobić, kiedy rodzina poszkodowanego nie dysponuje dokumentacją dotyczącą wypadku i minęło od niego wiele lat.strzałka

votum

Pierwszym skojarzeniem ze słowem wypadek są zazwyczaj obrażenia ciała, to właśnie one wysuwają się na pierwszy plan. Co dzieje się w sytuacji, kiedy oprócz człowieka ucierpi również jego własność? Ile dla sportowca znaczy jego sprzęt i możliwość treningu? Co zrobić jeśli wypadek zdarzył się poza granicami kraju? Przeczytaj się i dowiedz się, jak specjaliści Votum S.A. uzyskali należne świadczenie dla kolarza poszkodowanego w wypadku.strzałka

Wypadek komunikacyjny to zawsze trudne doświadczenie, o którym chciałoby się jak najszybciej zapomnieć. Co w sytuacji kiedy jego skutki nie mijają mimo upływu lat, a po odszkodowaniu otrzymanym tuż po wypadku nie ma nawet śladu? Specjaliści spółki pomagając poszkodowanej w wypadku udowodnili, że nawet zawarta ugoda nie musi być ostateczna.strzałka

votum sa - szpital

Dziecko, które ucierpiało w wypadku, ma dokładnie takie same prawo do uzyskania rekompensaty jak osoba dorosła. Przeczytaj i dowiedz się, jak spółka VOTUM wywalczyła należne świadczenia dla 10-letniego Piotra! strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie