Głosuj na Rafała Mikołajczyka!Głosuj na Rafała Mikołajczyka!

Rafał Mikołajczyk pojawiał się na naszej stronie internetowej już wiele razy. Pisaliśmy o jego osiągnięciach sportowych, zaangażowaniu w akcje społeczne i tworzeniu programu Pierwsze kroki, aktywizującego i pomagającego osobom niepełnosprawnym wrócić do aktywnego życia.

Tym razem prosimy o to, by razem z nami uhonorować działalność naszego kolegi. Fundacja Votum zgłosiła Rafała do plebiscytu Człowiek bez Barier. Jego laureaci to ludzie niepełnosprawni, którzy pokonują swoje ograniczenia, żyją pełnią życia i angażują się w pomoc innym.

 

Niepożyta energia Rafała znajduje ujście nie tylko w imponującej karierze sportowej, ale także w działaniach na rzecz innych. Program Pierwsze kroki to nie jedyny rodzaj jego aktywności – Rafał Mikołajczyk spotyka się z dziećmi, wskazując na ważną rolę integracji osób niepełnosprawnych, prowadzi spotkania motywacyjne dla osób zmagających się z nowotworem, inwestuje we własny rozwój, a przede wszystkim zaraża nas optymizmem i chęcią do działania.

 

 

Rafal Mikolajczyk Czlowiek bez barier

 

Więcej o Rafale można przeczytać tutaj.

 

 

GŁOSUJ NA CZŁOWIEKA BEZ BARIER

 

 

Żeby zagłosować, wejdź na stronę http://votum-sa.pl/glosowanie.

 

 

Poniższe ilustracje wskazują, jak prawidłowo oddać głos.

 

 

 

 

rafał mikołajczyk

 

 

 

rafał mikołajczyk

rafał mikołajczyk

 

 

 

NIESPOŻYTA ENERGIA
I ZAPAŁ DO POMAGANIA INNYM TO JEGO ZNAK ROZPOZNAWCZY.

Czytaj również


Podsumowanie założeń zawartych w wyroku TSUE

Dzisiejsze rozstrzygnięcie TSUE jest zgodne z oczekiwaniami kredytobiorców - Trybunał podzielił bowiem stanowisko wyrażone przez

Wyrok TSUE – wiatr wiejący w żagle frankowiczów

Nie wszyscy konsumenci posiadający kredyt frankowy zdają sobie sprawę, jak przełomowym dniem może okazać się

Jest wyrok TSUE w sprawie frankowiczów

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej wydał decyzję ws. polskiej sprawy frankowej. Jest on korzystny dla frankowiczów.

Czat inwestorski Grupa Kapitałowa VOTUM

Na pytania zadane podczas czatu inwestorskiego zorganizowanego wspólnie ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych odpowiadał Bartłomiej Krupa,