Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

II Międzynarodowe Targi EkoFlota

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / II Międzynarodowe Targi EkoFlota

II Międzynarodowe Targi EkoFlota

15 listopada 2017
Autovotum

VOTUM S.A. bierze udział w wielu wydarzeniach związanych z  motoryzacją. Wielu spośród naszych klientów ucierpiało w wypadkach komunikacyjnych, a spółka chce zapewnić im pomoc wysokiej jakości.  Dlatego też do Grupy kapitałowej Votum dołączyła spółka AutoVotum.

 

AutoVotum S.A. – pomoc w wynajmie samochodów zastępczych

 

AutoVotum S.A.  specjalizuje się w bezgotówkowym wynajmie samochodów zastępczych z OC sprawcy oraz najmie krótkoterminowym aut osobowych i dostawczych. Podmiot powstał w związku z rosnącym zapotrzebowaniem na profesjonalna obsługę powypadkową i realizację usług o wysokim standardzie, jakiego wymagają osoby poszkodowane  w wypadkach. Spółka zapewnia samochody zastępcze tej samej klasy co uszkodzone na cały okres naprawy lub do wypłaty odszkodowania. Klienci mają do dyspozycji flotę nowych aut dostępnych w opcji door-to-door z odpowiednim pakietem ubezpieczeń.

 

Żeby dowiedzieć się więcej na temat współczesnych trendów flotowych, ale także promować działalność AutoVotum S.A., przedstawiciele spółki odwiedzili targi samochodowe EkoFlota, odbywające się w Warszawie w dniach 6-7 października.

 

 Targi EkoFlota

 

II Międzynarodowe Targi EkoFlota przyciągnęły wiele osób zawodowo zainteresowanych zagadnieniami związanymi z autami firmowymi oraz ofertą branży flotowej. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem Innowacje, Ekologia, Mobilność.

 

Targi podzielone były na dwie części – Dzień Biznesowy i Dzień Otwarty.

 

W Dniu Biznesowym można było zapoznać się z najnowszymi modelami ekologicznych samochodów, ale także wymienić doświadczenia i widzę z innymi specjalistami zajmującymi się zagadnieniami związanymi z tworzeniem i zarządzaniem flotą pojazdów. Tego typu wydarzenia pomagają naszym ekspertom dopasować samochody do potrzeb osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.

 

Dzień Otwarty  miał już zdecydowanie luźniejsza atmosferę, nie brakowało w nim jednak wydarzeń, które mogą wzbogacić wiedzę osób tworzących flotę samochodów. Przez cały czas trwania konferencji zespół AutoVotum S.A. udzielał informacji na temat bezgotówkowego wynajmu samochodów zastępczych, ale także uzyskiwania odszkodowań.

 

Oprócz konferencji i dyskusji poświęconych ekologii i nowoczesnym technologiom w branży motoryzacyjnej an Targach EkoFlota można było obejrzeć pokazy pojazdów rozmaitych marek, nie tylko osobowe, ale także użytkowe.

 

Atrakcją były samochody elektryczne, które można było przetestować oraz dokładnie poznać ich możliwości i sposób użytkowania. Samochodom hybrydowym i elektrycznym poświęcona była także konferencja E-Mobility: Elektromobilność, Energia Odnawialna, Zrównoważony transport.

 

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Law-stream-odszkodowania online

Niektórzy uważają, że usługi prawne są drogie. Czy na to rozwiązanie? Czy można walczyć skutecznie o odszkodowanie online? Poszkodowanym z drobną szkodą czy niewielkimi obrażeniami zależy na prostych rozwiązaniach. Preferują również usługi online, które pozwalają na sfinalizowanie sprawy bez konieczności wychodzenia z domu. Poznaj nową usługę LAW stream z grupy kapitałowej VOTUM.strzałka

franki

VOTUM S.A. szkoli struktury sprzedażowe w zakresie pomocy frankowiczom. Przeczytaj i dowiedz się, jak wyglądał Kongres Franki 2.0! strzałka

zadośćuczynienie

Orzecznictwo sądów staje się coraz bardziej przychylne poszkodowanym. Ubezpieczyciele muszą płacić za błędne decyzje, jakie wydali w stosunku do rodzin osób, które najciężej ucierpiały w wypadkach. strzałka

dsa investments

Miedź Legnica, wspierana przez DSA Investments S.A., awansowała do Ekstraklasy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie