Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp. k. w Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp. k. w Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej

KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp. k. w Rankingu Kancelarii Prawnych Rzeczpospolitej

26 kwietnia 2018
ranking rzeczpospolitej

Rzeczpospolita ogłosiła wyniki corocznego rankingu kancelarii prawnych. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp.k., która wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Votum, jak co roku może poszczycić się wysoką pozycją w tej klasyfikacji.

 

Kancelaria uplasowała się w ogólnopolskim rankingu na 8 miejscu pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych. W tej kategorii zajęła zatem wyższą pozycję niż w zeszłym roku, kiedy to zajmowała miejsce 10.

 

Natomiast w liczbie zatrudnionych prawników, kancelaria również nie wyszła poza pierwszą dziesiątkę w kraju – zajęła 9 miejsce w Polsce. Obecnie kancelaria zatrudnia 98 prawników, w tym 59 adwokatów i radców prawnych.

 

W zeszłym roku KAiRP A. Łebek i Wspólnicy sp. k. zajęła 1 miejsce na terytorium województwa dolnośląskiego i lubuskiego. Tak było też w tej edycji rankingu – w roku 2018 kancelaria zajęła pierwsza lokatę pod względem liczby zatrudnionych adwokatów i radców prawnych.

 

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy tworzy zgrany, profesjonalny zespół, co zostało docenione również przez tak renomowane media jak Rzeczpospolita. Zarządowi i pracownikom gratulujemy zajęcia wysokich miejsc w rankingu i życzymy dalszych sukcesów.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Law-stream-odszkodowania online

Niektórzy uważają, że usługi prawne są drogie. Czy na to rozwiązanie? Czy można walczyć skutecznie o odszkodowanie online? Poszkodowanym z drobną szkodą czy niewielkimi obrażeniami zależy na prostych rozwiązaniach. Preferują również usługi online, które pozwalają na sfinalizowanie sprawy bez konieczności wychodzenia z domu. Poznaj nową usługę LAW stream z grupy kapitałowej VOTUM.strzałka

franki

VOTUM S.A. szkoli struktury sprzedażowe w zakresie pomocy frankowiczom. Przeczytaj i dowiedz się, jak wyglądał Kongres Franki 2.0! strzałka

zadośćuczynienie

Orzecznictwo sądów staje się coraz bardziej przychylne poszkodowanym. Ubezpieczyciele muszą płacić za błędne decyzje, jakie wydali w stosunku do rodzin osób, które najciężej ucierpiały w wypadkach. strzałka

dsa investments

Miedź Legnica, wspierana przez DSA Investments S.A., awansowała do Ekstraklasy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie