Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Podsumowanie Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / Podsumowanie Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Podsumowanie Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

20 listopada 2015
Dzien_Pamieci_Ofiar_Ofiar_Drogowych_2015 (2)

372 zarejestrowanych dawców, ponad 130 litrów pobranej krwi, godziny rozmów z policjantami, ekspertem ze Szkoły Bezpiecznej Jazdy oraz liczne informacje udzielone w infoBUSIE VOTUM – tak w skrócie wyglądały zorganizowane przez Fundację VOTUM tegoroczne obchody Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, których sponsorem było VOTUM S.A.

 

Krew dla poszkodowanych w wypadkach drogowych

 

To już kolejny rok, w którym we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zorganizowaliśmy dwudniową zbiórkę dedykowaną poszkodowanym w wypadkach drogowych. Krwiodawcy w tych dniach mogli liczyć na wyjątkowe pakiety z prezentami przygotowanymi przez naszą Spółkę i Fundację.

 

Aby jeszcze bardziej przekonać wrocławian do oddawania krwi w niedzielę na scenie Pasażu Grunwaldzkiego wystąpiła pani Monika Kopeć z RCKiK. Opowiedziała ona o codziennych zmaganiach placówki w dostarczaniu odpowiedniej ilości surowca dla osób potrzebujących. Przybliżyła także zawiłe tajniki poszukiwania odpowiednich dawców w sytuacji, gdy liczy się każda minuta. Jednak przede wszystkim starała się zachęcić do tego, by każdy z nas zechciał wziąć udział w tym procesie ratowania życia innych.

 

Strefa bezpiecznej jazdy

 

Jednak to nie jest wszystko, co 15 listopada działo się w Pasażu Grunwaldzkim. Tego dnia zaprosiliśmy wszystkich do strefy bezpiecznej jazdy. Stanęły w niej symulator bezpiecznej jazdy 5D i dachowania oraz trenażer refleksu. Natomiast poszkodowani w wypadkach mogli poznać swoje prawa w stworzonym specjalnie dla nich infoBUSIE VOTUM.

 

„Nie wiedziałem, że pasy w samochodzie faktycznie tak dobrze trzymają” – mówiły osoby po wyjściu z symulatora dachowania. Choć większość bardzo pewnie zaczynała slalom w alkogoglach, to już po jego zakończeniu zgodnie twierdzili, że po alkoholu faktycznie nie warto wsiadać za kółko. Ponadto dorośli chętnie dołączali się do akcji #lubiewpasach i robili sobie zdjęcia w dedykowanej akcji fotobudce promując jazdę w zapiętych pasach bezpieczeństwa. W tym czasie dzieci korzystały z możliwości pozowania na policyjnym motocyklu w policyjnej czapce.

 

Dla najmłodszych przygotowaliśmy tor wyścigów zdalnie sterowanych autek. W punkcie rysunkowym umieściliśmy kolorowanki Fundacji VOTUM „z zeberką”, z których najmłodsi mogli nauczyć się zasad bezpiecznego poruszania się po drodze. Nie zabrakło też chętnych do wzięcia udziału w konkursie z obowiązujących najmłodszych uczestników ruchu drogowego zasad. Wszystkie dzieci wykazały się praktyczną wiedzą, za którą nagrodzone zostały fundacyjną maskotką.

 

Przez cały dzień na scenie pojawiali się eksperci, którzy wypowiadali się na temat bezpiecznej jazdy, agresji na drogach oraz praw osób poszkodowanych. Zwieńczeniem intensywnego dnia był koncert finalistów programu „Mam Talent” zespołu Me Myself And I.

 

Jednak najważniejsze, że uczestnicy wydarzenia poprzez zabawę zrozumieli, jak ważne jest zachowanie rozsądku na drodze.

 

 

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

rafał arcyz

Rafał Arcyz to klient VOTUM S.A. i podopieczny Fundacji Votum. Obecnie odbywa kolejny turnus w Polskim Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej w Krakowie i z determinacją dąży do odzyskania pełnej sprawności. Poznaj jego historię!

święto policji w pasłęku

Stoisko VOTUM S.A. było jedną z atrakcji pasłęckiego festynu rodzinnego zorganizowanego z okazji Święta Policji. W jakie sposób uczestniczyliśmy w obchodach? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

slot art festival

Fundacja Votum i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu po raz kolejny odwiedziły Slot Art Festival. Czy organizowana tam Akcja Krew cieszyła się zainteresowaniem? Przeczytaj i dowiedz się na ten temat więcej!

kuschall-champion

Eksperci VOTUM S.A. uczestniczyli w Dniu Otwartym firmy Kushall Partner. Dowiedz się, w jaki sposób wsparliśmy markę podczas tego wydarzenia!

Menu

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie