Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – gratulujemy sukcesu!Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – gratulujemy sukcesu!

W tym roku odbyła się 18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Pomimo nietypowych okoliczności w rankingu wzięła udział rekordowa ilość Kancelarii, wśród których znalazły się dwie Kancelarie wchodzące w skład GK VOTUM. Gratulujemy sukcesu!

Sprawdź jak pomagamy naszym klientom!

18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych

Ranking Kancelarii Prawniczych organizowany przez Rzeczpospolitą to dziś jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku prawniczym, a liczba jego uczestników ciągle rośnie. W tegorocznym Rankingu kancelarie prawne rywalizowały nie tylko pod względem ilości zatrudnianych prawników – po raz drugi rywalizacja toczyła się również w ramach kategorii Nowe Prawo dedykowanej kancelariom, których wiodącym obszarem działalności są odszkodowania, windykacja lub restrukturyzacja. O miejscu w tym zestawieniu zadecydowała liczba zakończonych postępowań, a nie liczba zatrudnianych prawników.

Największe w regionach

W rankingu osobno przedstawiono sytuację na rynku prawniczym w 11 regionach Polski, a wzięło w nim udział aż 177 zespołów spoza Warszawy. Organizatorzy konkursu podkreślają, że również poza Warszawą nie brakuje dużych zespołów i świetnych prawników, którzy są w stanie konkurować o klientów ze stołecznymi gigantami. Dlatego wyjątkowo cieszy nas sukces kancelarii Bochenek i Wspólnicy wchodzącej w skład GK VOTUM, która zadebiutowała w rankingu na pozycji nr 1 w regionie Dolnego Śląska i Lubuskiego.

ranking-rzeczpospolitej

Nowe prawo – Działalność Odszkodowawcza

Kancelarie, które mają w swej działalności jeden wiodący obszar obsługi prawnej taki jak: restrukturyzacja, odszkodowania, windykacja, mogły zgłosić się do udziału w Rankingu w kategorii Nowe Prawo. O miejscu w tym zestawieniu decydowała liczba zakończonych postępowań, a nie liczba zatrudnianych prawników. Liderem w kategorii Nowe Prawo – Działalność Odszkodowawcza została Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy s. k. z ponad 11 tysiącami klientów. Kancelaria po raz kolejny znalazła się w czołówce Rankingu.

ranking-kancelarii

Sprawdź ranking!

Zarządom i zespołom Kancelarii gratulujemy wysokich wyników
i życzymy dalszych sukcesów!

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Turbiny Polskiej Gospodarki 2020

VOTUM SA zostało wyróżnione w plebiscycie Turbiny Polskiej Gospodarki 2020 organizowanym przez Gazetę Finansową czyli

Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – gratulujemy sukcesu!

W tym roku odbyła się 18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Pomimo nietypowych okoliczności w

Medal Europejski 2020

Votum SA ponownie została wyróżniona Medalem Europejskim przyznawanym co roku przez Business Centre Club, Tegoroczna

Konkurs Złota Strona Emitenta XIII edycja

Strona internetowa VOTUM SA bierze udział w tegorocznej edycji konkursu Złota Strona Emitenta, jest to