Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – gratulujemy sukcesu!Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – gratulujemy sukcesu!

W tym roku odbyła się 18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Pomimo nietypowych okoliczności w rankingu wzięła udział rekordowa ilość Kancelarii, wśród których znalazły się dwie Kancelarie wchodzące w skład GK VOTUM. Gratulujemy sukcesu!

Sprawdź jak pomagamy naszym klientom!

18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych

Ranking Kancelarii Prawniczych organizowany przez Rzeczpospolitą to dziś jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku prawniczym, a liczba jego uczestników ciągle rośnie. W tegorocznym Rankingu kancelarie prawne rywalizowały nie tylko pod względem ilości zatrudnianych prawników – po raz drugi rywalizacja toczyła się również w ramach kategorii Nowe Prawo dedykowanej kancelariom, których wiodącym obszarem działalności są odszkodowania, windykacja lub restrukturyzacja. O miejscu w tym zestawieniu zadecydowała liczba zakończonych postępowań, a nie liczba zatrudnianych prawników.

Największe w regionach

W rankingu osobno przedstawiono sytuację na rynku prawniczym w 11 regionach Polski, a wzięło w nim udział aż 177 zespołów spoza Warszawy. Organizatorzy konkursu podkreślają, że również poza Warszawą nie brakuje dużych zespołów i świetnych prawników, którzy są w stanie konkurować o klientów ze stołecznymi gigantami. Dlatego wyjątkowo cieszy nas sukces kancelarii Bochenek i Wspólnicy wchodzącej w skład GK VOTUM, która zadebiutowała w rankingu na pozycji nr 1 w regionie Dolnego Śląska i Lubuskiego.

ranking-rzeczpospolitej

Nowe prawo – Działalność Odszkodowawcza

Kancelarie, które mają w swej działalności jeden wiodący obszar obsługi prawnej taki jak: restrukturyzacja, odszkodowania, windykacja, mogły zgłosić się do udziału w Rankingu w kategorii Nowe Prawo. O miejscu w tym zestawieniu decydowała liczba zakończonych postępowań, a nie liczba zatrudnianych prawników. Liderem w kategorii Nowe Prawo – Działalność Odszkodowawcza została Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy s. k. z ponad 11 tysiącami klientów. Kancelaria po raz kolejny znalazła się w czołówce Rankingu.

ranking-kancelarii

Sprawdź ranking!

Zarządom i zespołom Kancelarii gratulujemy wysokich wyników
i życzymy dalszych sukcesów!

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Diamenty Forbesa dla DSA Investment S.A.

Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat

Efektywna Firma 2020

VOTUM S.A znalazła się w rankingu Efektywne Firmy 2020 Województwa Dolnośląskiego prowadzonym przez Magazyn Przedsiębiorców

Votum uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu

Za nami 21 edycja rankingu „Gazele Biznesu”. Votum S.A. po raz kolejny została wyróżniona. Gazele

VOTUM S.A. została wyróżniona w konkursie „Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego”

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż firma VOTUM S.A. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w konkursie