Wyszukiwarka:

Pomogliśmy już ponad 200 000 Polaków!

Od 2005 roku niezmiennie jesteśmy głosem reprezentującym poszkodowanych w wypadkach.
Na ich rzecz uzyskaliśmy niemal 2 000 000 000 zł odszkodowań.

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Ranking kancelarii w 2017 r. w Rzeczpospolitej

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / Ranking kancelarii w 2017 r. w Rzeczpospolitej

Ranking kancelarii w 2017 r. w Rzeczpospolitej

21 kwietnia 2017

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp.k. wchodząca w skład grupy kapitałowej VOTUM po raz kolejny znalazła się w ścisłej czołówce Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej.

 

 

Kancelaria zajęła 1 miejsce pod względem wysokości dochodów – jej dochody wynosiły 7,5 mln zł – w stosunku do poprzedniego roku zanotowała wzrost o 2,8 mld zł. 1 miejsce zdobyła również pod względem zatrudnianych adwokatów i radców prawnych – na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego KAiRP jest obecnie liderem (w roku 2016 zatrudnionych zostało 102 prawników, w tym 52 adwokatów i radców prawnych). Zaowocowało to zajęciem 5 miejsca w rankingu zatrudnionych prawników w skali ogólnopolskiej, a 10 miejsca pod względem zatrudnionych adwokatów i radców prawnych.

 

 

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy zajęła 10 miejsce w Polsce pod względem przychodów. Jako jedna z niewielu ujawniła swoje przychody. Oznacza to nie tylko, że jej działalność jest rentowna, ale także, że kancelarii zależy na tym, żeby jej działania były transparentne.

 

 

Ranking Rzeczpospolitej po raz kolejny potwierdził, że KAiRP zajmuje w regionie niezwykle wysoką pozycję i stale podnosi sobie poprzeczkę.

 

 

Zarządowi i zespołowi kancelarii gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Więcej na temat rankingu można przeczytać na stronie Rzeczpospolitej.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

logo Medal Europejski

VOTUM S.A. po raz kolejny została uhonorowana Medalem Europejskim, przyznawanym przez Business Centre Club. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest co roku firmom, które odpowiadają standardom europejskim i świadczą wysokiej jakości usługi.     Medal, którym wyróżnił nas BCC, jest przyznawany co roku. To ogólne przedsięwzięcie, organizowane przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych i Honorowym Patronacie Europejskiego […]

ranking kancelarii

Rzeczpospolita ogłosiła wyniki kolejnego rankingu kancelarii prawnych. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp.k. wchodząca w skład grupy kapitałowej VOTUM zajęła wysokie pozycje w klasyfikacji.

Diament Forbes 2017

Diamenty Forbesa to wyjątkowe wyróżnienia przyznawane przez to pismo przedsiębiorstwom najbardziej wyróżniającym się na rynku. Cieszymy się, że my również je otrzymaliśmy!

logo Przedsiębiorstwo Fair Play

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” działający od 1998 r. ma na celu promowanie rzetelnych i etycznych firm w Polsce, które deklarując swój udział w programie i poddając się całorocznemu procesowi weryfikacji są w stanie spełnić wszystkie wymogi regulaminowe wykazując uczciwość i wierność zasadom „fair play” w biznesie.   Przedsiębiorstwa Fair Play” to firmy, które na co […]

Menu

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie