Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Pomogliśmy już ponad 225 000 Polaków!

Od 2005 roku niezmiennie jesteśmy głosem reprezentującym poszkodowanych w wypadkach. Na ich rzecz uzyskaliśmy w Europie Środkowo-Wschodniej ponad 2 420 000 000 zł odszkodowań.

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Ranking kancelarii w 2017 r. w Rzeczpospolitej

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / Ranking kancelarii w 2017 r. w Rzeczpospolitej

Ranking kancelarii w 2017 r. w Rzeczpospolitej

21 kwietnia 2017
ranking kancelarii

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp.k. wchodząca w skład grupy kapitałowej VOTUM po raz kolejny znalazła się w ścisłej czołówce Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej.

 

 

Kancelaria zajęła 1 miejsce pod względem wysokości dochodów – jej dochody wynosiły 7,5 mln zł – w stosunku do poprzedniego roku zanotowała wzrost o 2,8 mln zł. 1 miejsce zdobyła również pod względem zatrudnianych adwokatów i radców prawnych – na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego KAiRP jest obecnie liderem (w roku 2016 zatrudnionych zostało 102 prawników, w tym 52 adwokatów i radców prawnych). Zaowocowało to zajęciem 5 miejsca w rankingu zatrudnionych prawników w skali ogólnopolskiej, a 10 miejsca pod względem zatrudnionych adwokatów i radców prawnych.

 

 

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy zajęła 10 miejsce w Polsce pod względem przychodów. Jako jedna z niewielu ujawniła swoje przychody. Oznacza to nie tylko, że jej działalność jest rentowna, ale także, że kancelarii zależy na tym, żeby jej działania były transparentne.

 

 

Ranking Rzeczpospolitej po raz kolejny potwierdził, że KAiRP zajmuje w regionie niezwykle wysoką pozycję i stale podnosi sobie poprzeczkę.

 

 

Zarządowi i zespołowi kancelarii gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Więcej na temat rankingu można przeczytać na stronie Rzeczpospolitej.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Laur Konsumenta 2017 Votum opinie 1000 badanych

Grupa ponad 1000 konsumentów wskazała spółkę VOTUM jako najpopularniejszą markę w branży odszkodowawczej. Dowiedz się, czym jest Laur Konsumenta i komu jest przyznawany! strzałka

ranking gazety finnasowej

W rankingu największych firm opublikowanym przez Gazetę Finansową Grupa Votum zajęła pozycję wyższą niż firmy konkurencyjne. Obrazuje to naszą wysoką pozycję na rynku.strzałka

logo Medal Europejski

VOTUM S.A. otrzymała prestiżowy Medal Europejski, który co roku przyznaje Business Centre Club. Przeczytaj i dowiedz się, za co dostaliśmy takie wyróżnienie! strzałka

ranking kancelarii

Rzeczpospolita ogłosiła wyniki kolejnego rankingu kancelarii prawnych. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp.k. wchodząca w skład grupy kapitałowej VOTUM zajęła wysokie pozycje w klasyfikacji. strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie