telefon Infolinia pon. – pt.: 0800 – 1600
800 217 417

Tytuł Gazeli Biznesu dla VOTUM S.A.

Tytuł Gazeli Biznesu dla VOTUM S.A.

Puls Biznesu już po raz 18. przyznał tytuły Gazeli Biznesu. Od lat wyróżniane są nim przedsiębiorstwa, które stawiają na stały rozwój i prawidłowe zarządzanie zasobami. Już po raz czwarty tytułem Gazeli Biznesu została uhonorowana również spółka VOTUM.

 

Każde przedsiębiorstwo, które ubiega się o tytuł, musi wykazać, że stale odnotowuje wzrost przychodów, a co za tym idzie – dynamicznie się rozwija.

 

Proces zgłaszania i weryfikacji jest długi – trwa od września do grudnia, dlatego można być pewnym, że jest przeprowadzony dokładnie i z zachowaniem najwyższej staranności. Dzięki temu tytuł otrzymują przedsiębiorstwa, dla których szczególnie ważne jest rozszerzanie zasięgu usług.

 

VOTUM S.A. stara się odpowiadać na potrzeby osób poszkodowanych i dopasować się do rynku   dlatego rozwój jest wpisany w jej działalność. Cieszymy się, że nasze starania zostały zauważone i docenione.

 

W imieniu Zarządu nagrodę odebrała Magdalena Kryska, Dyrektor Organizacyjny Spółki.

 

Dziękujemy za wyróżnienie. Mamy nadzieję, że na tytuł Gazeli Biznesu zasłużymy jeszcze niejeden raz.

 

 

„Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm.  Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce ranking sporządza dziennik „Puls Biznesu”, nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

 

„Gazele Biznesu” to nie tylko ponad 200-stronnicowy ranking skupiający najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Jego integralną część stanowi również cykl 10 spotkań w największych miastach Polski, podczas których wręczamy nagrody zwycięzcom i rozmawiamy z nimi o ich największych problemach i wyzwaniach oraz nadziejach na przyszłość.

 

Gazela Biznesu to tytuł, który kojarzy się z prestiżem i zarazem świetna rekomendacja mająca niebagatelne znaczenie w kontaktach handlowych z dotychczasowymi i nowymi kontrahentami. Wyróżnienie odzwierciedla dobrą reputację oraz wiarygodność przedsiębiorstw, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę nawet wśród znacznie większych konkurentów.

 

votum sa 

 

gazele biznesu 

 

votum sa

 

 

Zdjęcia i powyższy opis pochodzą z materiałów Pulsu Biznesu dotyczących gali w województwie dolnośląskim.

Czytaj również


18 listopada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, jak co roku obchodziliśmy w trzecią niedzielę listopada, w

Wolny poniedziałek 12 listopada 2019 r.

W związku z przypadającym na 12 listopada 2019 r. dniem wolnym  będącym Świętem Narodowym ustanowionym

Wystartowała nowa usługa odszkodowawcza!

Zwykle uważa się, że usługi odszkodowawcze są drogie i skomplikowane. Czy możliwa jest zmiana takiego

Kongres Franki 2.0 – nowa jakość w pomocy frankowiczom

VOTUM S.A. stawia na nieustanną naukę i rozwój. Oceniamy nasze dotychczasowe działania, wyciągamy wnioski i

Masz pytania? Zadzwoń!

800 217 417

Chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zostaw swoje dane

Klienci o nas

Poznaj historie
naszych Klientów
pomogliśmy ponad 225 000 poszkodowanym