telefon Infolinia pon. – pt.: 0800 – 1600
800 217 417

VOTUM S.A. Firmą Dobrze Widzianą

VOTUM S.A. Firmą Dobrze Widzianą

VOTUM S.A. jest zauważana i doceniana na rynku odszkodowawczym, jednak także inne aspekty naszej działalności są nagradzane. Od lat bierzemy udział w konkursie Firma Dobrze Widziana i już kilkukrotnie otrzymaliśmy ten tytuł.

 

Za każdym razem wyróżnienie to jest dla nas równie ważne i odbieramy je z taką samą dumą. 

 

Także w 2018 r. otrzymaliśmy tytuł Firmy Dobrze Widziana. Plebiscyt organizowany jest co roku przez Business Centre Club i ma na celu wskazanie firm, które w szczególny sposób angażują się w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. W finale konkursu znalazły się przedsiębiorstwa, które rozumieją, czym jest i na czym powinno polegać CSR, i aktywnie realizują jego założenia.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu to temat szczególnie bliski VOTUM S.A. Od założenia firmy działamy społecznie. Stworzyliśmy Fundację Votum, która otacza opieką osoby niepełnosprawne w wyniku wypadku, nieustannie udzielamy wsparcia materialnego podopiecznym dolnośląskich domów dziecka, a także dbamy o to, by dzięki organizowanej przez nas Akcji Krew znikały deficyty we wrocławskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

 

Naszym największym osiągnięciem z zakresu CSR jest jednak program Pierwsze kroki, który rozwijaliśmy i dopracowywaliśmy przez cały rok 2017. Jego założenia to skuteczna pomoc osobom niepełnosprawnym i ich aktywizacja.  Polega ona przede wszystkim na wsparciu w procesie wyboru i dopasowania protez lub sprzętu ortopedycznego, doradztwie personalnym, a także dostosowaniu samochodu i mieszkania do potrzeb podopiecznych programu.

 

Jak widać, tematyka konkursu Firma Dobrze Widziana, czyli działania społeczne i charytatywne, koresponduje z tym, czym na co dzień zajmuje się  VOTUM S.A. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie  zostało zauważone i docenione.

 

Konkurs Firma Dobrze Widziana jest organizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Przedsiębiorstwa, które chcą wziąć w nim udział, muszą nie tylko wykazać się działaniami w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, ale także umiejętnością komunikowania o nich i informowaniu o ich rezultatach.

 

 

Na zdjęciu Magdalena Kryska, Dyrektor Organizacyjny VOTUM S.A., odbiera wyróżnienie. Źródło: Loża Dolnośląska BCC. Fotograf: Roman Biernacki. 

Czytaj również


18 listopada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, jak co roku obchodziliśmy w trzecią niedzielę listopada, w

Wolny poniedziałek 12 listopada 2019 r.

W związku z przypadającym na 12 listopada 2019 r. dniem wolnym  będącym Świętem Narodowym ustanowionym

Wystartowała nowa usługa odszkodowawcza!

Zwykle uważa się, że usługi odszkodowawcze są drogie i skomplikowane. Czy możliwa jest zmiana takiego

Kongres Franki 2.0 – nowa jakość w pomocy frankowiczom

VOTUM S.A. stawia na nieustanną naukę i rozwój. Oceniamy nasze dotychczasowe działania, wyciągamy wnioski i

Masz pytania? Zadzwoń!

800 217 417

Chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zostaw swoje dane

Klienci o nas

Poznaj historie
naszych Klientów
pomogliśmy ponad 225 000 poszkodowanym