VOTUM S.A. Firmą Dobrze WidzianąVOTUM S.A. Firmą Dobrze Widzianą

VOTUM S.A. jest zauważana i doceniana na rynku odszkodowawczym, jednak także inne aspekty naszej działalności są nagradzane. Od lat bierzemy udział w konkursie Firma Dobrze Widziana i już kilkukrotnie otrzymaliśmy ten tytuł.

 

Sprawdź czy należy Ci się wyższe odszkodowanie

 

Za każdym razem wyróżnienie to jest dla nas równie ważne i odbieramy je z taką samą dumą. 

 

Także w 2018 r. otrzymaliśmy tytuł Firmy Dobrze Widziana. Plebiscyt organizowany jest co roku przez Business Centre Club i ma na celu wskazanie firm, które w szczególny sposób angażują się w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. W finale konkursu znalazły się przedsiębiorstwa, które rozumieją, czym jest i na czym powinno polegać CSR, i aktywnie realizują jego założenia.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu to temat szczególnie bliski VOTUM S.A. Od założenia firmy działamy społecznie. Stworzyliśmy Fundację Votum, która otacza opieką osoby niepełnosprawne w wyniku wypadku, nieustannie udzielamy wsparcia materialnego podopiecznym dolnośląskich domów dziecka, a także dbamy o to, by dzięki organizowanej przez nas Akcji Krew znikały deficyty we wrocławskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

 

Naszym największym osiągnięciem z zakresu CSR jest jednak program Pierwsze kroki, który rozwijaliśmy i dopracowywaliśmy przez cały rok 2017. Jego założenia to skuteczna pomoc osobom niepełnosprawnym i ich aktywizacja.  Polega ona przede wszystkim na wsparciu w procesie wyboru i dopasowania protez lub sprzętu ortopedycznego, doradztwie personalnym, a także dostosowaniu samochodu i mieszkania do potrzeb podopiecznych programu.

 

Jak widać, tematyka konkursu Firma Dobrze Widziana, czyli działania społeczne i charytatywne, koresponduje z tym, czym na co dzień zajmuje się  VOTUM S.A. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie  zostało zauważone i docenione.

 

Konkurs Firma Dobrze Widziana jest organizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Przedsiębiorstwa, które chcą wziąć w nim udział, muszą nie tylko wykazać się działaniami w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, ale także umiejętnością komunikowania o nich i informowaniu o ich rezultatach.

 

 

Na zdjęciu Magdalena Kryska, Dyrektor Organizacyjny VOTUM S.A., odbiera wyróżnienie. Źródło: Loża Dolnośląska BCC. Fotograf: Roman Biernacki. 

Czytaj również


Święto pracowników – gala finałowa Konkursu „Pracownik Roku”

W dniu 8 kwietnia 2019 r. w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się gala

Wyniki Grupy Kapitałowej Votum w IV kwartale 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem Prezesa Zarządu Votum S.A. Bartłomieja Krupy na temat wyników

Wsparcie dla osób poszkodowanych w wypadkach

Pod koniec ubiegłego roku do Sejmu trafił projekt ustawy dotyczący świadczenia usług odszkodowawczych, który ma

Na co dzień pomaga innym! Zbiórka dla Anety

Zachęcamy Was do wsparcia naszej koleżanki Anety, która na co dzień pracuje w Dziale Korespondencji #Votum S.A.