Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

VOTUM S.A. Firmą Dobrze Widzianą

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / VOTUM S.A. Firmą Dobrze Widzianą

VOTUM S.A. Firmą Dobrze Widzianą

06 lutego 2018
bcc

VOTUM S.A. jest zauważana i doceniana na rynku odszkodowawczym, jednak także inne aspekty naszej działalności są nagradzane. Od lat bierzemy udział w konkursie Firma Dobrze Widziana i już kilkukrotnie otrzymaliśmy ten tytuł.

 

Za każdym razem wyróżnienie to jest dla nas równie ważne i odbieramy je z taką samą dumą. 

 

Także w 2018 r. otrzymaliśmy tytuł Firmy Dobrze Widziana. Plebiscyt organizowany jest co roku przez Business Centre Club i ma na celu wskazanie firm, które w szczególny sposób angażują się w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. W finale konkursu znalazły się przedsiębiorstwa, które rozumieją, czym jest i na czym powinno polegać CSR, i aktywnie realizują jego założenia.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu to temat szczególnie bliski VOTUM S.A. Od założenia firmy działamy społecznie. Stworzyliśmy Fundację Votum, która otacza opieką osoby niepełnosprawne w wyniku wypadku, nieustannie udzielamy wsparcia materialnego podopiecznym dolnośląskich domów dziecka, a także dbamy o to, by dzięki organizowanej przez nas Akcji Krew znikały deficyty we wrocławskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

 

Naszym największym osiągnięciem z zakresu CSR jest jednak program Pierwsze kroki, który rozwijaliśmy i dopracowywaliśmy przez cały rok 2017. Jego założenia to skuteczna pomoc osobom niepełnosprawnym i ich aktywizacja.  Polega ona przede wszystkim na wsparciu w procesie wyboru i dopasowania protez lub sprzętu ortopedycznego, doradztwie personalnym, a także dostosowaniu samochodu i mieszkania do potrzeb podopiecznych programu.

 

Jak widać, tematyka konkursu Firma Dobrze Widziana, czyli działania społeczne i charytatywne, koresponduje z tym, czym na co dzień zajmuje się  VOTUM S.A. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie  zostało zauważone i docenione.

 

Konkurs Firma Dobrze Widziana jest organizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Przedsiębiorstwa, które chcą wziąć w nim udział, muszą nie tylko wykazać się działaniami w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, ale także umiejętnością komunikowania o nich i informowaniu o ich rezultatach.

 

 

Na zdjęciu Magdalena Kryska, Dyrektor Organizacyjny VOTUM S.A., odbiera wyróżnienie. Źródło: Loża Dolnośląska BCC. Fotograf: Roman Biernacki. 

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

VOTUM S.A. już po raz czwarty została nagrodzona tytułem Gazeli Biznesu. Dziękujemy za wyróżnienie!

votum sa

15 lutego (czwartek) i 16 lutego (piątek) 2018 r. w godzinach 9:00 do 10:00 będą miały miejsce przerwy w pracy infolinii. Pracownicy Działu ds. Relacji z Klientem będą w tym czasie odbywać szkolenie. Za utrudnienia przepraszamy. W oba dni do Państwa dyspozycji będziemy już od godziny 10.00.

bcc

VOTUM S.A. już po raz kolejny została uhonorowana tytułem Firma Dobrze Widziana. Cieszymy się z tego wyróżnienia i gratulujemy pozostałym laureatom!

pcrf

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum zajmuje się terapią osób najciężej poszkodowanych w wypadkach. Rok 2018 otworzył przed nimi nowe wyzwania. Ośrodek podejmuje się terapii dorosłych osób w śpiączce.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie