Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

VOTUM S.A. Firmą Dobrze Widzianą

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / VOTUM S.A. Firmą Dobrze Widzianą

VOTUM S.A. Firmą Dobrze Widzianą

06 lutego 2018
bcc firma dobrze widziana

VOTUM S.A. jest zauważana i doceniana na rynku odszkodowawczym, jednak także inne aspekty naszej działalności są nagradzane. Od lat bierzemy udział w konkursie Firma Dobrze Widziana i już kilkukrotnie otrzymaliśmy ten tytuł.

 

Za każdym razem wyróżnienie to jest dla nas równie ważne i odbieramy je z taką samą dumą. 

 

Także w 2018 r. otrzymaliśmy tytuł Firmy Dobrze Widziana. Plebiscyt organizowany jest co roku przez Business Centre Club i ma na celu wskazanie firm, które w szczególny sposób angażują się w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. W finale konkursu znalazły się przedsiębiorstwa, które rozumieją, czym jest i na czym powinno polegać CSR, i aktywnie realizują jego założenia.

 

Społeczna odpowiedzialność biznesu to temat szczególnie bliski VOTUM S.A. Od założenia firmy działamy społecznie. Stworzyliśmy Fundację Votum, która otacza opieką osoby niepełnosprawne w wyniku wypadku, nieustannie udzielamy wsparcia materialnego podopiecznym dolnośląskich domów dziecka, a także dbamy o to, by dzięki organizowanej przez nas Akcji Krew znikały deficyty we wrocławskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

 

Naszym największym osiągnięciem z zakresu CSR jest jednak program Pierwsze kroki, który rozwijaliśmy i dopracowywaliśmy przez cały rok 2017. Jego założenia to skuteczna pomoc osobom niepełnosprawnym i ich aktywizacja.  Polega ona przede wszystkim na wsparciu w procesie wyboru i dopasowania protez lub sprzętu ortopedycznego, doradztwie personalnym, a także dostosowaniu samochodu i mieszkania do potrzeb podopiecznych programu.

 

Jak widać, tematyka konkursu Firma Dobrze Widziana, czyli działania społeczne i charytatywne, koresponduje z tym, czym na co dzień zajmuje się  VOTUM S.A. Cieszymy się, że nasze zaangażowanie  zostało zauważone i docenione.

 

Konkurs Firma Dobrze Widziana jest organizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Przedsiębiorstwa, które chcą wziąć w nim udział, muszą nie tylko wykazać się działaniami w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu, ale także umiejętnością komunikowania o nich i informowaniu o ich rezultatach.

 

 

Na zdjęciu Magdalena Kryska, Dyrektor Organizacyjny VOTUM S.A., odbiera wyróżnienie. Źródło: Loża Dolnośląska BCC. Fotograf: Roman Biernacki. 

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Law-stream-odszkodowania online

Niektórzy uważają, że usługi prawne są drogie. Czy na to rozwiązanie? Czy można walczyć skutecznie o odszkodowanie online? Poszkodowanym z drobną szkodą czy niewielkimi obrażeniami zależy na prostych rozwiązaniach. Preferują również usługi online, które pozwalają na sfinalizowanie sprawy bez konieczności wychodzenia z domu. Poznaj nową usługę LAW stream z grupy kapitałowej VOTUM.strzałka

franki

VOTUM S.A. szkoli struktury sprzedażowe w zakresie pomocy frankowiczom. Przeczytaj i dowiedz się, jak wyglądał Kongres Franki 2.0! strzałka

zadośćuczynienie

Orzecznictwo sądów staje się coraz bardziej przychylne poszkodowanym. Ubezpieczyciele muszą płacić za błędne decyzje, jakie wydali w stosunku do rodzin osób, które najciężej ucierpiały w wypadkach. strzałka

dsa investments

Miedź Legnica, wspierana przez DSA Investments S.A., awansowała do Ekstraklasy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie