telefon Infolinia pon. – pt.: 0800 – 1600
800 217 417

VOTUM S.A. na Biegu Firmowym 2018

VOTUM S.A. na Biegu Firmowym 2018

Udział w Biegu Firmowym to niemal tradycja VOTUM S.A.. Już po raz szósty reprezentanci spółki wzięli w nim udział, by wspierać podopiecznych Fundacji Everest.

 

W tym roku na Bieg Firmowy zarejestrowało się aż 11 drużyn 5-osobowych z VOTUM S.A. Wśród biegaczy byli nie tylko pracownicy centrali.

 

Oprócz radców prawnych, pracowników Departamentu Finansowego i Departamentu IT, w zawodach biegli także Prezes Zarządu VOTUM i Dyrektor Sprzedaży. W biegu uczestniczyli także przedstawiciele regionalni. Niektórzy pokonali sporą odległość, żeby wziąć udział w biegu – niektórzy zawodnicy przyjechali aż z Rzeszowa, Szczecina czy Bydgoszczy.

 

Na Biegu Firmowym mile widziani są wszyscy, którzy chcą pomóc potrzebującym dzieciom, dlatego wśród biegaczy VOTUM S.A. można spotkać nie tylko maratończyków, ale i osoby, dla których dystans 5 kilometrów stanowił wyzwanie. Choć każdy starał się przebiec tę odległość w jak najlepszym czasie, to nie wyniki były tu najważniejsze.

 

W tym roku dzięki uczestnikom Biegu Firmowego wsparcie otrzyma dwoje dzieci:

 

MICHAŁ LECHOWICZ

Michał ma 12 lat, mieszka w Świebodzicach ze swoimi rodzicami oraz starszą siostrą. Urodził się z zespołem wad wrodzonych – Holoprosencephalią, rozszczepem wargi i podniebienia oraz brakiem lewego oka. Od wielu lat jest intensywnie rehabilitowany, uczestniczy w różnych terapiach stymulujących, aby zmniejszyć różnice rozwojowe z rówieśnikami. Obecnie nauczył się siedzieć z podparciem, przytrzymywany wykonuje naprzemienne kroczki. Jego rozwój umysłowy postępuje – rozpoznane obrazki potrafi pokazać wzrokiem, niestety rączki są silnie napięte i nie potrafią wykonać kontrolowanego ruchu. Pomimo swojej niepełnosprawności to bardzo pogodne i zawsze uśmiechnięte dziecko.

 

ZUZIA KUBIAK

Zuzia ma 2 latka, mieszka w Marciszowie razem z rodzicami i siostrą bliźniaczką. Zuzia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Umysłowo rozwija się tak samo jak swoi rówieśnicy, ale boryka się z licznymi problemami koordynacji nerwowo – mięśniowej – sama nie chodzi oraz nie siedzi. Od pierwszych miesięcy życia uczęszcza na szereg rehabilitacji i zabiegów, które pomagają jej w osiąganiu coraz większej samodzielności. Rodzice Zuzi walczą, aby mogła w przyszłości prowadzić jak najbardziej samodzielne życie.

 

Celem Biegu Firmowego jest pomoc potrzebującym dzieciom, ale też promowanie zdrowego stylu życia. Te wartości są szczególnie bliskie spółce VOTUM, dlatego wiemy już, że weźmiemy udział także w kolejnej edycji.

 

votum

 

votum

 

votum sa

 

bieg firmowy

Czytaj również


18 listopada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, jak co roku obchodziliśmy w trzecią niedzielę listopada, w

Wolny poniedziałek 12 listopada 2019 r.

W związku z przypadającym na 12 listopada 2019 r. dniem wolnym  będącym Świętem Narodowym ustanowionym

Wystartowała nowa usługa odszkodowawcza!

Zwykle uważa się, że usługi odszkodowawcze są drogie i skomplikowane. Czy możliwa jest zmiana takiego

Kongres Franki 2.0 – nowa jakość w pomocy frankowiczom

VOTUM S.A. stawia na nieustanną naukę i rozwój. Oceniamy nasze dotychczasowe działania, wyciągamy wnioski i

Masz pytania? Zadzwoń!

800 217 417

Chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zostaw swoje dane

Klienci o nas

Poznaj historie
naszych Klientów
pomogliśmy ponad 225 000 poszkodowanym