VOTUM S.A. na Biegu Firmowym 2018VOTUM S.A. na Biegu Firmowym 2018

Udział w Biegu Firmowym to niemal tradycja VOTUM S.A.. Już po raz szósty reprezentanci spółki wzięli w nim udział, by wspierać podopiecznych Fundacji Everest.

 

Sprawdź czy należy Ci się wyższe odszkodowanie

 

W tym roku na Bieg Firmowy zarejestrowało się aż 11 drużyn 5-osobowych z VOTUM S.A. Wśród biegaczy byli nie tylko pracownicy centrali.

 

Oprócz radców prawnych, pracowników Departamentu Finansowego i Departamentu IT, w zawodach biegli także Prezes Zarządu VOTUM i Dyrektor Sprzedaży. W biegu uczestniczyli także przedstawiciele regionalni. Niektórzy pokonali sporą odległość, żeby wziąć udział w biegu – niektórzy zawodnicy przyjechali aż z Rzeszowa, Szczecina czy Bydgoszczy.

 

Na Biegu Firmowym mile widziani są wszyscy, którzy chcą pomóc potrzebującym dzieciom, dlatego wśród biegaczy VOTUM S.A. można spotkać nie tylko maratończyków, ale i osoby, dla których dystans 5 kilometrów stanowił wyzwanie. Choć każdy starał się przebiec tę odległość w jak najlepszym czasie, to nie wyniki były tu najważniejsze.

 

W tym roku dzięki uczestnikom Biegu Firmowego wsparcie otrzyma dwoje dzieci:

 

MICHAŁ LECHOWICZ

Michał ma 12 lat, mieszka w Świebodzicach ze swoimi rodzicami oraz starszą siostrą. Urodził się z zespołem wad wrodzonych – Holoprosencephalią, rozszczepem wargi i podniebienia oraz brakiem lewego oka. Od wielu lat jest intensywnie rehabilitowany, uczestniczy w różnych terapiach stymulujących, aby zmniejszyć różnice rozwojowe z rówieśnikami. Obecnie nauczył się siedzieć z podparciem, przytrzymywany wykonuje naprzemienne kroczki. Jego rozwój umysłowy postępuje – rozpoznane obrazki potrafi pokazać wzrokiem, niestety rączki są silnie napięte i nie potrafią wykonać kontrolowanego ruchu. Pomimo swojej niepełnosprawności to bardzo pogodne i zawsze uśmiechnięte dziecko.

 

ZUZIA KUBIAK

Zuzia ma 2 latka, mieszka w Marciszowie razem z rodzicami i siostrą bliźniaczką. Zuzia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Umysłowo rozwija się tak samo jak swoi rówieśnicy, ale boryka się z licznymi problemami koordynacji nerwowo – mięśniowej – sama nie chodzi oraz nie siedzi. Od pierwszych miesięcy życia uczęszcza na szereg rehabilitacji i zabiegów, które pomagają jej w osiąganiu coraz większej samodzielności. Rodzice Zuzi walczą, aby mogła w przyszłości prowadzić jak najbardziej samodzielne życie.

 

Celem Biegu Firmowego jest pomoc potrzebującym dzieciom, ale też promowanie zdrowego stylu życia. Te wartości są szczególnie bliskie spółce VOTUM, dlatego wiemy już, że weźmiemy udział także w kolejnej edycji.

 

votum

 

votum

 

votum sa

 

bieg firmowy

Czytaj również


Święto pracowników – gala finałowa Konkursu „Pracownik Roku”

W dniu 8 kwietnia 2019 r. w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się gala

Wyniki Grupy Kapitałowej Votum w IV kwartale 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem Prezesa Zarządu Votum S.A. Bartłomieja Krupy na temat wyników

Wsparcie dla osób poszkodowanych w wypadkach

Pod koniec ubiegłego roku do Sejmu trafił projekt ustawy dotyczący świadczenia usług odszkodowawczych, który ma

Na co dzień pomaga innym! Zbiórka dla Anety

Zachęcamy Was do wsparcia naszej koleżanki Anety, która na co dzień pracuje w Dziale Korespondencji #Votum S.A.