Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

VOTUM S.A. na Biegu Firmowym 2018

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / VOTUM S.A. na Biegu Firmowym 2018

VOTUM S.A. na Biegu Firmowym 2018

22 maja 2018
bieg firmowy

Udział w Biegu Firmowym to niemal tradycja VOTUM S.A.. Już po raz szósty reprezentanci spółki wzięli w nim udział, by wspierać podopiecznych Fundacji Everest.

 

W tym roku na Bieg Firmowy zarejestrowało się aż 11 drużyn 5-osobowych z VOTUM S.A. Wśród biegaczy byli nie tylko pracownicy centrali.

 

Oprócz radców prawnych, pracowników Departamentu Finansowego i Departamentu IT, w zawodach biegli także Prezes Zarządu VOTUM i Dyrektor Sprzedaży. W biegu uczestniczyli także przedstawiciele regionalni. Niektórzy pokonali sporą odległość, żeby wziąć udział w biegu – niektórzy zawodnicy przyjechali aż z Rzeszowa, Szczecina czy Bydgoszczy.

 

Na Biegu Firmowym mile widziani są wszyscy, którzy chcą pomóc potrzebującym dzieciom, dlatego wśród biegaczy VOTUM S.A. można spotkać nie tylko maratończyków, ale i osoby, dla których dystans 5 kilometrów stanowił wyzwanie. Choć każdy starał się przebiec tę odległość w jak najlepszym czasie, to nie wyniki były tu najważniejsze.

 

W tym roku dzięki uczestnikom Biegu Firmowego wsparcie otrzyma dwoje dzieci:

 

MICHAŁ LECHOWICZ

Michał ma 12 lat, mieszka w Świebodzicach ze swoimi rodzicami oraz starszą siostrą. Urodził się z zespołem wad wrodzonych – Holoprosencephalią, rozszczepem wargi i podniebienia oraz brakiem lewego oka. Od wielu lat jest intensywnie rehabilitowany, uczestniczy w różnych terapiach stymulujących, aby zmniejszyć różnice rozwojowe z rówieśnikami. Obecnie nauczył się siedzieć z podparciem, przytrzymywany wykonuje naprzemienne kroczki. Jego rozwój umysłowy postępuje – rozpoznane obrazki potrafi pokazać wzrokiem, niestety rączki są silnie napięte i nie potrafią wykonać kontrolowanego ruchu. Pomimo swojej niepełnosprawności to bardzo pogodne i zawsze uśmiechnięte dziecko.

 

ZUZIA KUBIAK

Zuzia ma 2 latka, mieszka w Marciszowie razem z rodzicami i siostrą bliźniaczką. Zuzia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Umysłowo rozwija się tak samo jak swoi rówieśnicy, ale boryka się z licznymi problemami koordynacji nerwowo – mięśniowej – sama nie chodzi oraz nie siedzi. Od pierwszych miesięcy życia uczęszcza na szereg rehabilitacji i zabiegów, które pomagają jej w osiąganiu coraz większej samodzielności. Rodzice Zuzi walczą, aby mogła w przyszłości prowadzić jak najbardziej samodzielne życie.

 

Celem Biegu Firmowego jest pomoc potrzebującym dzieciom, ale też promowanie zdrowego stylu życia. Te wartości są szczególnie bliskie spółce VOTUM, dlatego wiemy już, że weźmiemy udział także w kolejnej edycji.

 

votum

 

votum

 

votum sa

 

bieg firmowy

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Law-stream-odszkodowania online

Niektórzy uważają, że usługi prawne są drogie. Czy na to rozwiązanie? Czy można walczyć skutecznie o odszkodowanie online? Poszkodowanym z drobną szkodą czy niewielkimi obrażeniami zależy na prostych rozwiązaniach. Preferują również usługi online, które pozwalają na sfinalizowanie sprawy bez konieczności wychodzenia z domu. Poznaj nową usługę LAW stream z grupy kapitałowej VOTUM.strzałka

franki

VOTUM S.A. szkoli struktury sprzedażowe w zakresie pomocy frankowiczom. Przeczytaj i dowiedz się, jak wyglądał Kongres Franki 2.0! strzałka

zadośćuczynienie

Orzecznictwo sądów staje się coraz bardziej przychylne poszkodowanym. Ubezpieczyciele muszą płacić za błędne decyzje, jakie wydali w stosunku do rodzin osób, które najciężej ucierpiały w wypadkach. strzałka

dsa investments

Miedź Legnica, wspierana przez DSA Investments S.A., awansowała do Ekstraklasy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie