telefon Infolinia pon. – pt.: 0800 – 1600
800 217 417

VOTUM S.A. nominowana do statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2017

VOTUM S.A. nominowana do statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2017

Spółka VOTUM otrzymywała tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play przez wiele lat. W zeszłym roku uhonorowano nas też Platynową Statuetką Fair Play. To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które co roku uczestniczyły w plebiscycie i za każdym razem zdobyły zaszczytny tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play.

 

Również w 2017 roku spółka zgłosiła się do rankingu i otrzymała nominację do statuetki Fair Play.

 

Wymagania, które Kapituła stawia przed firmami pretendującymi do tego tytułu, są wysokie, a sam proces wyłaniania zwycięzców składa się z dwóch etapów. Kandydat do tytułu przedstawia swoją działalność zarówno profesjonalną, jak i CSR, a także przesyła dokumentację, która ma wykazać, ze wpisane do ankiety czynności rzeczywiście zostały podjęte.

 

Komisja przyznaje za nie odpowiednią liczbę punktów, a następnie organizatorzy i instytucje, które z nimi współpracują, przeprowadzają audyt, który ma uwiarygodnić przedstawione w ankiecie odpowiedzi.

 

Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej i co roku przygotowuje go  Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. W wielu województwach patronat honorowy objęli przedstawiciele władz regionalnych. Do współpracy nad programem zaproszono instytucje wspierania i promocji biznesu, organizacje pracodawców oraz kluby i stowarzyszenia przedsiębiorców w całym kraju – stanowiące zespół regionalnych administratorów. Tak zróżnicowane jury i podmioty weryfikujące dokonania kandydatów gwarantuje, że ich ocena jest obiektywna i niezależna, a jednocześnie całościowa.

 

Zarówno tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play, jak i statuetka  ta jest dla nas niezwykle ważna właśnie dlatego, że odnosi się do naszej codziennej pracy i szacunku do naszych partnerów biznesowych, pracowników i organów prawa, a także zauważa nasze zaangażowanie w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. Zarówno tytuł, jak i statuetka motywują nas do podejmowania kolejnych wyzwań i doskonalenia tego, co osiągnęliśmy dotychczas.

 

Co ważne, prezes spółki VOTUM, Bartłomiej Krupa został Ambasadorem Fair Play w Biznesie 2017. Tym tytułem wyróżniane są co roku osobowości polskiego biznesu, wybranym spośród kierowników przedsiębiorstw będących wieloletnimi laureatami programu Przedsiębiorstwo Fair Play, które przez co najmniej dziesięć kolejnych lat uzyskały tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play.

 

Ogłoszenie wyników rankingu odbędzie się 24 listopada na uroczystej Gali Przedsiębiorstw Fair Play 2017 w Warszawie.

Czytaj również


18 listopada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, jak co roku obchodziliśmy w trzecią niedzielę listopada, w

Wolny poniedziałek 12 listopada 2019 r.

W związku z przypadającym na 12 listopada 2019 r. dniem wolnym  będącym Świętem Narodowym ustanowionym

Wystartowała nowa usługa odszkodowawcza!

Zwykle uważa się, że usługi odszkodowawcze są drogie i skomplikowane. Czy możliwa jest zmiana takiego

Kongres Franki 2.0 – nowa jakość w pomocy frankowiczom

VOTUM S.A. stawia na nieustanną naukę i rozwój. Oceniamy nasze dotychczasowe działania, wyciągamy wnioski i

Masz pytania? Zadzwoń!

800 217 417

Chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zostaw swoje dane

Klienci o nas

Poznaj historie
naszych Klientów
pomogliśmy ponad 225 000 poszkodowanym