VOTUM S.A. nominowana do statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2017VOTUM S.A. nominowana do statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2017

Spółka VOTUM otrzymywała tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play przez wiele lat. W zeszłym roku uhonorowano nas też Platynową Statuetką Fair Play. To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które co roku uczestniczyły w plebiscycie i za każdym razem zdobyły zaszczytny tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play.

 

Sprawdź czy należy Ci się wyższe odszkodowanie

 

Również w 2017 roku spółka zgłosiła się do rankingu i otrzymała nominację do statuetki Fair Play.

 

Wymagania, które Kapituła stawia przed firmami pretendującymi do tego tytułu, są wysokie, a sam proces wyłaniania zwycięzców składa się z dwóch etapów. Kandydat do tytułu przedstawia swoją działalność zarówno profesjonalną, jak i CSR, a także przesyła dokumentację, która ma wykazać, ze wpisane do ankiety czynności rzeczywiście zostały podjęte.

 

Komisja przyznaje za nie odpowiednią liczbę punktów, a następnie organizatorzy i instytucje, które z nimi współpracują, przeprowadzają audyt, który ma uwiarygodnić przedstawione w ankiecie odpowiedzi.

 

Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej i co roku przygotowuje go  Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. W wielu województwach patronat honorowy objęli przedstawiciele władz regionalnych. Do współpracy nad programem zaproszono instytucje wspierania i promocji biznesu, organizacje pracodawców oraz kluby i stowarzyszenia przedsiębiorców w całym kraju – stanowiące zespół regionalnych administratorów. Tak zróżnicowane jury i podmioty weryfikujące dokonania kandydatów gwarantuje, że ich ocena jest obiektywna i niezależna, a jednocześnie całościowa.

 

Zarówno tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play, jak i statuetka  ta jest dla nas niezwykle ważna właśnie dlatego, że odnosi się do naszej codziennej pracy i szacunku do naszych partnerów biznesowych, pracowników i organów prawa, a także zauważa nasze zaangażowanie w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. Zarówno tytuł, jak i statuetka motywują nas do podejmowania kolejnych wyzwań i doskonalenia tego, co osiągnęliśmy dotychczas.

 

Co ważne, prezes spółki VOTUM, Bartłomiej Krupa został Ambasadorem Fair Play w Biznesie 2017. Tym tytułem wyróżniane są co roku osobowości polskiego biznesu, wybranym spośród kierowników przedsiębiorstw będących wieloletnimi laureatami programu Przedsiębiorstwo Fair Play, które przez co najmniej dziesięć kolejnych lat uzyskały tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play.

 

Ogłoszenie wyników rankingu odbędzie się 24 listopada na uroczystej Gali Przedsiębiorstw Fair Play 2017 w Warszawie.

Czytaj również


Święto pracowników – gala finałowa Konkursu „Pracownik Roku”

W dniu 8 kwietnia 2019 r. w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się gala

Wyniki Grupy Kapitałowej Votum w IV kwartale 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem Prezesa Zarządu Votum S.A. Bartłomieja Krupy na temat wyników

Wsparcie dla osób poszkodowanych w wypadkach

Pod koniec ubiegłego roku do Sejmu trafił projekt ustawy dotyczący świadczenia usług odszkodowawczych, który ma

Na co dzień pomaga innym! Zbiórka dla Anety

Zachęcamy Was do wsparcia naszej koleżanki Anety, która na co dzień pracuje w Dziale Korespondencji #Votum S.A.