Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

VOTUM S.A. nominowana do statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2017

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / VOTUM S.A. nominowana do statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2017

VOTUM S.A. nominowana do statuetki Przedsiębiorstwo Fair Play 2017

13 listopada 2017
fair play

Spółka VOTUM otrzymywała tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play przez wiele lat. W zeszłym roku uhonorowano nas też Platynową Statuetką Fair Play. To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które co roku uczestniczyły w plebiscycie i za każdym razem zdobyły zaszczytny tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play.

 

Również w 2017 roku spółka zgłosiła się do rankingu i otrzymała nominację do statuetki Fair Play.

 

Wymagania, które Kapituła stawia przed firmami pretendującymi do tego tytułu, są wysokie, a sam proces wyłaniania zwycięzców składa się z dwóch etapów. Kandydat do tytułu przedstawia swoją działalność zarówno profesjonalną, jak i CSR, a także przesyła dokumentację, która ma wykazać, ze wpisane do ankiety czynności rzeczywiście zostały podjęte.

 

Komisja przyznaje za nie odpowiednią liczbę punktów, a następnie organizatorzy i instytucje, które z nimi współpracują, przeprowadzają audyt, który ma uwiarygodnić przedstawione w ankiecie odpowiedzi.

 

Program Przedsiębiorstwo Fair Play jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej i co roku przygotowuje go  Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. W wielu województwach patronat honorowy objęli przedstawiciele władz regionalnych. Do współpracy nad programem zaproszono instytucje wspierania i promocji biznesu, organizacje pracodawców oraz kluby i stowarzyszenia przedsiębiorców w całym kraju – stanowiące zespół regionalnych administratorów. Tak zróżnicowane jury i podmioty weryfikujące dokonania kandydatów gwarantuje, że ich ocena jest obiektywna i niezależna, a jednocześnie całościowa.

 

Zarówno tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play, jak i statuetka  ta jest dla nas niezwykle ważna właśnie dlatego, że odnosi się do naszej codziennej pracy i szacunku do naszych partnerów biznesowych, pracowników i organów prawa, a także zauważa nasze zaangażowanie w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. Zarówno tytuł, jak i statuetka motywują nas do podejmowania kolejnych wyzwań i doskonalenia tego, co osiągnęliśmy dotychczas.

 

Co ważne, prezes spółki VOTUM, Bartłomiej Krupa został Ambasadorem Fair Play w Biznesie 2017. Tym tytułem wyróżniane są co roku osobowości polskiego biznesu, wybranym spośród kierowników przedsiębiorstw będących wieloletnimi laureatami programu Przedsiębiorstwo Fair Play, które przez co najmniej dziesięć kolejnych lat uzyskały tytuł Przedsiębiorstwo Fair Play.

 

Ogłoszenie wyników rankingu odbędzie się 24 listopada na uroczystej Gali Przedsiębiorstw Fair Play 2017 w Warszawie.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

prad-na19

Zostaliśmy poinformowani, że w związku z modernizacją sieć w piątek -19 stycznia 2018 r. prowadzone będą prace modernizacyjne i planowana jest przerwa w dostawie prądu. Dnia 19 stycznia 2018 r. centrala VOTUM S.A. będzie niestety nieczynna. Najmocniej przepraszamy.

pierwsze kroki

Wiele mówimy o działalności VOTUM S.A. w zakresie uzyskiwania odszkodowań dla osób poszkodowanych. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do tego aspektu. Przeczytaj i dowiedz się, czym jest program Pierwsze kroki!

wigilia

Pracownicy i Zarząd VOTUM spotkali się na wigilii firmowej. W świątecznej atmosferze integrowaliśmy się, a po spotkaniu przekazaliśmy podopiecznym Noclegowni św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn dania wigilijne.

rzeczpospolita

Spółka VOTUM zdobyła wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Rzeczpospolitą. Jaki aspekt naszej działalności doceniono? Przeczytaj i dowiedz się więcej.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

2018-01-19-prad

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie