Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

VOTUM S.A. wyróżniona w konkursie Gwiazdy Biznesu

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / VOTUM S.A. wyróżniona w konkursie Gwiazdy Biznesu

VOTUM S.A. wyróżniona w konkursie Gwiazdy Biznesu

08 maja 2018
gala gwiazd biznesu

Spółka VOTUM zdobywa nagrody i wyróżnienia w różnych dziedzinach. Nasza działalność biznesowa została także dostrzeżona i nagrodzona w konkursie Gwiazdy Biznesu 2018, organizowanym przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Portal Naszbiznes24.pl oraz spółkę FRW Media Group. VOTUM S.A. zajęła w nim trzecie miejsce w kategorii Średnia firma. 

 

Liderzy biznesowi na Dolnym Śląsku 

 

Ranking organizowany jest co roku i ma na celu wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw i samorządów w województwie dolnośląskim i wspieranie ich w dalszej działalności. Jak podaje na swojej stronie internetowej organizator konkursu, z roku na rok poziom podmiotów ubiegających się o Gwiazdy Biznesu staje się coraz wyższy. W roku 2018 o statuetkę Gwiazda Biznesu 2018 ubiegało się ponad 50 firm i samorządów.

 

Galę Finałową, na której przyznano statuetki, zorganizowano 27 kwietnia w Wałbrzychu w Starej Kopalni. Na uroczystości spotkali się przedstawiciele nominowanych firm, wręczono też nagrody przyznane przez kapitułę konkursu. VOTUM S.A. zajęło trzecie miejsce wśród wyróżnionych średnich firm. Nagrodę odebrała Magdalena Kryska, Prokurent, Dyrektor Organizacyjny.

 

Na gali wystąpiła Małgorzata Ostrowska, która uświetniła uroczystość, wykonując największe przeboje ze swojego repertuaru.

 

Kapituła konkursu Gwiazdy Biznesu 

 

Firmy, które wzięły udział w konkursie Gwiazdy Biznesu, były oceniane przez samorządowców z Dolnego Śląska i przedstawicieli najbardziej znaczących przedsiębiorstw w regionie. W kapitule konkursu zasiadali między innymi Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska, a także reprezentanci zarządów Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i Związku Dolnośląscy Pracodawcy.

 

Jak podkreślił Robert Jagła w wypowiedzi dla portalu Naszbiznes24.pl: To biznesowe wydarzenie ma nie tylko nagradzać najlepsze firmy, ale również inspirować do działania kolejne. Po raz czwarty nagrodziliśmy dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz samorządy z terenu Dolnego Śląska, które swoją aktywnością wyróżniły się w 2017 roku.  

 

Obecność wśród nagrodzonych firm to wyróżnienie, ale także motywacja, by wyznaczać sobie kolejne biznesowe cele i je osiągać.

 

Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej organizatora konkursu, serwisu naszbiznes24.pl. 

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Law-stream-odszkodowania online

Niektórzy uważają, że usługi prawne są drogie. Czy na to rozwiązanie? Czy można walczyć skutecznie o odszkodowanie online? Poszkodowanym z drobną szkodą czy niewielkimi obrażeniami zależy na prostych rozwiązaniach. Preferują również usługi online, które pozwalają na sfinalizowanie sprawy bez konieczności wychodzenia z domu. Poznaj nową usługę LAW stream z grupy kapitałowej VOTUM.strzałka

franki

VOTUM S.A. szkoli struktury sprzedażowe w zakresie pomocy frankowiczom. Przeczytaj i dowiedz się, jak wyglądał Kongres Franki 2.0! strzałka

zadośćuczynienie

Orzecznictwo sądów staje się coraz bardziej przychylne poszkodowanym. Ubezpieczyciele muszą płacić za błędne decyzje, jakie wydali w stosunku do rodzin osób, które najciężej ucierpiały w wypadkach. strzałka

dsa investments

Miedź Legnica, wspierana przez DSA Investments S.A., awansowała do Ekstraklasy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie