telefon Infolinia pon. – pt.: 0800 – 1600
800 217 417

VOTUM S.A. wyróżniona w konkursie Gwiazdy Biznesu

VOTUM S.A. wyróżniona w konkursie Gwiazdy Biznesu

Spółka VOTUM zdobywa nagrody i wyróżnienia w różnych dziedzinach. Nasza działalność biznesowa została także dostrzeżona i nagrodzona w konkursie Gwiazdy Biznesu 2018, organizowanym przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Portal Naszbiznes24.pl oraz spółkę FRW Media Group. VOTUM S.A. zajęła w nim trzecie miejsce w kategorii Średnia firma. 

 

Liderzy biznesowi na Dolnym Śląsku 

 

Ranking organizowany jest co roku i ma na celu wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw i samorządów w województwie dolnośląskim i wspieranie ich w dalszej działalności. Jak podaje na swojej stronie internetowej organizator konkursu, z roku na rok poziom podmiotów ubiegających się o Gwiazdy Biznesu staje się coraz wyższy. W roku 2018 o statuetkę Gwiazda Biznesu 2018 ubiegało się ponad 50 firm i samorządów.

 

Galę Finałową, na której przyznano statuetki, zorganizowano 27 kwietnia w Wałbrzychu w Starej Kopalni. Na uroczystości spotkali się przedstawiciele nominowanych firm, wręczono też nagrody przyznane przez kapitułę konkursu. VOTUM S.A. zajęło trzecie miejsce wśród wyróżnionych średnich firm. Nagrodę odebrała Magdalena Kryska, Prokurent, Dyrektor Organizacyjny.

 

Na gali wystąpiła Małgorzata Ostrowska, która uświetniła uroczystość, wykonując największe przeboje ze swojego repertuaru.

 

Kapituła konkursu Gwiazdy Biznesu 

 

Firmy, które wzięły udział w konkursie Gwiazdy Biznesu, były oceniane przez samorządowców z Dolnego Śląska i przedstawicieli najbardziej znaczących przedsiębiorstw w regionie. W kapitule konkursu zasiadali między innymi Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska, a także reprezentanci zarządów Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i Związku Dolnośląscy Pracodawcy.

 

Jak podkreślił Robert Jagła w wypowiedzi dla portalu Naszbiznes24.pl: To biznesowe wydarzenie ma nie tylko nagradzać najlepsze firmy, ale również inspirować do działania kolejne. Po raz czwarty nagrodziliśmy dynamicznie rozwijające się mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz samorządy z terenu Dolnego Śląska, które swoją aktywnością wyróżniły się w 2017 roku.  

 

Obecność wśród nagrodzonych firm to wyróżnienie, ale także motywacja, by wyznaczać sobie kolejne biznesowe cele i je osiągać.

 

Zdjęcie pochodzi ze strony internetowej organizatora konkursu, serwisu naszbiznes24.pl. 

Czytaj również


18 listopada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, jak co roku obchodziliśmy w trzecią niedzielę listopada, w

Wolny poniedziałek 12 listopada 2019 r.

W związku z przypadającym na 12 listopada 2019 r. dniem wolnym  będącym Świętem Narodowym ustanowionym

Wystartowała nowa usługa odszkodowawcza!

Zwykle uważa się, że usługi odszkodowawcze są drogie i skomplikowane. Czy możliwa jest zmiana takiego

Kongres Franki 2.0 – nowa jakość w pomocy frankowiczom

VOTUM S.A. stawia na nieustanną naukę i rozwój. Oceniamy nasze dotychczasowe działania, wyciągamy wnioski i

Masz pytania? Zadzwoń!

800 217 417

Chcesz żebyśmy się z Tobą skontaktowali?

Zostaw swoje dane

Klienci o nas

Poznaj historie
naszych Klientów
pomogliśmy ponad 225 000 poszkodowanym