telefon Infolinia pon. – pt.: 0800 – 1600
800 217 417

Wigilijne spotkanie VOTUM S.A.Wigilijne spotkanie VOTUM S.A.

Świąteczną atmosferę wyczuwa się w powietrzu już od dłuższego czasu. Zauważaliśmy ją także w VOTUM S.A. Choć nasze coroczne spotkania świąteczne były kameralne, w tym roku spotkaliśmy się w sporym składzie.

 

Sprawdź czy należy Ci się wyższe odszkodowanie

 

Oprócz Zarządu spółki i Przewodniczącego Rady Nadzorczej, pana Andrzeja Dadełły, przy stole zasiedli pracownicy centrali VOTUM S.A., Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Andrzej Łebek i Wspólnicy Sp. Kom., Biura Ekspertyz Procesowych Sp. z o.o., Biura Ogólnopolskich Badań Ankieterów Terenowych Sp. z o.o., Fundacji Votum, a także przedstawiciele Grupy DSA.

 

W piątek 15 grudnia o godzinie 17 zgromadziliśmy się w Hotelu ibis Styles Wrocław Centrum przy placu Konstytucji 3 Maja 3.

 

Spotkanie wigilijne rozpoczął Prezes Zarządu VOTUM S.A., Bartłomiej Krupa. Złożył życzenia zasiadającym do wspólnego wigilijnego stołu członkom zarządu i pracownikom, a w swoim przemówieniu przypomniał, że Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym dobrze jest się zatrzymać i odpocząć od codziennego pędu.

 

Ciekawym elementem spotkania wigilijnego było wystąpienie Darii Solak, niezwykle utalentowanej malarki. Mieliśmy też okazję obejrzeć jej piękne prace i zachwycić się ich niezwykłą formą.

 

Daria Solak była, jako jedna ze 125 malarzy, zaangażowana w malowanie ekspresjonistycznych obrazów, z których składa się nagradzany i nominowany do wielu prestiżowych nagród Twój Vincent. Praca przy filmie tak artystycznym i tworzonym tak nietypowymi metodami to z pewnością niezwykła przygoda.

 

Po prezentacji mogliśmy złożyć sobie życzenia indywidualnie i w miłej świątecznej atmosferze porozmawiać o kwestiach mniej formalnych niż zwykle porozmawiać przy pysznych świątecznych potrawach.

 

Każdy człowiek jest zobowiązany przyczynić się, ile w jego mocy, do dobra drugich, i zaiste nic nie jest warte ten, kto nikomu do niczego się nie przydaje. – te słowa Kartezjusza szczególnie mocno przyświecały nam podczas tego wigilijnego spotkania przy wspólnym stole.

 

Zawsze zwracamy uwagę na potrzeby innych ludzi, staramy się też, żeby nasza działalność zawsze niosła ze sobą coś dobrego dla innych. Nie mogliśmy o tym zapomnieć przy okazji spotkania bożonarodzeniowego. Podzieliliśmy się daniami i deserami z naszej wieczerzy z lokatorami Noclegowni św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn.

 

Na ulicę Stanisława Małachowskiego przedstawiciele Zarządu, kilkoro pracowników i pracowników Fundacji Votum i Fundacji im. Grzegorza Góraka zanieśli barszcz, karpia i inne pyszności. Dziękujemy zwłaszcza wolontariuszkom z Fundacji im. Grzegorza Góraka, które pomagały nam rozdzielać posiłki!

 

Nasze spotkanie wigilijne było nie tylko okazją do mniej formalnego spotkania ze współpracownikami, ale także do tego, żeby pomóc osobom potrzebującym poczuć Święta Bożego Narodzenia.

 

 

christmas-2017-colage1

 

 christmas-2017-colage2

Czytaj również


Wyniki Grupy Kapitałowej Votum w IV kwartale 2018 r.

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem Prezesa Zarządu Votum S.A. Bartłomieja Krupy na temat wyników

Wsparcie dla osób poszkodowanych w wypadkach

Pod koniec ubiegłego roku do Sejmu trafił projekt ustawy dotyczący świadczenia usług odszkodowawczych, który ma

Na co dzień pomaga innym! Zbiórka dla Anety

Zachęcamy Was do wsparcia naszej koleżanki Anety, która na co dzień pracuje w Dziale Korespondencji #Votum S.A.

18 listopada Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

Światowy Dzień Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych, jak co roku obchodziliśmy w trzecią niedzielę listopada, w