Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Wigilijne spotkanie VOTUM S.A.

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / Wigilijne spotkanie VOTUM S.A.

Wigilijne spotkanie VOTUM S.A.

18 grudnia 2017
wigilia

Świąteczną atmosferę wyczuwa się w powietrzu już od dłuższego czasu. Zauważaliśmy ją także w VOTUM S.A. Choć nasze coroczne spotkania świąteczne były kameralne, w tym roku spotkaliśmy się w sporym składzie.

 

Oprócz Zarządu spółki i Przewodniczącego Rady Nadzorczej, pana Andrzeja Dadełły, przy stole zasiedli pracownicy centrali VOTUM S.A., Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Andrzej Łebek i Wspólnicy Sp. Kom., Biura Ekspertyz Procesowych Sp. z o.o., Biura Ogólnopolskich Badań Ankieterów Terenowych Sp. z o.o., Fundacji Votum, a także przedstawiciele Grupy DSA.

 

W piątek 15 grudnia o godzinie 17 zgromadziliśmy się w Hotelu ibis Styles Wrocław Centrum przy placu Konstytucji 3 Maja 3.

 

Spotkanie wigilijne rozpoczął Prezes Zarządu VOTUM S.A., Bartłomiej Krupa. Złożył życzenia zasiadającym do wspólnego wigilijnego stołu członkom zarządu i pracownikom, a w swoim przemówieniu przypomniał, że Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym dobrze jest się zatrzymać i odpocząć od codziennego pędu.

 

Ciekawym elementem spotkania wigilijnego było wystąpienie Darii Solak, niezwykle utalentowanej malarki. Mieliśmy też okazję obejrzeć jej piękne prace i zachwycić się ich niezwykłą formą.

 

Daria Solak była, jako jedna ze 125 malarzy, zaangażowana w malowanie ekspresjonistycznych obrazów, z których składa się nagradzany i nominowany do wielu prestiżowych nagród Twój Vincent. Praca przy filmie tak artystycznym i tworzonym tak nietypowymi metodami to z pewnością niezwykła przygoda.

 

Po prezentacji mogliśmy złożyć sobie życzenia indywidualnie i w miłej świątecznej atmosferze porozmawiać o kwestiach mniej formalnych niż zwykle porozmawiać przy pysznych świątecznych potrawach.

 

Każdy człowiek jest zobowiązany przyczynić się, ile w jego mocy, do dobra drugich, i zaiste nic nie jest warte ten, kto nikomu do niczego się nie przydaje. – te słowa Kartezjusza szczególnie mocno przyświecały nam podczas tego wigilijnego spotkania przy wspólnym stole.

 

Zawsze zwracamy uwagę na potrzeby innych ludzi, staramy się też, żeby nasza działalność zawsze niosła ze sobą coś dobrego dla innych. Nie mogliśmy o tym zapomnieć przy okazji spotkania bożonarodzeniowego. Podzieliliśmy się daniami i deserami z naszej wieczerzy z lokatorami Noclegowni św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn.

 

Na ulicę Stanisława Małachowskiego przedstawiciele Zarządu, kilkoro pracowników i pracowników Fundacji Votum i Fundacji im. Grzegorza Góraka zanieśli barszcz, karpia i inne pyszności. Dziękujemy zwłaszcza wolontariuszkom z Fundacji im. Grzegorza Góraka, które pomagały nam rozdzielać posiłki!

 

Nasze spotkanie wigilijne było nie tylko okazją do mniej formalnego spotkania ze współpracownikami, ale także do tego, żeby pomóc osobom potrzebującym poczuć Święta Bożego Narodzenia.

 

 

christmas-2017-colage1

 

 christmas-2017-colage2

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

prad-na19

Zostaliśmy poinformowani, że w związku z modernizacją sieć w piątek -19 stycznia 2018 r. prowadzone będą prace modernizacyjne i planowana jest przerwa w dostawie prądu. Dnia 19 stycznia 2018 r. centrala VOTUM S.A. będzie niestety nieczynna. Najmocniej przepraszamy.

pierwsze kroki

Wiele mówimy o działalności VOTUM S.A. w zakresie uzyskiwania odszkodowań dla osób poszkodowanych. Nasza działalność nie ogranicza się tylko do tego aspektu. Przeczytaj i dowiedz się, czym jest program Pierwsze kroki!

wigilia

Pracownicy i Zarząd VOTUM spotkali się na wigilii firmowej. W świątecznej atmosferze integrowaliśmy się, a po spotkaniu przekazaliśmy podopiecznym Noclegowni św. Brata Alberta dla Bezdomnych Mężczyzn dania wigilijne.

rzeczpospolita

Spółka VOTUM zdobyła wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Rzeczpospolitą. Jaki aspekt naszej działalności doceniono? Przeczytaj i dowiedz się więcej.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

2018-01-19-prad

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie