Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Pomogliśmy już ponad 225 000 Polaków!

Od 2005 roku niezmiennie jesteśmy głosem reprezentującym poszkodowanych w wypadkach.
Na ich rzecz uzyskaliśmy w Europie Środkowo- Wschodniej ponad 2 370 000 000 zł odszkodowań.

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Złoty Laur Konsumenta

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / Złoty Laur Konsumenta

Złoty Laur Konsumenta

24 sierpnia 2017
Laur Konsumenta 2017 Votum opinie 1000 badanych

Spółka VOTUM S.A. została wyróżniona Złotym Laurem Konsumenta – nagrodą przyznawaną co roku najpopularniejszym markom i produktom w swojej kategorii. Jest ona przyznawana co roku na podstawie badań wśród osób korzystających z konkretnej usługi lub produktu. Ma za zadanie uhonorować te, które spełniły oczekiwania odbiorców.

 

Cieszymy się, że znaleźliśmy się wśród tych, które Klienci docenili najbardziej. Staramy się spełniać ich oczekiwania i pomagać na każdym polu. Oferujemy wsparcie profesjonalistów w procesie uzyskiwania odszkodowania.

 

Pomagamy osobom, które w wyniku wypadku straciły sprawność – specjalnie dla nich stworzyliśmy program Pierwsze kroki, mający na celu pomoc i aktywizację osób niepełnosprawnych. Troszczymy się o naszych Klientów, zwłaszcza o tych, którzy znaleźli się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej.

 

Razem z powołaną przez spółkę Fundacją Votum wspieramy osoby poszkodowane w wypadkach, wychowanków domów dziecka, a także regularnie organizujemy Akcję Krew, czyli wydarzenie organizowane wraz z wrocławskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

 

Rozszerzamy też działalność na inne kraje – nasze placówki można spotkać nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, na Słowacji, Ukrainie i Węgrzech.

 

VOTUM S.A. może pochwalić się wieloma wyróżnieniami. Nagradzano nas za dynamiczny rozwój firmy, za działalność CSR lub działanie zgodnie z zasadami fair play w biznesie.  Byliśmy nagradzani nie tylko przez organizacje i stowarzyszenia biznesowe.

 

Naszą działalność doceniły również najbardziej prestiżowe  krajowe media – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Łebek i Wspólnicy sp. kom. należąca do Grupy Votum została ujęta w rankingu kancelarii prawnych, publikowanym co roku przez Rzeczpospolitą. Kancelaria zajęła 1 miejsce pod względem wysokości dochodów i 1 miejsce pod względem zatrudnianych adwokatów i radców prawnych (na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego jest obecnie liderem).

 

Złoty Laur Konsumenta ma dla nas jednak szczególnie znaczenie. Jest przyznawany przez osoby, których dobro szczególnie leży nam na sercu – poszkodowanych i ich rodziny.

 

To, że grupa ponad tysiąca Klientów firm odszkodowawczych wskazało właśnie naszą spółkę jako najlepszą, świadczy o tym, że nasze usługi są naprawdę wysokiej jakości.  VOTUM S.A. stawia na skuteczność – na terenie Europy Środkowo-Wschodniej zajęliśmy się już ponad 225 000 spraw, a dla naszych Klientów uzyskaliśmy ponad 2,4 miliarda złotych należnych świadczeń.

 

Dziękujemy naszym Klientom za wyróżnienie! Takie docenienie naszych wysiłków motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

 

 


 

 

Laur Konsumenta Jesteśmy Dla Ciebie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Laur Konsumenta 2017 Votum opinie 1000 badanych

Grupa ponad 1000 konsumentów wskazała spółkę VOTUM jako najpopularniejszą markę w branży odszkodowawczej. Dowiedz się, czym jest Laur Konsumenta i komu jest przyznawany! strzałka

ranking gazety finnasowej

W rankingu największych firm opublikowanym przez Gazetę Finansową Grupa Votum zajęła pozycję wyższą niż firmy konkurencyjne. Obrazuje to naszą wysoką pozycję na rynku.strzałka

logo Medal Europejski

VOTUM S.A. otrzymała prestiżowy Medal Europejski, który co roku przyznaje Business Centre Club. Przeczytaj i dowiedz się, za co dostaliśmy takie wyróżnienie! strzałka

ranking kancelarii

Rzeczpospolita ogłosiła wyniki kolejnego rankingu kancelarii prawnych. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp.k. wchodząca w skład grupy kapitałowej VOTUM zajęła wysokie pozycje w klasyfikacji. strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie