Złoty Laur KonsumentaZłoty Laur Konsumenta

Spółka VOTUM S.A. została wyróżniona Złotym Laurem Konsumenta – nagrodą przyznawaną co roku najpopularniejszym markom i produktom w swojej kategorii. Jest ona przyznawana co roku na podstawie badań wśród osób korzystających z konkretnej usługi lub produktu. Ma za zadanie uhonorować te, które spełniły oczekiwania odbiorców.

 

Cieszymy się, że znaleźliśmy się wśród tych, które Klienci docenili najbardziej. Staramy się spełniać ich oczekiwania i pomagać na każdym polu. Oferujemy wsparcie profesjonalistów w procesie uzyskiwania odszkodowania.

 

Pomagamy osobom, które w wyniku wypadku straciły sprawność – specjalnie dla nich stworzyliśmy program Pierwsze kroki, mający na celu pomoc i aktywizację osób niepełnosprawnych. Troszczymy się o naszych Klientów, zwłaszcza o tych, którzy znaleźli się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej.

 

Razem z powołaną przez spółkę Fundacją Votum wspieramy osoby poszkodowane w wypadkach, wychowanków domów dziecka, a także regularnie organizujemy Akcję Krew, czyli wydarzenie organizowane wraz z wrocławskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

 

Rozszerzamy też działalność na inne kraje – nasze placówki można spotkać nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, na Słowacji, Ukrainie i Węgrzech.

 

VOTUM S.A. może pochwalić się wieloma wyróżnieniami. Nagradzano nas za dynamiczny rozwój firmy, za działalność CSR lub działanie zgodnie z zasadami fair play w biznesie.  Byliśmy nagradzani nie tylko przez organizacje i stowarzyszenia biznesowe.

 

Naszą działalność doceniły również najbardziej prestiżowe  krajowe media – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Łebek i Wspólnicy sp. kom. należąca do Grupy Votum została ujęta w rankingu kancelarii prawnych, publikowanym co roku przez Rzeczpospolitą. Kancelaria zajęła 1 miejsce pod względem wysokości dochodów i 1 miejsce pod względem zatrudnianych adwokatów i radców prawnych (na terenie województwa dolnośląskiego i lubuskiego jest obecnie liderem).

 

Złoty Laur Konsumenta ma dla nas jednak szczególnie znaczenie. Jest przyznawany przez osoby, których dobro szczególnie leży nam na sercu – poszkodowanych i ich rodziny.

 

To, że grupa ponad tysiąca Klientów firm odszkodowawczych wskazało właśnie naszą spółkę jako najlepszą, świadczy o tym, że nasze usługi są naprawdę wysokiej jakości.  VOTUM S.A. stawia na skuteczność – na terenie Europy Środkowo-Wschodniej zajęliśmy się już ponad 225 000 spraw, a dla naszych Klientów uzyskaliśmy ponad 2,4 miliarda złotych należnych świadczeń.

 

Dziękujemy naszym Klientom za wyróżnienie! Takie docenienie naszych wysiłków motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

 

 


 

 

Laur Konsumenta Jesteśmy Dla Ciebie

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Czytaj również


Diamenty Forbesa dla DSA Investment S.A.

Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat

Efektywna Firma 2020

VOTUM S.A znalazła się w rankingu Efektywne Firmy 2020 Województwa Dolnośląskiego prowadzonym przez Magazyn Przedsiębiorców

Votum uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu

Za nami 21 edycja rankingu „Gazele Biznesu”. Votum S.A. po raz kolejny została wyróżniona. Gazele

VOTUM S.A. została wyróżniona w konkursie „Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego”

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż firma VOTUM S.A. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w konkursie