Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Zmiany w Zarządzie VOTUM S.A.

VOTUM /

Aktualności / Z firmy / Zmiany w Zarządzie VOTUM S.A.

Zmiany w Zarządzie VOTUM S.A.

29 maja 2018
votum sa

Rada Nadzorcza spółki VOTUM w uchwale z 28 maja 2018 r. zadecydowała o zwiększeniu liczebności Zarządu – od dnia wejścia w życie uchwały w skład Zarządu będą wchodziły cztery osoby.

 

Oprócz dotychczasowego Prezesa, Bartłomieja Krupy, i Wiceprezes, Agnieszki Czaplińskiej, w Zarządzie będą zasiadać także Dyrektor Organizacyjny spółki, Magdalena Kryska, i Dyrektor Sprzedaży, Tomasz Stanisławski.

 

Pani Magdalena Kryska uzyskała tytuł magistra na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Jest doktorantką na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na specjalizacji z finansów.

 

Od 2010 r. jest związana zawodowo z DSA Investment S.A., w której obecnie pełni funkcję Członka Zarządu i Dyrektora Działu Organizacyjno-Prawnego. Od grudnia 2017 jest również Dyrektorem Organizacyjnym VOTUM S.A.

 

Pani Magdalena Kryska pełni ponadto obowiązki Wiceprezesa Zarządu Fundacji im. Grzegorza Góraka.

 

Pan Tomasz Stanisławski jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Elektroniki oraz Wydziale Informatyki i Zarządzania. Od początku swojej kariery przedmiotem jego działalności jest obsługa klienta i sprzedaż.

 

Z branżą odszkodowawczą związany jest od 2007 r. W tym czasie pełnił kolejno funkcje Zastępcy Dyrektora Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej VOTUM S.A., Dyrektor Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej, Dyrektora Sprzedaży i Prokurenta VOTUM S.A.

 

Pomysłodawca i założyciel Biura Ekspertyz Procesowych Sp. z o.o. i AutoVOTUM S.A.

 

Obecnie zajmuje stanowisko Dyrektora Sprzedaży VOTUM S.A., a także Prezesa spółki AutoVotum.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Law-stream-odszkodowania online

Niektórzy uważają, że usługi prawne są drogie. Czy na to rozwiązanie? Czy można walczyć skutecznie o odszkodowanie online? Poszkodowanym z drobną szkodą czy niewielkimi obrażeniami zależy na prostych rozwiązaniach. Preferują również usługi online, które pozwalają na sfinalizowanie sprawy bez konieczności wychodzenia z domu. Poznaj nową usługę LAW stream z grupy kapitałowej VOTUM.strzałka

franki

VOTUM S.A. szkoli struktury sprzedażowe w zakresie pomocy frankowiczom. Przeczytaj i dowiedz się, jak wyglądał Kongres Franki 2.0! strzałka

zadośćuczynienie

Orzecznictwo sądów staje się coraz bardziej przychylne poszkodowanym. Ubezpieczyciele muszą płacić za błędne decyzje, jakie wydali w stosunku do rodzin osób, które najciężej ucierpiały w wypadkach. strzałka

dsa investments

Miedź Legnica, wspierana przez DSA Investments S.A., awansowała do Ekstraklasy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie