Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

O pracy w VOTUM S.A. w Network Magazyn

VOTUM /

Aktualności / Z mediów / O pracy w VOTUM S.A. w Network Magazyn

O pracy w VOTUM S.A. w Network Magazyn

07 września 2017
network magazyn

Praca w VOTUM S.A. z pewnością mocno angażuje – dla niektórych z naszych współpracowników pomoc poszkodowanym to prawdziwa misja. Często zaczyna się od pracy na stanowisku handlowca. Stopniowo, w miarę poznawania problemów, z jakimi borykają się ludzie poszkodowani w wypadkach komunikacyjnych, przy pracy i w gospodarstwie rolnym, rośnie gotowość do wywalczenia dla nich możliwie najwyższych świadczeń.

 

Jak było w przypadku Radosława Pęcherzewskiego, naszego dyrektora regionalnego? Jak sam mówi, nie mógłby żyć bez możliwości pomagania ludziom w ten właśnie sposób. W wywiadzie opublikowanym w Network Magazyn opowiada o tym, jak ważna jest dla niego praca w VOTUM S.A., ile się dzięki niej nauczyć i jakich ludzi ceni najbardziej.

 

Ze sprzedażą zetknąłem się tuż po wejściu w dorosłe życie. Byłem barmanem i kelnerem. Początkowo realizowałem składane mi zamówienia. Kiedy nabrałem pewności siebie i doświadczenie w obsłudze klienta, zacząłem grać technikami sprzedaży, w tak przyziemnych z pozoru tematach, jak wybór dania z karty. Klienci najczęściej decydowali się ostatecznie na to, co ja zaproponowałem. Zaczęło mnie to tak bawić, że potrafiłem ze znajomymi zakładać się o to, co za chwilę wypije lub zje gość restauracji.   

 

Pewnego razu jeden z klientów stwierdził, że powinienem pracować w sprzedaży bezpośredniej na własny rachunek. Zrobiło mi się miło, ale puściłbym tę uwagę mimo uszu, gdyby nie fakt, że w krótkim czasie usłyszałem podobne rady od kolejnych osób. Pewnego dnia pojawił się Krzysztof. Reprezentował firmę ubezpieczeniową i zaproponował mi współpracę. Wielu z moich bliskich i znajomych starało się odwieść mnie od tego pomysłu. Dlaczego? Po co? Zastanów się? Znasz niemiecki, masz dobrą i pewną pracę etatową, czego ci więcej trzeba? Tylko jedna osoba powiedziała mi: „Zastanawiasz się? A co masz do stracenia?” I podjąłem decyzję, która zaważyła na dalszym moim życiu. Zawsze będę za to wdzięczny mojej mamie. (…)   

 

Dzielenie się swoją wiedzą i umiejętnościami, kreowanie nowych liderów, którzy w perspektywie czasu uzyskują ponadprzeciętne dochody nieoferowane w znakomitej większości zawodów, daje mi nieodparte poczucie spełnienia. Pracę menadżera można porównać do twórczości artystycznej. Patrzysz na człowieka najpierw jak na surowe płótno i jak na materiał, z którego chcesz wydobyć coś wyjątkowego.   

 

Zaczynasz pracować nad jego umiejętnościami, rozwijasz je, przyglądasz się najpierw z uśmiechem, potem z dumą, a na końcu widzisz kogoś, kto stał się lepszy. Czasem nawet lepszy od ciebie. I zaczynasz tego nowego mistrza podziwiać i zazdrościć. Zazdrościć zdrowo. Na koniec okazuje się, że podziwiają go też inni. Niepowtarzalne uczucie – duma do kwadratu.

Cały wywiad można przeczytać na stronie Network Magazyn pod adresem: http://networkmagazyn.pl/kochac-ludzi-i-miec-tylko-jedno-marzenie-jakie

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Grzegorz celeban

Sprostowanie artykułu pt. „NRA chce nowego projektu regulacji odszkodowawców”, jaki ukazał się na portalu Gazety Ubezpieczeniowej 17 września.strzałka

Law-stream-odszkodowania online

Niektórzy uważają, że usługi prawne są drogie. Czy na to rozwiązanie? Czy można walczyć skutecznie o odszkodowanie online? Poszkodowanym z drobną szkodą czy niewielkimi obrażeniami zależy na prostych rozwiązaniach. Preferują również usługi online, które pozwalają na sfinalizowanie sprawy bez konieczności wychodzenia z domu. Poznaj nową usługę LAW stream z grupy kapitałowej VOTUM.strzałka

Grzegorz celeban

W najnowszym numerze „Filantropa naszych czasów” ukazał się artykuł dotyczący działalności Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej. Przeczytaj i dowiedz się, z jakiej pomocy możesz skorzystać Ty lub Twoi bliscy!strzałka

tabela zadośćuczynień

Wyrok Sądu Apelacyjnego przyznał rację Votum S.A. w sporze z Auxilia sp. z o. o. w sprawie dotyczącej nieuczciwej konkurencji oraz wprowadzania potencjalnych klientów w błąd.strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie