Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

VOTUM S.A. w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017 r.

VOTUM /

Aktualności / Z mediów / VOTUM S.A. w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017 r.

VOTUM S.A. w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017 r.

21 sierpnia 2017
najlepszy pracodawca

Spółka VOTUM znalazła się w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017, opublikowanym przez Gazetę Finansową. Znaleźliśmy się wśród 25 firm działających od lat na rynku europejskim lub międzynarodowym, takich jak McDonald’s, T-Mobile czy PZU.

 

Gazeta Finansowa, umieszczając VOTUM S.A. w raporcie, uwzględniła takie czynniki jak atmosfera w firmie, warunki rozwoju pracowników, benefity, jakie otrzymują zatrudnione w przedsiębiorstwie osoby. Spółka szczyci się swoją wykwalifikowaną kadrą i  stara się zapewnić jej najlepsze warunki do pracy.

 

Jak można przeczytać w raporcie: Praca w VOTUM to przede wszystkim możliwość niesienia realnej pomocy osobom poszkodowanym. Wspólna misja jednoczy zespół i pozwala dostrzec, co jest w życiu najważniejsze. Tym kierujemy się, wykonując naszą pracę i motywując naszych pracowników.

 

Zespół VOTUM S.A. to największy kapitał spółki. Liczne – bo aż trzystuosobowe  – grono specjalistów działa na rzecz poszkodowanym w centrali VOTUM S.A. i Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k. we Wrocławiu. To nie tylko prawnicy i doradcy odszkodowawczy, ale także rzeczoznawcy, eksperci z dziedziny ekonomii czy rekonstrukcji wypadków. Na terenie całej Polski działają również przedstawiciele regionalni, którzy każdego dnia docierają do osób poszkodowanych i pomagają im uzyskać należne świadczenia.

 

Spółka VOTUM umożliwia im rozwój i wspiera takie cechy jak empatia, wrażliwość i uczciwość, niezbędne przy pracy z ludźmi pokrzywdzonymi. Przez ponad dekadę właśnie tak wyjątkowy i zgrany zespół udało nam się zbudować. Realizujemy się nie tylko w pracy, ale również w działalności prospołecznej. Program CSR spółki, ukierunkowany na promocję zdrowego trybu życia, łączy we wspólnej pasji wspieranych przez VOTUM sportowców.

 

Praca w VOTUM S.A. to praca w dużym zespole wśród ludzi o różnych specjalizacjach, ale ściśle współpracujących ze sobą. Praca w takim środowisku to gwarancja rozwoju zawodowego. Niezależnie od tego, czy masz jasno wyznaczony cel, czy nie wiesz, w jakim kierunku powinna rozwijać się Twoja kariera, w VOTUM masz szansę odnaleźć swoją pasję i satysfakcjonującą Cię ścieżkę zawodową.

 

Grupa Kapitałowa Votum otwarta jest na wiele branż –  w jej skład wchodzi od lat wysoko pozycjonowana w rankingu Rzeczpospolitej Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy, Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie, a także Fundacja Votum, zajmująca się pomocą między innymi osobom poszkodowanym w wypadkach.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

votum sa

Eksperci VOTUM S.A. zabierają głos w debacie na temat orzecznictwa Sądu Najwyższego w sprawie zadośćuczynień dla bliskich osób poszkodowanych w wypadkach. strzałka

gazeta ubezpieczeniowa

O tym, jak działają eksperci VOTUM S.A., można dowiedzieć się nie tylko z naszej strony internetowej - piszą o tym także czasopisma branżowe. strzałka

votum sa

W artykule "Warto sądzić się z ubezpieczycielem. 90 proc. osób wygrywa" Rzeczpospolita wskazuje, że w wielu przypadkach odszkodowania, przyznawane przez ubezpieczyciela odszkodowania za wypadki komunikacyjne, są zniżane. strzałka

Grzegorz celeban

Grzegorz Celeban, jeden z dyrektorów regionalnych VOTUM S.A., udzielił wywiadu Network Magazyn. Przeczytaj i dowiedz się, co go motywuje i jakie są jego cele! strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie