VOTUM S.A. w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017 r.VOTUM S.A. w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017 r.

Spółka VOTUM znalazła się w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017, opublikowanym przez Gazetę Finansową. Znaleźliśmy się wśród 25 firm działających od lat na rynku europejskim lub międzynarodowym, takich jak McDonald’s, T-Mobile czy PZU.

 

Sprawdź czy należy Ci się wyższe odszkodowanie

 

Gazeta Finansowa, umieszczając VOTUM S.A. w raporcie, uwzględniła takie czynniki jak atmosfera w firmie, warunki rozwoju pracowników, benefity, jakie otrzymują zatrudnione w przedsiębiorstwie osoby. Spółka szczyci się swoją wykwalifikowaną kadrą i  stara się zapewnić jej najlepsze warunki do pracy.

 

Jak można przeczytać w raporcie: Praca w VOTUM to przede wszystkim możliwość niesienia realnej pomocy osobom poszkodowanym. Wspólna misja jednoczy zespół i pozwala dostrzec, co jest w życiu najważniejsze. Tym kierujemy się, wykonując naszą pracę i motywując naszych pracowników.

 

Zespół VOTUM S.A. to największy kapitał spółki. Liczne – bo aż trzystuosobowe  – grono specjalistów działa na rzecz poszkodowanym w centrali VOTUM S.A. i Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k. we Wrocławiu. To nie tylko prawnicy i doradcy odszkodowawczy, ale także rzeczoznawcy, eksperci z dziedziny ekonomii czy rekonstrukcji wypadków. Na terenie całej Polski działają również przedstawiciele regionalni, którzy każdego dnia docierają do osób poszkodowanych i pomagają im uzyskać należne świadczenia.

 

Spółka VOTUM umożliwia im rozwój i wspiera takie cechy jak empatia, wrażliwość i uczciwość, niezbędne przy pracy z ludźmi pokrzywdzonymi. Przez ponad dekadę właśnie tak wyjątkowy i zgrany zespół udało nam się zbudować. Realizujemy się nie tylko w pracy, ale również w działalności prospołecznej. Program CSR spółki, ukierunkowany na promocję zdrowego trybu życia, łączy we wspólnej pasji wspieranych przez VOTUM sportowców.

 

Praca w VOTUM S.A. to praca w dużym zespole wśród ludzi o różnych specjalizacjach, ale ściśle współpracujących ze sobą. Praca w takim środowisku to gwarancja rozwoju zawodowego. Niezależnie od tego, czy masz jasno wyznaczony cel, czy nie wiesz, w jakim kierunku powinna rozwijać się Twoja kariera, w VOTUM masz szansę odnaleźć swoją pasję i satysfakcjonującą Cię ścieżkę zawodową.

 

Grupa Kapitałowa Votum otwarta jest na wiele branż –  w jej skład wchodzi od lat wysoko pozycjonowana w rankingu Rzeczpospolitej Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy, Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie, a także Fundacja Votum, zajmująca się pomocą między innymi osobom poszkodowanym w wypadkach.

Czytaj również


Rodzaje „kredytów frankowych”, czyli ile franka jest we franku? – nowy artykuł na portalu biznestuba

Kredyty frankowe to potoczna nazwa kredytów, w których pojawia się waluta franka szwajcarskiego, jednak często

biznestuba.pl o postępowaniu pojednawczym

W ostatnim czasie znacząco wzrosła liczba pozwów przeciwko bankom w sprawach kredytów denominowanych lub indeksowanych

Sprawozdanie z działalności Rzecznika Finansowego w roku 2018 a branża odszkodowawcza

Rzecznik Finansowy opublikował Sprawozdanie z działalności w 2018 r. oraz uwagi o stanie przestrzegania prawa

„Rozwód a kredyt we frankach” – nowy artykuł na portalu biznestuba.pl

Autorzy artykułu, który powstał przy współpracy z Votum S.A. podejmują próbę odpowiedzi na pytanie co