Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

VOTUM S.A. w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017 r.

VOTUM /

Aktualności / Z mediów / VOTUM S.A. w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017 r.

VOTUM S.A. w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017 r.

21 sierpnia 2017
najlepszy pracodawca

Spółka VOTUM znalazła się w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017, opublikowanym przez Gazetę Finansową. Znaleźliśmy się wśród 25 firm działających od lat na rynku europejskim lub międzynarodowym, takich jak McDonald’s, T-Mobile czy PZU.

 

Gazeta Finansowa, umieszczając VOTUM S.A. w raporcie, uwzględniła takie czynniki jak atmosfera w firmie, warunki rozwoju pracowników, benefity, jakie otrzymują zatrudnione w przedsiębiorstwie osoby. Spółka szczyci się swoją wykwalifikowaną kadrą i  stara się zapewnić jej najlepsze warunki do pracy.

 

Jak można przeczytać w raporcie: Praca w VOTUM to przede wszystkim możliwość niesienia realnej pomocy osobom poszkodowanym. Wspólna misja jednoczy zespół i pozwala dostrzec, co jest w życiu najważniejsze. Tym kierujemy się, wykonując naszą pracę i motywując naszych pracowników.

 

Zespół VOTUM S.A. to największy kapitał spółki. Liczne – bo aż trzystuosobowe  – grono specjalistów działa na rzecz poszkodowanym w centrali VOTUM S.A. i Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k. we Wrocławiu. To nie tylko prawnicy i doradcy odszkodowawczy, ale także rzeczoznawcy, eksperci z dziedziny ekonomii czy rekonstrukcji wypadków. Na terenie całej Polski działają również przedstawiciele regionalni, którzy każdego dnia docierają do osób poszkodowanych i pomagają im uzyskać należne świadczenia.

 

Spółka VOTUM umożliwia im rozwój i wspiera takie cechy jak empatia, wrażliwość i uczciwość, niezbędne przy pracy z ludźmi pokrzywdzonymi. Przez ponad dekadę właśnie tak wyjątkowy i zgrany zespół udało nam się zbudować. Realizujemy się nie tylko w pracy, ale również w działalności prospołecznej. Program CSR spółki, ukierunkowany na promocję zdrowego trybu życia, łączy we wspólnej pasji wspieranych przez VOTUM sportowców.

 

Praca w VOTUM S.A. to praca w dużym zespole wśród ludzi o różnych specjalizacjach, ale ściśle współpracujących ze sobą. Praca w takim środowisku to gwarancja rozwoju zawodowego. Niezależnie od tego, czy masz jasno wyznaczony cel, czy nie wiesz, w jakim kierunku powinna rozwijać się Twoja kariera, w VOTUM masz szansę odnaleźć swoją pasję i satysfakcjonującą Cię ścieżkę zawodową.

 

Grupa Kapitałowa Votum otwarta jest na wiele branż –  w jej skład wchodzi od lat wysoko pozycjonowana w rankingu Rzeczpospolitej Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy, Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Votum w Krakowie, a także Fundacja Votum, zajmująca się pomocą między innymi osobom poszkodowanym w wypadkach.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Grzegorz celeban

Sprostowanie artykułu pt. „NRA chce nowego projektu regulacji odszkodowawców”, jaki ukazał się na portalu Gazety Ubezpieczeniowej 17 września.strzałka

Law-stream-odszkodowania online

Niektórzy uważają, że usługi prawne są drogie. Czy na to rozwiązanie? Czy można walczyć skutecznie o odszkodowanie online? Poszkodowanym z drobną szkodą czy niewielkimi obrażeniami zależy na prostych rozwiązaniach. Preferują również usługi online, które pozwalają na sfinalizowanie sprawy bez konieczności wychodzenia z domu. Poznaj nową usługę LAW stream z grupy kapitałowej VOTUM.strzałka

Grzegorz celeban

W najnowszym numerze „Filantropa naszych czasów” ukazał się artykuł dotyczący działalności Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej. Przeczytaj i dowiedz się, z jakiej pomocy możesz skorzystać Ty lub Twoi bliscy!strzałka

tabela zadośćuczynień

Wyrok Sądu Apelacyjnego przyznał rację Votum S.A. w sporze z Auxilia sp. z o. o. w sprawie dotyczącej nieuczciwej konkurencji oraz wprowadzania potencjalnych klientów w błąd.strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie