Fundacja VOTUMFundacja VOTUM

Zdecydowanie najważniejszym przedsięwzięciem z zakresu CSR w firmie VOTUM jest decyzja o założeniu Fundacji VOTUM, która działa charytatywnie od 2007 r. Pomaga ona osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej w szczególności osobom, które doznały szkód w wyniku zdarzeń drogowych, ich rodzinom oraz osobom z nabytymi uszkodzeniami neurologicznymi.

 

Sprawdź czy należy Ci się wyższe odszkodowanie

 

Fundacja od lat utrzymuje się w czołówce organizacji pożytku publicznego upoważnionych do pozyskiwania środków z tytułu 1% należnego podatku. W 2013 r. z kwotą 816 660 zł otrzymanych wpłat z rozliczeń za 2012 r. zajęła 85 miejsce na 7110 uprawnionych Organizacji Pożytku Publicznego.

 

Za jeden z największych sukcesów firmy VOTUM S.A. uważamy rekordowy wynik zbiórek krwi współorganizowanych z Fundacją VOTUM. W 2013 roku w ramach Ogólnopolskiej Akcji Krew udało się zebrać 344 litry krwi. Zbiórka organizowana jest nieprzerwanie od 2006 r. Nasze doświadczenie pokazuje, że umożliwienie poboru krwi w atrakcyjnych miejscach (w tym przy okazji imprez plenerowych), cieszy się dużym zainteresowaniem. Każdego roku wiele osób decyduje się dzięki nam oddać krew po raz pierwszy.
O wszystkich działaniach Fundacji VOTUM można przeczytać na stronie www.fundacjavotum.org

Czytaj również


Fundacja VOTUM

Zdecydowanie najważniejszym przedsięwzięciem z zakresu CSR w firmie VOTUM jest decyzja o założeniu Fundacji VOTUM,

Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM S.A.

Z inicjatywy VOTUM S.A. w Krakowie powstał ośrodek rehabilitacyjny – Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM

Akcje edukacyjne i informacyjne

VOTUM S.A. wraz z Fundacją VOTUM prowadzi akcje edukacyjne oraz liczne projekty odpowiadające na potrzeby

Wsparcie lokalnej społeczności

W kontakcie ze społecznością lokalną kładziemy nacisk na propagowanie bezpieczeństwa oraz promocję zdrowego stylu życia,