Idea

Istotą VOTUM jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach. Oprócz reprezentowania interesów tych osób przed ubezpieczycielem – idziemy krok dalej, chcąc zmienić ich świat na lepsze. Ta potrzeba była widoczna już na początku istnienia firmy. Sami pracownicy czuli, że nie można pozostać obojętnym wobec historii, które poznają każdego dnia.

 

Zaangażowanie się w działania CSR były naturalną konsekwencją realizowania misji firmy, którą jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa naszym klientom, kontrahentom i akcjonariuszom. Z tego względu promowanie bezpieczeństwa jest stałym elementem naszej działalności.

 

Jednocześnie będąc tak dużym przedsiębiorstwem – czujemy się odpowiedzialni za rynek i społeczność, której częścią niewątpliwie jesteśmy. Wspieramy lokalne inicjatywy i udzielamy pomocy zgłaszającym się do nas osobom, w których widzimy zaangażowanie w kreowanie nowej rzeczywistości.

 

Uważamy, że sukcesem warto się dzielić. Nasze osiągnięcia zawdzięczamy wytężonej pracy, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci. Dziś za to zaufanie dziękujemy poprzez działania CSR.