Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Pomogliśmy już ponad 225 000 Polaków!

Od 2005 roku niezmiennie jesteśmy głosem reprezentującym poszkodowanych w wypadkach. Na ich rzecz uzyskaliśmy w Europie Środkowo-Wschodniej ponad 2 420 000 000 zł odszkodowań.

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Idea

VOTUM /

Firma /

Csr /

Idea

Idea

Istotą VOTUM jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach. Oprócz reprezentowania interesów tych osób przed ubezpieczycielem – idziemy krok dalej, chcąc zmienić ich świat na lepsze. Ta potrzeba była widoczna już na początku istnienia firmy. Sami pracownicy czuli, że nie można pozostać obojętnym wobec historii, które poznają każdego dnia.

 

Zaangażowanie się w działania CSR były naturalną konsekwencją realizowania misji firmy, którą jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa naszym klientom, kontrahentom i akcjonariuszom. Z tego względu promowanie bezpieczeństwa jest stałym elementem naszej działalności.

 

Jednocześnie będąc tak dużym przedsiębiorstwem – czujemy się odpowiedzialni za rynek i społeczność, której częścią niewątpliwie jesteśmy. Wspieramy lokalne inicjatywy i udzielamy pomocy zgłaszającym się do nas osobom, w których widzimy zaangażowanie w kreowanie nowej rzeczywistości.

 

Uważamy, że sukcesem warto się dzielić. Nasze osiągnięcia zawdzięczamy wytężonej pracy, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie zaufanie, jakim obdarzyli nas klienci. Dziś za to zaufanie dziękujemy poprzez działania CSR.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

cat medium 4

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

cat medium 11

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

cat medium 10

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAPISZ DO NAS

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej zapisy.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie