Wyszukiwarka:

Pomogliśmy już ponad 200 000 Polaków!

Od 2005 roku niezmiennie jesteśmy głosem reprezentującym poszkodowanych w wypadkach.
Na ich rzecz uzyskaliśmy niemal 2 000 000 000 zł odszkodowań.

Władze

Zarząd

Bartłomiej Krupa

Bartłomiej Krupa

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doktorant na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Z VOTUM S.A. związany od kwietnia 2007 roku. W tym czasie przeszedł wszystkie stopnie kariery w Departamencie Prawnym – od młodszego referenta ds. prawnych do Dyrektora Departamentu. Od maja 2010 Prezes Zarządu Polskiej Izby Doradców i Pośredników Odszkodowawczych, która zrzesza przedsiębiorców z branży odszkodowawczej. Członek Stowarzyszenia dla Rozwoju Ubezpieczeń Komunikacyjnych i Rynku Motoryzacyjnego „ProMotor”

Elzbieta_Kupiec

Elżbieta Kupiec

Wiceprezes Zarządu

Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu (obecna nazwa uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu). W 2005 roku dopuszczona do postępowania kwalifikacyjnego dla kandydatów na biegłych rewidentów. Od lutego 2006 związana jest ze spółką VOTUM S.A. – zaczynając jako Kontroler Finansowy, obecnie na stanowisku Dyrektora Finansowego. Członek Rady Nadzorczej PCRF Votum S.A.

Rada nadzorcza

2

Andrzej Dadełło

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Na stanowisko Przewodniczącego Rady Nadzorczej VOTUM S.A. powoływany jest nieprzerwanie od 2005 roku Posiada wykształcenie wyższe – jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Informatyki na Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu (obecna nazwa uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) oraz Historii na Wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego. Od 1995 posiada licencję maklera papierów wartościowych.  

 • Jest znaczącym akcjonariuszem VOTUM S.A. – obecnie posiada 1.000.000 akcji
 • Jest założycielem i głównym akcjonariuszem DSA Financial Group SA oraz pełni funkcję Prezesa Zarządu spółki
 • Jest Przewodniczącym Rad Nadzorczych spółek z grupy kapitałowej DSA Financial Group SA

1

Andrzej Łebek

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Stanowisko Członka Rady Nadzorczej VOTUM S.A. obejmuje od 2009 roku Posiada wykształcenie wyższe - jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. W latach 1977-1979 odbył aplikację sądową, natomiast w latach 1980-1983 aplikację adwokacką.  

 • Od roku 1983 prowadzi działalność jako adwokat – początkowo w Zespole Adwokackim w Wałbrzychu, obecnie w prywatnej Kancelarii Adwokackiej
 • Od roku 2006 jest komplementariuszem Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k.
 • Jest założycielem i członkiem Rady Nadzorczej Fundacji Szkolnej w Wałbrzychu

Jerzy Krawczyk

Jerzy Krawczyk

Członek Rady Nadzorczej

Na stanowisko Członka Rady Nadzorczej VOTUM S.A. powołany w roku 2006. Posiada wykształcenie wyższe - jest absolwentem Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej, podyplomowych studiów „Zarządzanie Finansami” na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (obecna nazwa uczelni: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) oraz studiów podyplomowych z zakresu podatków w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. W roku 1999 otrzymał tytuł MBA (kierunek: zarządzanie strategiczne) nadany przez Polish Open University i Thames Valley University.

anna_ludwig_3

Anna Ludwig

Członek Rady Nadzorczej

Na stanowisko Członka Rady Nadzorczej VOTUM S.A. została powołana w roku 2012. Posiada wykształcenie wyższe - jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Ukończyła szereg szkoleń w dziedzinie psychologii biznesu, zarządzania, księgowości i finansów.

 • W 1999 roku współzałożycielka firmy DSA Financial Group SA, w której na początku pełniła funkcję kontrolera finansowego a od 2006 r. Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora Finansowego
 • W latach 2004 – 2010 zatrudniona na stanowisku Prezesa, następnie Wiceprezesa Zarządu CTE S.A.
 • Od 2011r. została Wiceprezesem Zarządu DSA Investment S.A.
 • Była również członkiem kilku rad nadzorczych w spółkach wchodzących w skład grupy kapitałowej DSA.

Marek Stokłosa

Marek Stokłosa

Członek Rady Nadzorczej

AbsolwentAkademii Ekonomicznej imienia Oskara Langego we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) na Wydziale Zarządzania i Informatyki. W trakcie kariery zawodowej pełnił między innymi następujące funkcje:

 • w latach 1997-1999 Zastępca Głównego Księgowego Energomontaż Zachód S.A.
 • w latach 1999-2000 Główny Księgowy Howell Investment S.A.
 • w latach 2000-2001 Prokurent Howell S.A.
 • w latach 2003-2005 Główny Księgowy Metal Service Sp. z o.o.
 • od 2007 Prokurent i Dyrektor Zarządzający Brix Sp. z o.o.
 • od 2009 Prezes Zarządu BGC Group Sp. z o.o.
 • od 2015 Członek Zarządu Reco Polska Produkcja Sp. z o.o.
 • od 2015 Członek Zarządu Reco Polska Sp. z o.o.

Joanna Wilczyńska www

Joanna Wilczyńska

Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Zarządzenia i Marketingu oraz Prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Pełniła funkcję Członka Rady Nadzorczej Emitenta do roku 2012. Od roku 2002 związana z Grupą Kapitałową DSA. Obecnie pełni funkcję Członka Rady Nadzorczej w następujących spółkach kapitałowych:

 • DSA Financial Group S.A.
 • Cheeron Sp. z o. o. (Przewodnicząca Rady Nadzorczej)

Prokurenci

DII-14 mini

Jan Wan

Anna Sulima-Kułatka

Anna Sulima-Kułatka

Justyna Halaś

Justyna Halaś

Tomasz Stanisławki

Tomasz Stanisławski

Ludzie grupy kapitałowej

Paweł Adamkiewicz

Paweł Adamkiewicz

Prezes Zarządu Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM S.A.

Magister Rehabilitacji Ruchowej Akademia Wychowania Fizycznegow Krakowie, Certyfikowany Terapeuta PNF, NDT- Bobath . Od 1995 roku wykładowca na Wydziale Rehabilitacji AWF w Krakowie, od 1997 roku fizjoterapeuta na Oddziale Rehabilitacji w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im L. Rydygiera w Krakowie. Od 2004 roku właściciel Gabinetu Rehabilitacji Funkcjonalnej A&S Studio w Krakowie.

Piotr Wywrot

Piotr Wywrot

Prezes Zarządu VOTUM Centrum Odškodnění, a.s. (Czechy)

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. 20 letnie doświadczenie w handlu,  w firmach z kapitałem polskim jak i zagranicznym w branży spożywczej i budowlanej: Żywiec S.A. Cersanit S.A. Kreisel, Aliaxis Group S.A. Z Grupą Kapitałową Votum związany od września 2016. Od 15 listopada pełni funkcję Prezesa Zarządu Votum Centrum Odškodnění a.s. z siedzibą w Brnie.

Anna Jagodzinska

Anna Jagodzińska

Prezes Zarządu Fundacji VOTUM

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego we Wrocławiu na kierunku Historii Sztuki. Jeden z pierwszych pracowników zatrudnionych w VOTUM S.A. w roku 2005. Początkowo związana z Działem Umów, od 2008 roku specjalista w Dziale Marketingu. Równolegle od 2009 r. pełniła funkcję Członka Zarządu Fundacji VOTUM. Od 2015 jest Prezesem Zarządu Fundacji Votum.

Przemysław-Jagodziński-300x450

Przemysław Jagodziński

Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu na kierunku Finanse i Rachunkowość. Związany z VOTUM S.A. od 2009 roku. Początkowo zatrudniony w zespole IT, w kolejnych latach wspierał wiedzą zespół marketingu. Od 2012 roku pełni funkcję Specjalisty ds. Relacji Inwestorskich. W czerwcu 2013 roku objął stanowisko Członka Zarządu VOTUM Connect S.A. Od roku 2016 pełni funkcję prezesa VOTUM Connect S.A.

Przemysław Szczygłowski

dr inż. Przemysław Szczygłowski

Członek Zarządu Polskiego Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM S.A.

Absolwent Wydziału Geodezji i Inżynierii Środowiska AGH w Krakowie i Wydziału Informatyki Wyższej Szkoły Biznesu i Informatyki. Współzałożyciel spółki Reha Plus S.A., pełniący jednocześnie funkcje członka Rady Nadzorczej (2008 - 2011) Odpowiedzialny za dokumentację i analizę badań, finanse i informatykę.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług VOTUM S.A zgodnie z Polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Menu

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie