Zespół | VOTUM S.A.

Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Pomogliśmy już ponad 225 000 Polaków!

Od 2005 roku niezmiennie jesteśmy głosem reprezentującym poszkodowanych w wypadkach. Na ich rzecz uzyskaliśmy w Europie Środkowo-Wschodniej ponad 2 420 000 000 zł odszkodowań.

VOTUM /

Firma /

Kim jesteśmy /

Zespół

Zespół

Departament Spraw Odszkodowawczych

Agnieszka Ryznar

Dyrektor Departamentu Spraw Odszkodowawczych

Departament odpowiada za proces obsługi spraw naszych Klientów – począwszy od weryfikacji dokumentacji, poprzez ocenę faktyczną zdarzenia i zakresu szkód podlegających naprawieniu, kontrolę prawidłowości i terminowości działań ubezpieczycieli, aż do zakończenia sprawy na drodze pozasądowej. Doradcy Odszkodowawczy pozyskują odszkodowania dla Klientów. Po wyczerpaniu dostępnych na drodze pozasądowej możliwości, sprawy z Departamentu Spraw Odszkodowawczych za zgodą Klienta mogą zostać skierowane do Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k., w celu dalszego ich prowadzenia na drodze sądowej.

 

W Departamencie Spraw Odszkodowawczych zatrudniamy wyspecjalizowanych Doradców Odszkodowawczych, w gronie których przeważającą część stanowią prawnicy. W zespole specjalistów znajdują się również biegli z zakresu rekonstrukcji wypadków oraz autorzy publikacji w prasie fachowej. Dbamy o kwalifikacje Doradców poprzez zapewnienie stałego systemu szkoleń oraz odpowiedni model doboru kadr.

Dział Obsługi Klienta Kluczowego

Dział Szkód w Pojazdach

Dział Dóbr Osobistych

Dział Szkód w Nieruchomościach

Dział Szkód Osobowych i Korporacyjnych

Dział Obsługi Roszczeń Rentowych

Departament Prawny i Compliance

halaś

Justyna Halaś

Dyrektor Departamentu Prawnego i Compliance

Departament Obsługi Klienta

Łukasz Szałęga

Łukasz Szałęga

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta

Departament Obsługi Klienta odpowiada za utrzymanie relacji z klientami grupy kapitałowej poprzez kontakty telefoniczne i mailowe, a także umożliwia klientom nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami regionalnymi. Praca każdego z działających w obrębie departamentu zespołów przekłada się na kompleksową, szybką i kompetentną obsługę odbiorców usług VOTUM.

 

Dbamy o prawidłowy obieg i przepływ informacji, udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące przebiegu prowadzonych postępowań zarówno na etapie polubownym, jak i sądowym, weryfikujemy telefonicznie możliwość udzielenia pomocy prawnej i ułatwia osobom zainteresowanym podjęcie współpracy z VOTUM S.A. lub Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp.k.

 

Zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie obsługi klienta oraz studentów chcących nabyć doświadczenie, podnieść umiejętności komunikacyjne, zdobyć wiedzę z zakresu odszkodowań.

Dział ds. Relacji z Klientem

Dział Audytu

Dział Wsparcia Sprzedaży

Departament Finansowy

Anna Sulima-Kułatka - Główny Księgowy

Marta Wan - Kierownik Działu Finansowego

Departament Finansowy odpowiada za obsługę finansowo-księgową spółki. W departamencie odbywają się zarówno prace typowo księgowe, jak i rozliczeniowe oraz czynności kontrolingowe. Służby finansowe systematycznie monitorują przestrzeganie dyscypliny budżetowej. Tutaj następuje również współpraca z biegłym rewidentem podczas audytu sprawozdań spółki i grupy kapitałowej.

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny ekonomii, zarówno z zakresu rachunkowości, jak i finansów oraz ubezpieczeń, w tym kandydatów na biegłych rewidentów.

Menedżer ds. sprawozdawczości i audytu wewnętrznego Grupy Kapitałowej

Specjalista ds. Komunikacji i Relacji Inwestorskich

Dział Finansowy

Dział Kadr i Płac

Dział Księgowości

Departament Spraw Bankowych

KJankowski

Kacper Jankowski

Dyrektor Departamentu Spraw Bankowych

Nasi eksperci poddają szczegółowej weryfikacji dokumentację związaną z umową o kredyt hipoteczny. Jeśli są do tego przesłanki, przedstawiamy możliwości dochodzenia roszczeń, czyli na przykład nadpłaconych rat wynikających z zastosowania przez bank w umowie o kredyt hipoteczny niezgodnych z prawem zapisów. Zagadnienia te traktowane są indywidualnie, dlatego niezbędne jest dostarczenie kompletu dokumentów związanych z umową o kredyt hipoteczny. Podpowiemy też, jakie dokumenty i zaświadczenia należy uzyskać od banku i  przygotujemy gotowy do złożenia wniosek.

Departament Szkód w Pojazdach

Waldemar Konik

Dyrektor Departamentu Szkód w Pojazdach

Departament Organizacyjny

Magdalena Kryska

Magdalena Kryska

Dyrektor Organizacyjny

Departament Organizacyjny poprzez realizację różnorodnych zadań logistycznych i komunikacyjnych zapewnia sprawne funkcjonowanie spółki.

 

Dział Administracyjny odpowiada za zaopatrzenie spółki w materiały i środki niezbędne do funkcjonowania przedsiębiorstwa, począwszy od papieru, a skończywszy na zaawansowanych technologicznie urządzeniach informatycznych. W Dziale Korespondencji ewidencjonuje się korespondencję przychodzącą i wychodzącą, w tym przede wszystkim wpływające do spółki sprawy naszych Klientów oraz dokumentację Przedstawicieli.

 

Zatrudniamy profesjonalistów z dziedziny ekonomii, marketingu i zarządzania oraz specjalistów doświadczonych w ewidencji dokumentacji.

Dział Obsługi Dokumentacji

Dział Administracyjny

Sekretariat Zarządu

Dział Marketingu

Departament IT

Bartłomiej Czernecki

Bartłomiej Czernecki

Dyrektor Departamentu IT

Zespół Administracji Systemami IT

Zespół Pomocy Technicznej

Zespół Programistyczny

Departament Sprzedaży

Tomasz Stanisławki

Tomasz Stanisławski

Dyrektor Departamentu Sprzedaży

Dział Kontrolingu i Bezpieczeństwa Operacyjnego

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

cat medium 4

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

cat medium 11

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

cat medium 10

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAPISZ DO NAS

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej zapisy.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie