Zespół | VOTUM S.A.

Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Pomogliśmy już blisko 215 000 Polaków!

Od 2005 roku niezmiennie jesteśmy głosem reprezentującym poszkodowanych w wypadkach.
Na ich rzecz uzyskaliśmy w Europie Środkowo - Wschodniej ponad 2 370 000 000 zł odszkodowań.

VOTUM /

Firma /

Kim jesteśmy /

Zespół

Zespół

Departament Prawny

DII-14 mini

Jan Wan

Dyrektor Departamentu Prawnego

Departament odpowiada za proces obsługi spraw naszych Klientów – począwszy od weryfikacji dokumentacji, poprzez ocenę faktyczną zdarzenia i zakresu szkód podlegających naprawieniu, kontrolę prawidłowości i terminowości działań ubezpieczycieli, aż do zakończenia sprawy na drodze pozasądowej. Doradcy Odszkodowawczy pozyskują odszkodowania dla Klientów. Po wyczerpaniu dostępnych na drodze pozasądowej możliwości, sprawy z Departamentu Prawnego za zgodą Klienta mogą zostać skierowane do Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k., w celu dalszego ich prowadzenia na drodze sądowej.

 

W Departamencie Prawnym zatrudniamy wyspecjalizowanych Doradców Odszkodowawczych, w gronie których przeważającą część stanowią prawnicy. W zespole specjalistów znajdują się również biegli z zakresu rekonstrukcji wypadków oraz autorzy publikacji w prasie fachowej. Dbamy o kwalifikacje Doradców poprzez zapewnienie stałego systemu szkoleń oraz odpowiedni model doboru kadr.

Dział Obsługi Klienta Kluczowego

Dział Szkód w Pojazdach

Dział Dóbr Osobistych

Dział Szkód w Nieruchomościach

Dział Szkód Osobowych

Dział Spraw Finansowych

Dział Obsługi Roszczeń Rentowych

Departament Obsługi Klienta

Łukasz Szałęga

Łukasz Szałęga

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta

Departament Obsługi Klienta odpowiada za utrzymanie relacji z klientami grupy kapitałowej poprzez kontakty telefoniczne i mailowe, a także umożliwia klientom nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami regionalnymi. Praca każdego z działających w obrębie departamentu zespołów przekłada się na kompleksową, szybką i kompetentną obsługę odbiorców usług VOTUM.

 

Dbamy o prawidłowy obieg i przepływ informacji, udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące przebiegu prowadzonych postępowań zarówno na etapie polubownym, jak i sądowym, weryfikujemy telefonicznie możliwość udzielenia pomocy prawnej i ułatwia osobom zainteresowanym podjęcie współpracy z VOTUM S.A. lub Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp.k.

 

Zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie obsługi klienta oraz studentów chcących nabyć doświadczenie, podnieść umiejętności komunikacyjne, zdobyć wiedzę z zakresu odszkodowań.

Dział ds. Relacji z Klientami

Dział Dystrybucji Kontaktów

Departament Finansowy

Elzbieta_Kupiec

Elżbieta Kupiec

Dyrektor Finansowy

Departament Finansowy odpowiada za obsługę finansowo-księgową spółki. W departamencie odbywają się zarówno prace typowo księgowe, jak i rozliczeniowe oraz czynności kontrolingowe. Służby finansowe systematycznie monitorują przestrzeganie dyscypliny budżetowej. Tutaj następuje również współpraca z biegłym rewidentem podczas audytu sprawozdań spółki i grupy kapitałowej.

 

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny ekonomii, zarówno z zakresu rachunkowości, jak i finansów oraz ubezpieczeń, w tym kandydatów na biegłych rewidentów.

Menedżer ds. sprawozdawczości i audytu wewnętrznego Grupy Kapitałowej

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich

Dział Finansowy

Dział Kadr i Płac

Dział Księgowości

Departament Organizacyjny

Magdalena Kryska

Magdalena Kryska

Dyrektor Organizacyjny

Departament Organizacyjny poprzez realizację różnorodnych zadań logistycznych i komunikacyjnych zapewnia sprawne funkcjonowanie spółki.

 

Dział Administracyjny odpowiada za zaopatrzenie spółki w materiały i środki niezbędne do funkcjonowania przedsiębiorstwa, począwszy od papieru, a skończywszy na zaawansowanych technologicznie urządzeniach informatycznych. W Dziale Korespondencji ewidencjonuje się korespondencję przychodzącą i wychodzącą, w tym przede wszystkim wpływające do spółki sprawy naszych Klientów oraz dokumentację Przedstawicieli.

 

Zatrudniamy profesjonalistów z dziedziny ekonomii, marketingu i zarządzania oraz specjalistów doświadczonych w ewidencji dokumentacji.

Dział Obsługi Dokumentacji

Dział Administracyjny

Dział Marketingu

Departament IT

Bartłomiej Czernecki

Bartłomiej Czernecki

Dyrektor Departamentu IT

Zespół Administracji Systemami IT

Zespół Pomocy Technicznej

Zespół Programistyczny

Dyrektor Sprzedaży

Tomasz Stanisławki

Tomasz Stanisławski

Dyrektor Departamentu Sprzedaży

Departament Sprzedaży Korporacyjnej

Tomasz Stanisławki

Tomasz Stanisławski

Dyrektor Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej

Zadaniem Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej jest wdrożenie strategii sprzedaży szkód majątkowych. W tym celu pozyskuje on do współpracy podmioty segmentu korporacyjnego, które zarządzają flotami samochodowymi. Dostarcza im elastyczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, które uwzględniają także zmienne warunki rynkowe.

 

Ścisła współpraca z Działem Marketingu oraz Departamentem Sprzedaży umożliwia budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz rozwój oferowanych usług w zakresie obsługi procesu likwidacji szkód rzeczowych. Dostarczamy w ten sposób strukturom sprzedażowym zarówno innowacyjne produkty, jak i nowatorskie spojrzenie na obsługę klienta.

Sekretariat Zarządu

Katarzyna Łabiak

Katarzyna Łabiak

Kierownik Sekretariatu

Dział Audytu

Anna Woś

Anna Woś

Kierownik Działu Audytu

Dział Audytu dba o zachowanie najwyższej jakości obsługi klientów i prowadzenia spraw w spółce. Kreuje w tym celu modele prowadzenia spraw oraz opracowuje nowe odpowiednio do potrzeb klientów, pracowników i współpracowników. W zakresie zadań Działu Audytu leży również automatyzacja procesów odbywających się w spółce.

 

Do jego kompetencji należy zapewnianie strukturom sprzedażowym wsparcia w ich działaniach na rynku, a także w zakresie podnoszenia kompetencji i informacji o produktach spółki. Zespół zajmuje się również merytorycznym przygotowaniem i prowadzeniem szkoleń w tym zakresie.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług VOTUM S.A zgodnie z Polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

2018-01-19-prad