Zespół | VOTUM S.A.

Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Pomogliśmy już blisko 215 000 Polaków!

Od 2005 roku niezmiennie jesteśmy głosem reprezentującym poszkodowanych w wypadkach.
Na ich rzecz uzyskaliśmy w Europie Środkowo - Wschodniej ponad 2 370 000 000 zł odszkodowań.

VOTUM /

Firma /

Kim jesteśmy /

Zespół

Zespół

Departament Prawny

DII-14 mini

Jan Wan

Dyrektor Departamentu Prawnego

Departament odpowiada za proces obsługi spraw naszych Klientów – począwszy od weryfikacji dokumentacji, poprzez ocenę faktyczną zdarzenia i zakresu szkód podlegających naprawieniu, kontrolę prawidłowości i terminowości działań ubezpieczycieli, aż do zakończenia sprawy na drodze pozasądowej. Doradcy Odszkodowawczy pozyskują odszkodowania dla Klientów. Po wyczerpaniu dostępnych na drodze pozasądowej możliwości, sprawy z Departamentu Prawnego za zgodą Klienta mogą zostać skierowane do Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k., w celu dalszego ich prowadzenia na drodze sądowej.

 

W Departamencie Prawnym zatrudniamy wyspecjalizowanych Doradców Odszkodowawczych, w gronie których przeważającą część stanowią prawnicy. W zespole specjalistów znajdują się również biegli z zakresu rekonstrukcji wypadków oraz autorzy publikacji w prasie fachowej. Dbamy o kwalifikacje Doradców poprzez zapewnienie stałego systemu szkoleń oraz odpowiedni model doboru kadr.

Dział Obsługi Klienta Kluczowego

Bartosz Kaczmarek

Kierownik Działu Obsługi Klienta Kluczowego

Dział Szkód w Pojazdach

Konik

Waldemar Konik

Kierownik Działu Prawnego

Dział Dóbr Osobistych

Anna Szwecka

Anna Szwecka

Kierownik Działu Prawnego

Dział Szkód w Nieruchomościach

monika demidowska

Monika Demidowska

P.O. Kierownika Działu Szkód w Nieruchomościach

Dział Szkód Osobowych

Malwina Mackiewicz

Marta Dusza

Marta Dusza

Kierownik Działu Szkód Osobowych

Dział Spraw Finansowych

DI-36

Kacper Jankowski

Kierownik Działu Prawnego

Dział Obsługi Roszczeń Rentowych

Jolanta Werner

Kierownik Działu Obsługi Roszczeń Rentowych

Departament Obsługi Klienta

Adam Czerkawski

Łukasz Szałęga

Łukasz Szałęga

Dyrektor Departamentu Obsługi Klienta

Departament Obsługi Klienta odpowiada za utrzymanie relacji z klientami grupy kapitałowej poprzez kontakty telefoniczne i mailowe, a także umożliwia klientom nawiązanie bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami regionalnymi. Praca każdego z działających w obrębie departamentu zespołów przekłada się na kompleksową, szybką i kompetentną obsługę odbiorców usług VOTUM.

 

Dbamy o prawidłowy obieg i przepływ informacji, udzielamy odpowiedzi na pytania dotyczące przebiegu prowadzonych postępowań zarówno na etapie polubownym, jak i sądowym, weryfikujemy telefonicznie możliwość udzielenia pomocy prawnej i ułatwia osobom zainteresowanym podjęcie współpracy z VOTUM S.A. lub Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp.k.

 

Zatrudniamy specjalistów z doświadczeniem w dziedzinie obsługi klienta oraz studentów chcących nabyć doświadczenie, podnieść umiejętności komunikacyjne, zdobyć wiedzę z zakresu odszkodowań.

Dział ds. Relacji z Klientami

Olga Corivino

Kasia2

Katarzyna German

Kierownik Działu ds. Relacji z Klientem

Dział Dystrybucji Kontaktów

Corvino

Olga Corvino

Koordynator Działu Dystrybucji Kontaktów

Departament Finansowy

Elzbieta_Kupiec

Elżbieta Kupiec

Dyrektor Finansowy

Departament Finansowy odpowiada za obsługę finansowo-księgową spółki. W departamencie odbywają się zarówno prace typowo księgowe, jak i rozliczeniowe oraz czynności kontrolingowe. Służby finansowe systematycznie monitorują przestrzeganie dyscypliny budżetowej. Tutaj następuje również współpraca z biegłym rewidentem podczas audytu sprawozdań spółki i grupy kapitałowej.

 

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny ekonomii, zarówno z zakresu rachunkowości, jak i finansów oraz ubezpieczeń, w tym kandydatów na biegłych rewidentów.

Menedżer ds. sprawozdawczości i audytu wewnętrznego Grupy Kapitałowej

Marcin Wenzel

Marcin Wenzel

Menedżer ds. sprawozdawczości i audytu wewnętrznego Grupy Kapitałowej

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich

Przemysław-Jagodziński-300x450

Przemysław Jagodziński

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich

Starszy Specjalista ds. HR

Anna Citak

Starszy Specjalista ds. HR

Dział Finansowy

Marta Rudzka

Marta Rudzka

Kierownik Działu Finansowego

Dział Kadr i Płac

Agnieszka Skiba

Koordynator Działu Kadr i Płac

Dział Księgowości

Anna Sulima-Kułatka

Anna Sulima–Kułatka

Główny Księgowy

Departament Organizacyjny

Elzbieta_Kupiec

Elżbieta Kupiec

Dyrektor Finansowy

Departament Organizacyjny poprzez realizację różnorodnych zadań logistycznych i komunikacyjnych zapewnia sprawne funkcjonowanie spółki.

 

Dział Administracyjny odpowiada za zaopatrzenie spółki w materiały i środki niezbędne do funkcjonowania przedsiębiorstwa, począwszy od papieru, a skończywszy na zaawansowanych technologicznie urządzeniach informatycznych. W Dziale Korespondencji ewidencjonuje się korespondencję przychodzącą i wychodzącą, w tym przede wszystkim wpływające do spółki sprawy naszych Klientów oraz dokumentację Przedstawicieli. Pracownicy Działu IT dbają o zapewnienie ciągłości pracy poprzez stałą i profesjonalną obsługę informatyczną.

 

Zatrudniamy profesjonalistów z dziedziny ekonomii, marketingu i zarządzania, informatyki oraz specjalistów doświadczonych w ewidencji dokumentacji.

Dział Obsługi Dokumentacji

Aneta Bober

Aneta Bober

Kierownik Działu Obsługi Dokumentacji

Dział Administracyjny

Joanna Czyż-Marczak

Koordynator Działu Administracyjnego

Sekretariat Zarządu

Katarzyna Łabiak

Katarzyna Łabiak

Kierownik Sekretariatu

Departament IT

Bartłomiej Czernecki

Bartłomiej Czernecki

Dyrektor Departamentu IT

Zespół Administracji Systemami IT

Zespół Pomocy Technicznej

Zespół Programistyczny

Dyrektor Sprzedaży

Beata Wróblewska - Pohnke

Dyrektor Sprzedaży

Absolwentka Wydziału Filologii Uniwersytetu Wrocławskiego i MBA Oxford Brooks University, obecnie magistrantka Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

 

 

Przez 15 lat Dyrektor Zarządzający w spółkach akcyjnych sektora ubezpieczeniowo–finansowego  takich jak PTE Skarbiec – Emerytura S.A., STU Ergo Hestia S.A., Nordea S.A., Multibank S.A.

 

Pełniła funkcję prezesa spółki Albertina Poland Sp. z o.o. oraz wiceprezesa spółki Rewersis Sp. z o.o.

Z VOTUM S.A. związana od 2015 roku.

Departament Sprzedaży Korporacyjnej

Tomasz Stanisławki

Tomasz Stanisławski

Dyrektor Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej

Zadaniem Departamentu Sprzedaży Korporacyjnej jest wdrożenie strategii sprzedaży szkód majątkowych. W tym celu pozyskuje on do współpracy podmioty segmentu korporacyjnego, które zarządzają flotami samochodowymi. Dostarcza im elastyczne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, które uwzględniają także zmienne warunki rynkowe.

 

Ścisła współpraca z Działem Marketingu oraz Departamentem Sprzedaży umożliwia budowanie długotrwałych relacji biznesowych oraz rozwój oferowanych usług w zakresie obsługi procesu likwidacji szkód rzeczowych. Dostarczamy w ten sposób strukturom sprzedażowym zarówno innowacyjne produkty, jak i nowatorskie spojrzenie na obsługę klienta.

Departament Marketingu

Anna Jagodzinska

Anna Jagodzińska

Dyrektor Departamentu Marketingu

Departament Marketingu odpowiada za kreowanie wizerunku firmy na zewnątrz. To tu powstają i realizują się pomysły na materiały informacyjne i reklamowe, kampanie oraz nowe sposoby komunikacji z klientem i rynkiem. Zespół Marketingu czuwa nad informowaniem opinii publicznej o działalności Spółki, jak i całej Grupy Kapitałowej VOTUM.

 

Departament Marketingu jest wsparciem dla Departamentów Sprzedaży oraz Struktur Regionalnych dostarczając im narzędzi pomocnych w realizacji ich celów.

Departament Audytu i Wsparcia Sprzedaży

Jerzy Szymanik

Jerzy Szymanik

Koordynator, Pełnomocnik Zarządu ds. Szkoleń i Wsparcia Sprzedaży

Departament Wsparcia Sprzedaży jest odpowiedzialny za perspektywiczny rozwój produktów, ekspansję rynkową oraz zarządzanie siecią sprzedaży. Departament dba o wdrożenie strategii sprzedażowej oraz realizację wytycznych Zarządu Votum w obszarze komunikacji, procedur i realizacji założonych planów.

Pracownicy Departamentu przygotowują i rozwijają narzędzia, które są niezbędne do wykonywania odpowiednich zadań przekazywanych dyrektorom regionalnym. Departament wsparcia sprzedaży współpracuje ściśle z Departamentem Marketingu w kreowaniu odpowiednich rozwiązań rynkowych oraz w zakresie budowania wizerunku VOTUM SA.

Zespół Departamentu Audytu i Wsparcia Sprzedaży

Ewelina Czechowicz

natalia grabowska

IMG_8367

1a-68x120

Natalia Grabowska

Karolina Sypniewska

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAPISZ DO NAS

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie przesłane przeze mnie za pomocą formularza.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław w celach marketingowych związanych z przygotowaniem i przekazaniem oferty usług VOTUM S.A zgodnie z Polityką prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej usług Votum S.A z siedzibą we Wrocławiu, adres: ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław z pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z Polityką prywatności. W celu przesłania informacji handlowej udostępniam wskazany powyżej e-mail.

Menu

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie