Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Pomogliśmy już ponad 225 000 Polaków!

Od 2005 roku niezmiennie jesteśmy głosem reprezentującym poszkodowanych w wypadkach. Na ich rzecz uzyskaliśmy w Europie Środkowo-Wschodniej ponad 2 420 000 000 zł odszkodowań.

VOTUM /

Firma /

Osiągnięcia

Osiągnięcia

Laur Konsumenta 2017 Votum opinie 1000 badanych

Złoty Laur Konsumenta

Grupa ponad 1000 konsumentów wskazała spółkę VOTUM jako najpopularniejszą markę w branży odszkodowawczej. Dowiedz się, czym jest Laur Konsumenta i komu jest przyznawany!

WIĘCEJ

ranking gazety finnasowej

VOTUM S.A. w rankingu największych firm Gazety Finansowej

W rankingu największych firm opublikowanym przez Gazetę Finansową Grupa Votum zajęła pozycję wyższą niż firmy konkurencyjne. Obrazuje to naszą wysoką pozycję na rynku.

WIĘCEJ

logo Medal Europejski

Medal Europejski dla VOTUM S.A.

VOTUM S.A. otrzymała prestiżowy Medal Europejski, który co roku przyznaje Business Centre Club. Przeczytaj i dowiedz się, za co dostaliśmy takie wyróżnienie!

WIĘCEJ

ranking kancelarii

Ranking kancelarii w 2017 r. w Rzeczpospolitej

Rzeczpospolita ogłosiła wyniki kolejnego rankingu kancelarii prawnych. Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp.k. wchodząca w skład grupy kapitałowej VOTUM zajęła wysokie pozycje w klasyfikacji.

WIĘCEJ

Diament Forbes 2017

Diamenty Forbesa

Diamenty Forbesa to wyjątkowe wyróżnienia przyznawane przez to pismo przedsiębiorstwom najbardziej wyróżniającym się na rynku. Cieszymy się, że my również je otrzymaliśmy!

WIĘCEJ

fair play

Przedsiębiorstwo Fair Play

Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” działający od 1998 r. ma na celu promowanie rzetelnych i etycznych firm w Polsce, które deklarując swój udział w programie i poddając się całorocznemu procesowi weryfikacji są w stanie spełnić wszystkie wymogi regulaminowe wykazując uczciwość i wierność zasadom „fair play” w biznesie.   Przedsiębiorstwa Fair Play” to firmy, które na co […]

WIĘCEJ

diamenty forbesa 2017

Diamenty Forbesa 2017

Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego VOTUM S.A. po raz kolejny otrzymała to prestiżowe wyróżnienie.

WIĘCEJ

firma dobrze widziana

Firma Dobrze Widziana

VOTUM S.A. została jednym z laureatów konkursu Firma Dobrze Widziana. Business Centre Club wyróżnił tym tytułem przedsiębiorstwa szczególnie angażujące się w działania społecznej odpowiedzialności biznesu, cieszymy się więc, że przyznano go właśnie nam.

WIĘCEJ

Platynowa Statuetka Fair Play

Platynowa Statuetka – Przedsiębiorstwo Fair Play 2016

Z dumą informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni spośród firm, które stosują etykę w biznesie na co dzień. Podczas wielkiego finału XIX edycji programu Przedsiębiorstwo Fair Play odebraliśmy Platynową Statuetkę. Kolejny raz z rzędu przyznano nam również Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play.

WIĘCEJ

dobroczynca roku 2016

Dobroczyńca Roku

VOTUM S.A. w 2016 r. odebrała nagrodę „Dobroczyńca Roku 2016” za Strategię Społecznego Zaangażowania. Statuetki „Dobroczyńca Roku” zostały rozdane już po raz 19ty. Jest to zatem najdłużej działający i największy w Polsce konkurs, który wyróżnia firmy za ich społeczne zaangażowanie. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce

WIĘCEJ

logo Medal Europejski

Medal Europejski

VOTUM S.A została uhonorowana  latach 2015 oraz 2016 Medalem Europejskim za Doradztwo Odszkodowawcze.   Takim wyróżnieniem nagradzane są firmy, których usługi odpowiadają standardom europejskim.   Medal Europejski to niekomercyjne, ogólnopolskie przedsięwzięcie organizowane przez Business Centre Club, przy wsparciu Ministerstwa Spraw Zagranicznych (reprezentowanego przez ministra ds. członkostwa w UE) i Honorowym Patronacie Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego z […]

WIĘCEJ

logo Lider Filantropii

Lider Filantropii

VOTUM S.A. znalazło się w gronie laureatów kolejnej edycji prestiżowego konkursu „Liderzy Filantropii 2014” organizowanego przez Forum Darczyńców pod patronatem Giełdy Papierów Wartościowych.   VOTUM S.A. drugi raz zajęło wysokie III miejsce w kategorii firm, które w minionym roku przekazały na cele społeczne największy odsetek swoich dochodów przed opodatkowaniem.

WIĘCEJ

logo Gazela Biznesu

Gazela Biznesu

Gazelami Biznesu są najdynamiczniej rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Ranking prowadzony jest pod patronatem „Pulsu Biznesu”, a jego pierwsza edycja odbyła się w 2000 roku.   O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat przyrost obrotów. Jednak obok szybkiego wzrostu wyników „Gazele Biznesu” charakteryzuje także dobra […]

WIĘCEJ

logo rzeczpospolita

Ranking Kancelarii Prawnych

W publikowanym przez „Rzeczpospolitą” „Rankingu Kancelarii Prawnych 2016” spółka z grupy kapitałowej VOTUM – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy sp. k. – z roku na rok zajmuje coraz wyższe pozycje.   W opublikowanym 19 kwietnia 2016 roku rankingu wśród 294 kancelarii uzyskała: 2 miejsce pod względem liczby zatrudnianych adwokatów i radców […]

WIĘCEJ

logo Business Centre Club

Business Centre Club

VOTUM S.A. została członkiem Business Centre Club. BCC jest prestiżowym Klubem przedsiębiorców. Ta założona w 1991 roku organizacja zrzesza indywidualnych pracodawców z całego kraju.

WIĘCEJ

pidipo

Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych (PIDiPO)

Polska Izba Doradców i Pośredników Odszkodowawczych (PIDiPO) jest organizacją samorządu gospodarczego, która skupia przedsiębiorców świadczących usługi na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach. Celem, jaki przyświecał założycielom PIDiPO było stymulowanie rozwoju doradztwa odszkodowawczego w Polsce i podnoszenie poziomu usług świadczonych przez jej członków. PIDiPO opracowuje standardy działalności odszkodowawczej, jak również przedstawia stanowisko branży w odniesieniu do […]

WIĘCEJ

logo Przejrzysta firma

Przejrzysta Firma

Spółka VOTUM otrzymała tytuł Przejrzystej Firmy. Cieszymy się z tego wyróżnienia, ponieważ wskazuje ono, że jesteśmy postrzegani jako firma uczciwa i działa klarownie.

WIĘCEJ

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

cat medium 4

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

cat medium 11

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

cat medium 10

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAPISZ DO NAS

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej zapisy.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie