Gratulujemy kolejnego sukcesu kancelarii prawnej wchodzącej w skład GK VOTUMGratulujemy kolejnego sukcesu kancelarii prawnej wchodzącej w skład GK VOTUM

Kancelaria prawna z Grupy kapitałowej VOTUM znalazła się w zestawieniu Największych kancelarii prawnych w 2018 r. opublikowanym przez Dziennik Gazeta Prawna.

W tegorocznym podsumowaniu największych firm prawniczych w kraju ujęto 64 kancelarie, a autorzy rankingu przeanalizowali sprawozdania finansowe za 2018 r. około 800 kancelarii prawnych, których łączne przychody przekroczyły kwotę 3 mld zł. Co więcej na liście znalazły się tylko te podmioty, których ubiegłoroczne przychody przekroczyły 10 mln zł.

Kancelaria z GK VOTUM zajęła 33 miejsce w Rankingu Największych kancelarii prawnych 2018 wyprzedzającym tym samym konkurencję o 23 pozycje w rankingu.

W GK VOTUM są wyspecjalizowane podmioty posiadające zaplecze kadrowe zapewniające zastępstwo procesowe w sprawach sądowych. Z racji ogólnopolskiego zakresu działalności współpracujemy z pełnomocnikami procesowymi na terenie całego kraju – informuje rzecznik prasowy VOTUM S.A.

Zarządowi i zespołowi Kancelarii gratulujemy wysokich wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Turbiny Polskiej Gospodarki 2020

VOTUM SA zostało wyróżnione w plebiscycie Turbiny Polskiej Gospodarki 2020 organizowanym przez Gazetę Finansową czyli

Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – gratulujemy sukcesu!

W tym roku odbyła się 18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Pomimo nietypowych okoliczności w

Medal Europejski 2020

Votum SA ponownie została wyróżniona Medalem Europejskim przyznawanym co roku przez Business Centre Club, Tegoroczna

Konkurs Złota Strona Emitenta XIII edycja

Strona internetowa VOTUM SA bierze udział w tegorocznej edycji konkursu Złota Strona Emitenta, jest to