Przedsiębiorstwo Fair Play 2019Przedsiębiorstwo Fair Play 2019

VOTUM S.A. kolejny rok z rzędu otrzymało tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019, nagrodę odebrał Kamil Krążek, Wiceprezes Zarządu VOTUM S.A.

Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019 to ogólnopolski program, w którym co roku oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy. Ideą programu jest zachęcenie wszystkich firm w Polsce do zachowań etycznych i wprowadzenia stosownych zmian nie tylko w wewnętrznej organizacji pracy, ale także do kształtowania pozytywnych relacji ze społecznością lokalną oraz dbałości o środowisko naturalne.

Wielka Gala Finałowa XXII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, na której zostały ogłoszone wyniki programu, odbyła się 22 listopada w warszawskim Centrum EXPO XXI. Nagrodzono firmy kierujące się etyką w działalności gospodarczej, a więc w kontaktach zarówno z partnerami biznesowymi, klientami, pracownikami, a także społecznością lokalną oraz władzami lokalnymi i państwowymi.

Pozytywna weryfikacja działalności VOTUM S.A. przez Kapitułę Programu oraz uhonorowanie Spółki nominacją do Nagrody Głównej Programu – Statuetki XXII edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2019 oraz przyznanie Certyfikatu Przedsiębiorstwa Fair Play jest potwierdzeniem rzetelności i transparentności Spółki, przejawiającej się nie tylko w prowadzeniu biznesu, ale również w działalności prospołecznej i charytatywnej. Jest to wyjątkowe wyróżnienie poparte rzetelnym i wieloetapowym procesem weryfikacji.

Dziękujemy za okazane nam zaufanie!

 

kamil krążek

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Turbiny Polskiej Gospodarki 2020

VOTUM SA zostało wyróżnione w plebiscycie Turbiny Polskiej Gospodarki 2020 organizowanym przez Gazetę Finansową czyli

Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – gratulujemy sukcesu!

W tym roku odbyła się 18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Pomimo nietypowych okoliczności w

Medal Europejski 2020

Votum SA ponownie została wyróżniona Medalem Europejskim przyznawanym co roku przez Business Centre Club, Tegoroczna

Konkurs Złota Strona Emitenta XIII edycja

Strona internetowa VOTUM SA bierze udział w tegorocznej edycji konkursu Złota Strona Emitenta, jest to