Święto pracowników – gala finałowa Konkursu „Pracownik Roku”Święto pracowników – gala finałowa  Konkursu „Pracownik Roku”

W dniu 8 kwietnia 2019 r. w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się gala finałowa II edycji konkursu „Pracownik Roku”, podczas której wyróżnienie odebrała Aleksandra Filipowiak, Zastępca Kierownika Działu Obsługi Dokumentacji Votum S.A.

Konkurs „Pracownik Roku” to odpowiedź na obecną sytuację na rynku pracy. Rynek pracownika mobilizuje pracodawców do wzmocnienia działań, które pomagają pozyskać oraz zatrzymać najlepszych pracowników, dlatego też nadrzędnym celem konkursu jest promocja doceniania i motywowania pracowników, a także wzmocnienie relacji z najlepszymi pracownikami w wymiarze biznesowym oraz osobistym.

Do drugiej edycji konkursu Pracownik Roku zgłoszono trzykrotnie więcej uczestników niż w roku ubiegłym. Ponadto w tegorocznej edycji konkursu wzięło udział czterokrotnie więcej firm. Jedną z nich jest Votum S.A., dla której nadrzędną wartością są ludzie, bez których niemożliwe byłoby realizowanie misji spółki oraz przyświecających jej celów, takich jak chociażby pomoc poszkodowanym w wypadkach. Zarząd spółki, podobnie jak organizatorzy Konkursu „Pracownik Roku” za najważniejszy kapitał uznaje ludzi, którzy swoją codzienna pracą przyczyniają się do sukcesu całej organizacji.

Wśród wyróżnionych w jednej z trzech konkursowych kategorii – Długodystansowiec znalazła się Aleksandra Filipowiak, Zastępca Kierownika Działu Obsługi Dokumentacji Votum S.A. , która współpracuje z Votum S.A. od września 2008 roku, a w ciągu 11 lat swojej pracy przeszła przez niemal wszystkie stopnie kariery w Dziale Obsługi Dokumentacji wchodzącym w skład Departamentu Organizacyjnego – od stanowiska Młodszego Referenta po Zastępcę Kierownika Działu Obsługi Dokumentacji, którym jest od dwóch lat. W swojej codziennej pracy wyróżnia się ogromnym zaangażowaniem oraz starannością w wykonywaniu powierzonych jej obowiązków. Śmiało stawia czoła stawianym przed nią wyzwaniom, nie bojąc się zmian i odpowiedzialności. Taka postawa bliska jest również Zarządowi spółki, który ceni działania mające realny wpływ na rozwój organizacji, jak również na dobro współpracowników, dostawców, a także klientów.

Podczas finałowej Gali w imieniu Votum S.A. Dyplom uznania dla pracodawcy za wsparcie idei II edycji Konkursu „Pracownik Roku” oraz za okazywany szacunek i uznanie dla codziennej pracy tych, którzy współtworzą sukces firmy odebrała Magdalena Kryska, Dyrektor Departamentu Organizacyjnego, Członek Zarządu Votum S.A. będąca jednocześnie przełożonym nagradzanego Pracownika.

 

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Konkurs Złota Strona Emitenta XIII edycja

Strona internetowa VOTUM SA bierze udział w tegorocznej edycji konkursu Złota Strona Emitenta, jest to

Top Marka

VOTUM S.A. zostało wyróżnione tytułem Top Marka 2019. Tym samym znaleźliśmy się w gronie elitarnych

Gratulujemy kolejnego sukcesu kancelarii prawnej wchodzącej w skład GK VOTUM

Kancelaria prawna z Grupy kapitałowej VOTUM znalazła się w zestawieniu Największych kancelarii prawnych w 2018

Przedsiębiorstwo Fair Play 2019

VOTUM S.A. kolejny rok z rzędu otrzymało tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2019, nagrodę odebrał Kamil Krążek, Wiceprezes