Top MarkaTop Marka

VOTUM S.A. zostało wyróżnione tytułem Top Marka 2019. Tym samym znaleźliśmy się w gronie elitarnych marek, którym rokrocznie, pomimo zmieniających się trendów rynkowych, udaje się utrzymywać czołową pozycję w plebiscycie Laur Konsumenta/Klienta.

Sprawdź, jak pomagamy naszym klientom!

O konkursie

Top Marka to wyjątkowa nagroda przyznawana w ramach programu Laur Konsumenta. Tym prestiżowym godłem mogą pochwalić się marki o szczególnej pozycji – liderzy w swojej kategorii, a ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych brandów dokonuje Komisja Konkursowa. Podstawą analizy jest natomiast popularność oraz głosy przyznawane przez konsumentów w plebiscycie Laur Konsumenta/Klienta, w którym jesteśmy doceniani od 2017 roku.

Wyróżnienie dla VOTUM

W przypadku VOTUM S.A. poza rzetelną działalnością oraz rozpoznawalnością o wyróżnieniu zadecydował przede wszystkim jeden aspekt – rozszerzenie o oferty o kompleksową pomoc w dochodzeniu roszczeń z tytułu umów bankowych, w tym wspieranie wiedzą i doświadczeniem osób, które zaciągnęły kredyt indeksowany lub denominowany do franka szwajcarskiego. Jest to dla nas szczególne wyróżnienie, ponieważ segment bankowy, poza odszkodowaniami oraz cesjami wierzytelności, stanowi jeden z filarów działalności Grupy Kapitałowej VOTUM. Cieszy nas, że nasza ciężka praca oraz zaangażowanie zostało docenione.

Odznaczenie marki tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców. Uzyskany tytuł to wyłącznie głos konsumenta, będący najwyższą aprobatą i rekomendacją znanych marek.

Dziękujemy naszym Klientom za wyróżnienie! Takie docenienie naszych wysiłków motywuje nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy!

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Turbiny Polskiej Gospodarki 2020

VOTUM SA zostało wyróżnione w plebiscycie Turbiny Polskiej Gospodarki 2020 organizowanym przez Gazetę Finansową czyli

Ranking Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej 2020 – gratulujemy sukcesu!

W tym roku odbyła się 18. edycja Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej. Pomimo nietypowych okoliczności w

Medal Europejski 2020

Votum SA ponownie została wyróżniona Medalem Europejskim przyznawanym co roku przez Business Centre Club, Tegoroczna

Konkurs Złota Strona Emitenta XIII edycja

Strona internetowa VOTUM SA bierze udział w tegorocznej edycji konkursu Złota Strona Emitenta, jest to