VOTUM S.A. Firmą Dobrze WidzianąVOTUM S.A. Firmą Dobrze Widzianą

Votum S.A. jest nagradzana nie tylko za swoją działalność odszkodowawczą, ale również za działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Potwierdzeniem tego, jest chociażby przyznany spółce po raz kolejny tytuł   Firmy Dobrze Widzianej.

Plebiscyt organizowany jest co roku przez Business Centre Club i ma na celu wskazanie firm, które w szczególny sposób angażują się w działania społecznej odpowiedzialności biznesu. W finale konkursu znalazły się przedsiębiorstwa, które rozumieją, czym jest i na czym powinno polegać CSR oraz aktywnie realizują jego założenia.

Społeczna odpowiedzialność biznesu to temat szczególnie bliski Votum S.A. Od momentu założenia firmy działamy nie tylko biznesowo, ale również społecznie. Miedzy innymi stworzyliśmy Fundację Votum, która otacza opieką osoby które ucierpiały na skutek wypadków, nieustannie udzielamy wsparcia materialnego podopiecznym dolnośląskich domów dziecka, a także dbamy o to, by dzięki organizowanej przez nas Akcji Krew znikały deficyty we wrocławskim Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Naszym największym osiągnięciem z zakresu CSR jest jednak program Pierwsze Kroki, który rozwijaliśmy i dopracowywaliśmy przez cały rok 2017. Jego założenia to skuteczna pomoc osobom niepełnosprawnym i ich aktywizacja. Polega ona przede wszystkim na wsparciu w procesie wyboru i dopasowania protez lub sprzętu ortopedycznego, doradztwie personalnym, a także dostosowaniu samochodu i mieszkania do potrzeb podopiecznych programu.

Tematyka konkursu Firma Dobrze Widziana, czyli działania społeczne i charytatywne, koresponduje z tym, czym na co dzień zajmuje się Votum S.A. Dlatego też tym bardziej cieszymy się, że nasze zaangażowanie zostało zauważone i docenione.

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Diamenty Forbesa dla DSA Investment S.A.

Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat

Efektywna Firma 2020

VOTUM S.A znalazła się w rankingu Efektywne Firmy 2020 Województwa Dolnośląskiego prowadzonym przez Magazyn Przedsiębiorców

Votum uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu

Za nami 21 edycja rankingu „Gazele Biznesu”. Votum S.A. po raz kolejny została wyróżniona. Gazele

VOTUM S.A. została wyróżniona w konkursie „Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego”

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż firma VOTUM S.A. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w konkursie