Votum S.A. laureatem konkursu Gwiazdy Biznesu 2019Votum S.A. laureatem konkursu Gwiazdy Biznesu 2019

Działalność biznesowa Votum S.A. została dostrzeżona i nagrodzona w konkursie Gwiazdy Biznesu 2019, organizowanym przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Portal Naszbiznes24.pl oraz spółkę FRW Media Group. Spółka zajęła trzecie miejsce w kategorii Średnia Firma.

Plebiscyt Gwiazdy Biznesu organizowany jest co roku i ma na celu wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw i samorządów w województwie dolnośląskim oraz wspieranie ich w dalszej działalności. Jak podaje na swojej stronie internetowej organizator konkursu, z roku na rok poziom podmiotów ubiegających się o Gwiazdy Biznesu staje się coraz wyższy.

 

Firmy, które wzięły udział w konkursie Gwiazdy Biznesu, były oceniane przez kapitułę złożoną z przedsiębiorców, samorządowców oraz członków gremiów gospodarczych. Laureaci otrzymali m.in. statuetki, których autorką jest Dorota Dziekiewicz-Pilich, artystka ta zaprojektowała chociażby statuetkę nagrody muzycznej – Fryderyka. Na gości spotkania czekały atrakcje, m.in. występ współprowadzącego galę Cezarego Pazury.

 

Jak podkreślił Robert Jagła w wypowiedzi dla portalu Naszbiznes24.pl: – Z prawdziwą przyjemnością Fundusz Regionu Wałbrzyskiego prezentuje dokonania prężnie działających mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, innowacyjnych podmiotów oraz samorządów, które kształtują wizerunek gospodarczy województwa dolnośląskiego. To one wskazują też kierunki rozwoju i trendy, a także dobre praktyki w dziedzinie biznesu odpowiedzialnego społecznie.

 

Obecność wśród nagrodzonych firm to wyróżnienie, ale także motywacja, by wyznaczać sobie kolejne biznesowe cele i je osiągać.

Czytaj również


Ambasador Mediacji na Rynku Finansowym

W dniu 12 czerwca 2019 r. w siedzibie Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego po raz drugi

Medal Europejski dla Votum S.A.

Votum S.A. po raz kolejny została uhonorowana Medalem Europejskim, przyznawanym przez Business Centre Club. To

Gratulujemy kolejnego sukcesu kancelarii prawnej wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej Votum

Kancelaria prawna wchodząca w skład grupy kapitałowej Votum po raz kolejny znalazła się w czołówce

Votum S.A. laureatem konkursu Gwiazdy Biznesu 2019

Działalność biznesowa Votum S.A. została dostrzeżona i nagrodzona w konkursie Gwiazdy Biznesu 2019, organizowanym przez