VOTUM S.A. w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017 r.VOTUM S.A. w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017 r.

Spółka VOTUM znalazła się w raporcie Najlepszy Pracodawca 2017, opublikowanym przez Gazetę Finansową. Znaleźliśmy się wśród 25 firm działających na rynku europejskim lub międzynarodowym.

Czynnikiem, jaki zadecydował o tym, że Votum S.A. znalazło się w raporcie zadecydowały takie czynniki jak atmosfera w firmie, warunki rozwoju pracowników, a także benefity, jakie otrzymują zatrudnione w przedsiębiorstwie osoby.

Jak można przeczytać w raporcie: Praca w Votum S.A. to przede wszystkim możliwość niesienia realnej pomocy osobom poszkodowanym. Wspólna misja jednoczy zespół i pozwala dostrzec, co jest w życiu najważniejsze. Tym kierujemy się, wykonując naszą pracę i motywując naszych pracowników.

Zespół Votum S.A. to największy kapitał spółki. Liczne grono specjalistów działa na rzecz poszkodowanym. To nie tylko prawnicy i doradcy odszkodowawczy, ale także rzeczoznawcy, eksperci z dziedziny ekonomii czy rekonstrukcji wypadków. Na terenie całej Polski działają również przedstawiciele regionalni, którzy każdego dnia docierają do osób poszkodowanych i pomagają im uzyskać należne im świadczenia. Co więcej realizujemy się nie tylko w pracy, ale również w działalności prospołecznej. Program CSR spółki, ukierunkowany na promocję zdrowego trybu życia, łączy również sportowców wspieranych przez Votum S.A.

Praca w VOTUM S.A. to praca w dużym zespole wśród ludzi o różnych specjalizacjach, ale ściśle współpracujących ze sobą. Praca w takim środowisku to gwarancja rozwoju zawodowego. Niezależnie od tego, czy masz jasno wyznaczony cel, czy nie wiesz, w jakim kierunku powinna rozwijać się Twoja kariera, w Votum S.A. masz szansę odnaleźć swoją pasję i satysfakcjonującą Cię ścieżkę zawodową.

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Diamenty Forbesa dla DSA Investment S.A.

Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat

Efektywna Firma 2020

VOTUM S.A znalazła się w rankingu Efektywne Firmy 2020 Województwa Dolnośląskiego prowadzonym przez Magazyn Przedsiębiorców

Votum uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu

Za nami 21 edycja rankingu „Gazele Biznesu”. Votum S.A. po raz kolejny została wyróżniona. Gazele

VOTUM S.A. została wyróżniona w konkursie „Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego”

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż firma VOTUM S.A. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w konkursie