Votum S.A. wyróżniona w konkursie Gwiazdy BiznesuVotum S.A. wyróżniona w konkursie Gwiazdy Biznesu

Votum S.A. zdobywa nagrody i wyróżnienia w różnych dziedzinach. Nasza działalność biznesowa została także dostrzeżona i nagrodzona w konkursie Gwiazdy Biznesu 2018, organizowanym przez Fundusz Regionu Wałbrzyskiego, Portal Naszbiznes24.pl oraz spółkę FRW Media Group. VOTUM S.A. zajęła w nim trzecie miejsce w kategorii Średnia firma.

Ranking organizowany jest co roku i ma na celu wyróżnienie najlepszych przedsiębiorstw i samorządów w województwie dolnośląskim i wspieranie ich w dalszej działalności. Jak podaje na swojej stronie internetowej organizator konkursu, z roku na rok poziom podmiotów ubiegających się o Gwiazdy Biznesu staje się coraz wyższy. W roku 2018 o statuetkę Gwiazda Biznesu 2018 ubiegało się ponad 50 firm i samorządów.

Galę Finałową, na której przyznano statuetki, zorganizowano 27 kwietnia w Wałbrzychu w Starej Kopalni. Na uroczystości spotkali się przedstawiciele nominowanych firm, wręczono też nagrody przyznane przez kapitułę konkursu. VOTUM S.A. zajęło trzecie miejsce wśród wyróżnionych średnich firm. Nagrodę odebrała Magdalena Kryska, Prokurent, Dyrektor Organizacyjny.

Firmy, które wzięły udział w konkursie Gwiazdy Biznesu, były oceniane przez samorządowców z Dolnego Śląska i przedstawicieli najbardziej znaczących przedsiębiorstw w regionie. W kapitule konkursu zasiadali między innymi Marszałek Województwa Dolnośląskiego Cezary Przybylski, Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej, Prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska, a także reprezentanci zarządów Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Dolnośląskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. i Związku Dolnośląscy Pracodawcy.

Obecność wśród nagrodzonych firm to wyróżnienie, ale także motywacja, by wyznaczać sobie kolejne biznesowe cele i je osiągać.

Olga Łukasiewicz
Olga Łukasiewicz

Redaktor

olga.lukasiewicz@votum-sa.pl

Posiada wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej. Swoją karierę zaczynała od pracy w terenie, dzięki czemu doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby poszkodowane w...czytaj więcej

Czytaj również


Diamenty Forbesa dla DSA Investment S.A.

Diamenty Forbesa to ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ciągu ostatnich trzech lat

Efektywna Firma 2020

VOTUM S.A znalazła się w rankingu Efektywne Firmy 2020 Województwa Dolnośląskiego prowadzonym przez Magazyn Przedsiębiorców

Votum uhonorowana tytułem Gazeli Biznesu

Za nami 21 edycja rankingu „Gazele Biznesu”. Votum S.A. po raz kolejny została wyróżniona. Gazele

VOTUM S.A. została wyróżniona w konkursie „Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego”

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż firma VOTUM S.A. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w konkursie