Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Dołącz do nas!

Prowadzimy rekrutację w całym kraju.

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Programista Business Intelligence

VOTUM /

Kariera / Oferty Pracy / Centrala - Wrocław / Programista Business Intelligence

Programista Business Intelligence

08 września 2017

Osoba zatrudniona na stanowisku Programisty Business Intelligence odpowiedzialna będzie za projektowanie i budowanie rozwiązań BI oraz tworzenie raportów i pulpitów informacyjnych. Praca na tym stanowisku wiąże się ze współpracą z większością departamentów w firmie.

 

 

programista business intelligence

 

 

Pobierz ofertę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: hr@votum-sa.pl z podanym w temacie nr ref.: V/PBD/17. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

 

 

Aplikacja musi zawierać klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016 r. poz. 922).  

 

 

Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Jeżeli chciałbyś znaleźć się w naszej bazie potencjalnych kandydatów, wskaż to w dokumentach aplikacyjnych.

 

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Do obowiązków Specjalisty ds. Sprzedaży należeć będzie realizacja planów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie klientów indywidualnych na wskazanym terenie. Specjalista ds. Sprzedaży będzie odpowiedzialny za analizę ich potrzeb, przeprowadzenie prezentacji produktowych, podpisanie umowy z klientem i zbudowanie długotrwałych relacji z klientami.   Pobierz ofertę Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: hr@votum-sa.pl z podanym w […]

Osoba zatrudniona na stanowisku Programisty Business Intelligence odpowiedzialna będzie za projektowanie i budowanie rozwiązań BI oraz tworzenie raportów i pulpitów informacyjnych. Praca na tym stanowisku wiąże się ze współpracą z większością departamentów w firmie.         Pobierz ofertę Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: hr@votum-sa.pl z podanym w temacie nr […]

Osoba zatrudniona na stanowisku Programisty Baz Danych odpowiedzialna będzie za rozwój projektów bazodanowych, uczestnictwo w pracach projektowo-analitycznych, tworzenie nowych rozwiązań opartych na SQL Server lub MySQL, tworzenie raportów na podstawie danych z istniejących systemów, tworzenie systemów składowanych.           Pobierz ofertę Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: hr@votum-sa.pl z […]

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za skanowanie dokumentów wpływających do spółki oraz ich ewidencjonowanie w systemie komputerowym.     Pobierz ofertę   Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: hr@votum-sa.pl z podanym w temacie nr ref.: V/DzK-S/17. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.   Aplikacja musi […]

Menu

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie