Krzy SztofKrzy Sztof

Firma zaczniemy od tego ze może nie najtańsza , ale kwestia naszego odszkodowania nie jest to kwestja na ktorej powinnismy oszczedzac , mialem wczesniej doswiadczenia z innymi firmami o podobnym profilu dzialalnosci i nie wspominam tego dobrze . zmarnowany czas i nerwy . tutaj otrzymałem na prawde fachowa opieke , uswiadomiono mnie ze nalezy mi sie wiekszy wachlarz roszczen niz przypuszczalem . zlozono roszczenia tam , gdzie nawet nie wpadłbym na pomysł ich skladac . sprawa jest nadal w toku , nieco to trwa co jest wina panstwowych instytucji jednak z czystym sumieniem mowie ze warto powierzyc sprawe firmie votum . wygodą jest praktycznie nieprzerwany kontakt z opiekunem ktory na biezaco odpowiada na nurtujace nas pytania i informuje o powzietych krokach . profesjonalna i bardzo mila obsługa .

Czytaj również


Renata J.

Składam najserdeczniejsze podziękowania firmie VOTUM za dotychczasową współpracę i profesjonalizm w pozytywnym załatwieniu naszego roszczenia.

Narcyz Z.

Wyrażam podziękowanie dla  wszystkich którzy przyczynili się do pozytywnego zakończenia mojej sprawy.  Trwało to sześć

Maria M.

Serdeczne podziękowania za miłą i sprawną obsługę a także za wynegocjowane odszkodowanie. Jeszcze raz dziękuję

Anna W.

Jestem bardzo zadowolona ,firma godna polecenia.Otrzymałam odszkodowanie o jakim nawet nie marzyłam. Szczególne podziękowania dla