Wyszukiwarka:

Dochodzenie odszkodowań

ważne informacje z zakresu dochodzenia odszkodowań, sposobu działania ubezpieczycieli oraz kancelarii odszkodowawczych.

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Dochodzenie odszkodowań z VOTUM S.A.

VOTUM /

Wiedza / Warto wiedzieć / Dochodzenie odszkodowań z VOTUM S.A.

Dochodzenie odszkodowań z VOTUM S.A.

Po wypadku dochodzenie odszkodowania to tylko jedna z kwestii, jaką musisz się zająć jako poszkodowany. Jeśli w zdarzeniu zostałeś w mniejszym lub większym stopniu ranny – bez wątpienia najważniejsze będzie dla Ciebie odzyskanie pełnej sprawności.

 

Warto jednak pamiętać, że czas rehabilitacji to także najlepszy okres, w trakcie którego najlepiej jest zebrać pełną dokumentację (m.in. medyczną), która pozwoli w późniejszym czasie uzyskać stosowne świadczenia od ubezpieczyciela.

 

Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalisty w tym zakresie, a takim bez wątpienia jest VOTUM S.A. Dochodzenie odszkodowań (niektórzy mówią o tym „odzyskiwanie odszkodowań”) to dziedzina, w której jesteśmy liderem rynku.

 

Sprawdź, jak możemy Ci pomóc wywalczyć odszkodowanie

 

Nie nastawiaj się od razu na tzw. „odzyskiwanie odszkodowań”. Na początku należy ustalić, jakie świadczenia należą Ci się po wypadku. VOTUM S.A. oferuje bezpłatną analizę roszczeń. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz – telefonicznie, mailowo lub z jednym z naszych przedstawicieli. Już wtedy pomożemy Ci w zebraniu dokumentacji potrzebnej do dochodzenia odszkodowania.

 

Po przeanalizowaniu możliwości uzyskania odszkodowania i podpisaniu umowy, nasz specjalista zajmie się ustaleniem podmiotu odpowiedzialnego za szkodę, określi jej wielkości zgłosi w Twoim imieniu roszczenia.

 

odzyskiwanie odszkodowań

 

Doradca odszkodowawczy ma za zadanie dopełnić formalności oraz nadzorować zachowanie obowiązujących terminów. To on będzie również podejmował negocjacje z ubezpieczycielem. Jego zadaniem jest także każdorazowe weryfikowanie proponowanych przez zakład ubezpieczeń kwot z wysokością zgłaszanych roszczeń. Jednym zdaniem – od momentu podpisania umowy, dochodzenie odszkodowania dla Ciebie jest w jego rękach.

 

Tzw. „odzyskiwanie odszkodowań” na każdym etapie dochodzenia

 

Jesteśmy w stanie przejąć Twoją sprawę na różnym etapie postępowania. W ramach naszej grupy kapitałowej działa Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A. Łebek i Wspólnicy Sp.k. Dzięki temu, ewentualne skierowanie sprawy na drogę sądową odbędzie się płynnie. Z tej opcji korzystamy jednak dopiero wtedy, kiedy wykorzystamy wszystkie możliwości, jakie daje nam dochodzenie odszkodowań na etapie polubownym.

 

Skierowanie drogi do sądu będzie z Tobą konsultowane i takie rozwiązanie proponujemy tylko wtedy, gdy przyznane przez zakład ubezpieczeń świadczenia zostały zaniżone. Sprawa sądowa prowadzona jest przez sąd właściwy dla Twojego miejsca zamieszkania. Co ważne – na każdej etapie postępowania możesz korzystać z pomocy specjalisty.

 

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń na naszą infolinię lub uzupełnij formularz obok – skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo.

Zapisz

Zapisz

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

Podobne pytania

zadośćuczynienie za cierpienie

Zadośćuczynienie to świadczenie przysługujące w przypadku szkód na osobie o charakterze niemajątkowym. Ma szczególne znaczenie, zwłaszcza w odniesieniu do najtragiczniejszych wypadków. Zasadniczą jego rolą jest kompensacja, czyli naprawienie krzywdy. Ma [...]

stosowne odszkodowanie

Stosowne odszkodowanie to świadczenie określone w art. 446 § 3 k.c. Przysługuje najbliższym członkom rodziny w przypadku śmierci poszkodowanego. Przesłanką przyznania stosownego odszkodowania jest wykazanie znacznego pogorszenia się sytuacji życiowej [...]

odszkodowanie powypadkowe

Czy wiesz, że zgodnie z polskim prawem naprawienie szkody obejmuje nie tylko rekompensatę strat, które poniósł poszkodowany? Uwzględnione powinny być także korzyści, które mógłby on osiągnąć, gdyby mu szkody nie [...]

kancelaria odszkodowawcza

Kancelaria odszkodowawcza to jeden z podmiotów, zajmujących się dochodzeniem roszczeń w imieniu osób poszkodowanych w wyniku wypadku. Ustala podmiot, który jest zobowiązany do zapłaty, precyzuje i zgłasza roszczenia, a także [...]

Menu

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie