Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

ważne informacje z zakresu dochodzenia odszkodowań, sposobu działania ubezpieczycieli oraz kancelarii odszkodowawczych.

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Gdzie znajdę pomoc w odszkodowaniach?

VOTUM /

Wiedza / Warto wiedzieć / Gdzie znajdę pomoc w odszkodowaniach?

Gdzie znajdę pomoc w odszkodowaniach?

woda koo ratunkowe pomoc

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania oferują różne podmioty. Najbardziej wyspecjalizowane w tym zakresie są bez wątpienia kancelarie odszkodowawcze. W swojej działalności skupiają się one głównie na sprawach z tego zakresu. W związku z tym właśnie tam możemy znaleźć osoby z dużą wiedzą i ogromnym doświadczeniem z branży odszkodowawczej.

 

Kontakt z kancelarią można nawiązać także w Internecie. Często istnieje możliwość skorzystania z kwestionariusza zgłoszenia sprawy. Dla przykładu na stronie VOTUM wystarczy podać swój adres e-mail lub numer telefonu, by nawiązać kontakt ze specjalistą, który odpowie na pytania i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

 

Osoby, które jednak wolą kontakt bezpośredni, zawsze mogą umówić się w dogodnym czasie i miejscu z naszym przedstawicielem. Działamy w całej Polsce i często docieramy do poszkodowanych dzięki poleceniu innej osoby, która już wcześniej powierzyła prowadzenie swojej sprawy kancelarii i jest z tej decyzji zadowolona.

 

W taki sposób działają przedstawiciele różnych firm. Dlatego zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy – warto sprawdzić dokładnie firmę oraz przedstawioną ofertę. Dobrym sposobem na weryfikację wiarygodności i profesjonalizmu kancelarii odszkodowawczej jest ustalenie tego, od jak dawna działa i ilu osobom już pomogła. Wtedy można mieć pewność, że oferowana przez nią pomoc w uzyskaniu odszkodowania jest na najwyższym poziomie.

 

Co bardzo ważne – z pomocy kancelarii odszkodowawczej można skorzystać na każdym etapie prowadzenia sprawy, zarówno podczas zgłaszania szkody, jak i na etapie odwoławczym lub sądowym.

 

Jeśli zatem nie jesteś zadowolony z przebiegu postępowania przed ubezpieczycielem lub masz wątpliwości odnośnie jego stanowiska – zawsze możesz przekazać swoją sprawę do darmowej analizy prawnej. Taką możliwość oferuje właśnie VOTUM S.A.

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

zostalem-ranny-w-wypadku

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

moj-bliski-ucierpial-w-wypadku

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

mam-szkode-rzeczowa

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

Podobne pytania

pomoc-w-uzyskaniu-analiza

Nie w każdym przypadku pierwszą myślą osoby, która poniosła szkodę, będzie uzyskiwanie odszkodowania. Jest to spowodowane wieloma czynnikami. Niektórym nie pozwala na to stan zdrowia. Dotyczy to zarówno zdrowia fizycznego [...]strzałka

odszkodowanie

Odszkodowanie to jedno ze świadczeń, o które może ubiegać się osoba, która doznała szkody. Pojęcie to jest bardzo szerokie, choć zwykle powiązane przede wszystkim z naprawieniem uszczerbku majątkowego.   Właśnie [...]strzałka

zadośćuczynienie za cierpienie

Zadośćuczynienie to świadczenie przysługujące w przypadku szkód na osobie o charakterze niemajątkowym. Ma szczególne znaczenie, zwłaszcza w odniesieniu do najtragiczniejszych wypadków. Zasadniczą jego rolą jest kompensacja, czyli naprawienie krzywdy. Ma [...]strzałka

stosowne odszkodowanie

Stosowne odszkodowanie to świadczenie określone w art. 446 § 3 k.c. Przysługuje najbliższym członkom rodziny w przypadku śmierci poszkodowanego. Przesłanką przyznania stosownego odszkodowania jest wykazanie znacznego pogorszenia się sytuacji życiowej [...]strzałka

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie