Gdzie znajdę pomoc w odszkodowaniach?Gdzie znajdę pomoc w odszkodowaniach?

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania oferują różne podmioty. Najbardziej wyspecjalizowane w tym zakresie są bez wątpienia kancelarie odszkodowawcze. W swojej działalności skupiają się one głównie na sprawach z tego zakresu. W związku z tym właśnie tam możemy znaleźć osoby z dużą wiedzą i ogromnym doświadczeniem z branży odszkodowawczej.

 

Kontakt z kancelarią można nawiązać także w Internecie. Często istnieje możliwość skorzystania z kwestionariusza zgłoszenia sprawy. Dla przykładu na stronie VOTUM wystarczy podać swój adres e-mail lub numer telefonu, by nawiązać kontakt ze specjalistą, który odpowie na pytania i pomoże wybrać najlepsze rozwiązanie.

 

Osoby, które jednak wolą kontakt bezpośredni, zawsze mogą umówić się w dogodnym czasie i miejscu z naszym przedstawicielem. Działamy w całej Polsce i często docieramy do poszkodowanych dzięki poleceniu innej osoby, która już wcześniej powierzyła prowadzenie swojej sprawy kancelarii i jest z tej decyzji zadowolona.

 

W taki sposób działają przedstawiciele różnych firm. Dlatego zanim zdecydujesz się na podpisanie umowy – warto sprawdzić dokładnie firmę oraz przedstawioną ofertę. Dobrym sposobem na weryfikację wiarygodności i profesjonalizmu kancelarii odszkodowawczej jest ustalenie tego, od jak dawna działa i ilu osobom już pomogła. Wtedy można mieć pewność, że oferowana przez nią pomoc w uzyskaniu odszkodowania jest na najwyższym poziomie.

 

Co bardzo ważne – z pomocy kancelarii odszkodowawczej można skorzystać na każdym etapie prowadzenia sprawy, zarówno podczas zgłaszania szkody, jak i na etapie odwoławczym lub sądowym.

 

Jeśli zatem nie jesteś zadowolony z przebiegu postępowania przed ubezpieczycielem lub masz wątpliwości odnośnie jego stanowiska – zawsze możesz przekazać swoją sprawę do darmowej analizy prawnej. Taką możliwość oferuje właśnie VOTUM S.A.

Czytaj również


Co się stanie z kredytem frankowym jeśli zniknie LIBOR?

LIBOR to referencyjna wysokość oprocentowania depozytów i kredytów na rynku międzybankowym w Londynie, która ma

Czy ustawa rozwiąże problem kredytów frankowych?

Nasza kancelaria na bieżąco monitoruje prace legislacyjne w zakresie pomocy osobom posiadającym kredyty powiązane z

Czy bank może wypowiedzieć umowę kredytową?

Dochodzenie roszczeń z tytułu zawartej umowy kredytowej nie stanowi przesłanki do jej wypowiedzenia. W zapisach

O co frankowicze mogą walczyć z bankiem?

Zakres roszczeń przysługujących kredytobiorcy od banku jest zależny od rodzaju umowy kredytowej i jej zapisów.