Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Najnowsze informacje

wygrane sprawy, wiadomości z firmy oraz z mediów

Pełna wersja serwisu

Każda krzywda powinna być naprawiona

Wierzymy, że robimy to najlepiej.

Bezpłatna infolinia

800 217 417

dok@votum-sa.pl

Biuletyn VOTUM nr 21

VOTUM /

Wiedza / Nasze wydawnictwa / Biuletyn VOTUM nr 21

Biuletyn VOTUM nr 21

25 sierpnia 2014

Zagadnieniom związanym z wypadkami przy pracy poświęciliśmy 21 numer Biuletynu VOTUM. Przydatne informacje znajdą tu zarówno pracownicy, jak i pracodawcy.

Biuletyn 21_25.08.2014

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 18:00

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAJNOWSZE INFORMACJE

„Frankowicze powinni wziąć sprawy we własne ręce i zacząć walczyć w sądach.” W najnowszym numerze nasz ekspert radzi frankowiczom i pokazuje nowe możliwości dochodzenia swoich praw. → Skutkiem wypadku może być trwała niepełnosprawność. Przeczytaj gdzie mogą szukać pomocy finansowej osoby najciężej poszkodowane. → Kolizja? Specjalista z zakresu szkód rzeczowych odpowiada na pytanie, czy i kiedy wzywać policję na miejsce zdarzenia drogowego. !!! Pospiesz się i zamów najnowszy numer biuletynu #VOTUM

W kilku prostych krokach wyjaśniamy, jak zachować się po wypadku w pracy. Opisaliśmy także, jakie świadczenia odszkodowawcze przysługują w związku z wypadkiem przy pracy. Zobacz, jakie prawa ma kierowca ciężarówki, który został poważnie ranny w wypadku oraz czy nietrzeźwy pracownik ma szansę otrzymać odszkodowanie. O tym wszystkim w naszej nowej gazecie „Prawo i Praca”.

Numer w całości dedykowany jest on osobom, które straciły bliskiego. Mamy nadzieję, że zamieszczone w tym materiale artykuły będą merytorycznym wsparciem, które wskaże drogę w gąszczu przepisów.

Zobacz, w jakim terminie ubezpieczyciel powinien wypłacić Ci odszkodowanie z rolniczego ubezpieczenia OC oraz jak dochodzić należnych Ci świadczeń odszkodowawczych po nawałnicy. W tym numerze poruszamy także trudne tematy - problemy z ochroną pszczołowatych, a także kwestię formy "zbycia" gospodarstwa, która nie podlega nowym przepisom ograniczającym obrót ziemią rolną.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie

Skontaktuj się

CENTRALA VOTUM S.A

ul. Wyścigowa 56i, 53-012 Wrocław

tel.: 71/ 33 93 400, fax 71/ 33 93 403

dok@votum-sa.pl, www.votum-sa.pl

800 217 417

dok@votum-sa.pl

© Copyright 2015 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - glos w Twojej sprawie