Święto pracowników – gala finałowa Konkursu „Pracownik Roku”Święto pracowników – gala finałowa  Konkursu „Pracownik Roku”

W dniu 8 kwietnia 2019 r. w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się gala finałowa II edycji konkursu „Pracownik Roku”, podczas której wyróżnienie odebrała Aleksandra Filipowiak, Zastępca Kierownika Działu Obsługi Dokumentacji Votum S.A.

 

Sprawdź czy należy Ci się wyższe odszkodowanie

 

Konkurs „Pracownik Roku”

 

Konkurs „Pracownik Roku” to odpowiedź na obecną sytuację na rynku pracy. Rynek pracownika mobilizuje pracodawców do wzmocnienia działań, które pomagają pozyskać oraz zatrzymać najlepszych pracowników, dlatego też nadrzędnym celem konkursu jest promocja doceniania i motywowania pracowników, a także wzmocnienie relacji z najlepszymi pracownikami w wymiarze biznesowym oraz osobistym.

 

Do drugiej edycji konkursu Pracownik Roku zgłoszono trzykrotnie więcej uczestników niż w roku ubiegłym. Ponadto w tegorocznej edycji konkursu wzięło udział czterokrotnie więcej firm. Jedną z nich jest Votum S.A., dla której nadrzędną wartością są ludzie, bez których niemożliwe byłoby realizowanie misji spółki oraz przyświecających jej celów, takich jak chociażby pomoc poszkodowanym w wypadkach. Zarząd spółki, podobnie jak organizatorzy Konkursu „Pracownik Roku” za najważniejszy kapitał uznaje ludzi, którzy swoją codzienna pracą przyczyniają się do sukcesu całej organizacji.

 

Gala wręczenia nagród

 

Na uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień zostali zaproszeni wszyscy zgłoszeni wraz z przełożonymi i osobami towarzyszącymi. Organizatorom zależało by w jak największym gronie świętować dobrą pracę na rzecz przedsiębiorstw i polskiej gospodarki.

 

Maciej Owczarek, wiceprezes Business Centre Club, otwierając uroczystość, podkreślił, że nominowani w konkursie pracownicy znaleźli się w tym gronie dzięki swojej pracy i wytrwałości. – Latami pracy dowiedliście, że jesteście najbardziej wartościową częścią firmy – zaznaczył.

 

Wśród wyróżnionych w jednej z trzech konkursowych kategorii – Długodystansowiec znalazła się Aleksandra Filipowiak, Zastępca Kierownika Działu Obsługi Dokumentacji Votum S.A. , która współpracuje z Votum S.A. od września 2008 roku, a w ciągu 11 lat swojej pracy przeszła przez niemal wszystkie stopnie kariery w Dziale Obsługi Dokumentacji wchodzącym w skład Departamentu Organizacyjnego – od stanowiska Młodszego Referenta po Zastępcę Kierownika Działu Obsługi Dokumentacji, którym jest od dwóch lat. W swojej codziennej pracy wyróżnia się ogromnym zaangażowaniem oraz starannością w wykonywaniu powierzonych jej obowiązków. Śmiało stawia czoła stawianym przed nią wyzwaniom, nie bojąc się zmian i odpowiedzialności. Taka postawa bliska jest również Zarządowi spółki, który ceni działania mające realny wpływ na rozwój organizacji, jak również na dobro współpracowników, dostawców, a także klientów.

 

Podczas finałowej Gali w imieniu Votum S.A. Dyplom uznania dla pracodawcy za wsparcie idei II edycji Konkursu „Pracownik Roku” oraz za okazywany szacunek i uznanie dla codziennej pracy tych, którzy współtworzą sukces firmy odebrała Magdalena Kryska, Dyrektor Departamentu Organizacyjnego, Członek Zarządu Votum S.A. będąca jednocześnie przełożonym nagradzanego Pracownika.

 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Czytaj również


Wypadek na morzu – ponad 900 tys. zł dla rodzin marynarzy

Są zawody, których wykonywanie wiąże się ze znacznym ryzykiem, należy do nich między innymi praca

Bieg Firmowy 2019

Udział w Biegu Firmowym to niemal tradycja Votum S.A. - 18 maja we Wrocławiu reprezentanci

Votum S.A. laureatem konkursu Gwiazdy Biznesu 2019

Działalność biznesowa Votum S.A. została dostrzeżona i nagrodzona w konkursie Gwiazdy Biznesu 2019, organizowanym przez

Wypadek przy pracy ze skutkiem śmiertelnym

Wychodząc do pracy nie myślimy o tym, co może się nam przytrafić, a skupiamy się