Dołącz do Grupy Kapitałowej Votum

Grupa Kapitałowa Votum to ponad dwadzieścia podmiotów, których misją jest niesienie pomocy i zwiększanie dostępności pomocy prawnej przede wszyskim dla kredytobiorców frankowych i złotówkowych, a także osób poszkodowanych w wypadkach. Jeśli troska o dobro drugiego człowieka nie jest Ci obca dołącz do naszego zespołu – razem pracujmy na nasz wspólny sukces!

Dlaczego GK VOTUM?

GK VOTUM warto mieć w swoim CV. Decydując się na współpracę wybierasz pracę z najlepszymi. Nie boimy się innowacyjnego podejścia do obsługi Klienta, a także nowoczesnego spojrzenia na usługi prawnicze. Wychodzimy poza schemat.

U

Co nas wyróżnia?

Osoby, które dzisiaj zajmują kierownicze stanowiska w poszczególnych segmentach działalności zaczynały od pracy jako specjaliści czy asystenci. Droga awansu jest otwarta dla każdego.

grupa votum rekrutacja

#MocnaGrupa

Pracowników

Przedstawicieli handlowych

Klientów

* dane na 31.12.2023 r.

Zastanawiasz się czy to praca dla Ciebie? Pomagać można w różny sposób. Prowadzimy rekrutację zarówno do naszych struktur sprzedażowych, jak i do centrali oraz biur terenowych. Biorąc udział w naszych rekrutacjach możesz liczyć na uczciwość i transparentność. Dokładnie i sprawiedliwie rozważamy każdą kandydaturę, bez wyjątku. Nasz proces rekrutacji jest elastyczny i dopasowany do konkretnego stanowiska, dlatego w naszych ogłoszeniach o pracę znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na dane stanowisko.

Aktualne oferty pracy

Dlaczego warto z nami pracować?

Wsparcie doświadczonej kadry

Dbamy o to, żeby nowi pracownicy sprawnie wdrożyli się w swoje obowiązki, mogą przy tym liczyć na system szkoleń i wsparcie managerów.

Jasne zasady

Oferujemy elastyczne formy zatrudnienia i przejrzystą ścieżkę kariery.

Elastyczny czas pracy

To Ty decydujesz, kiedy pracujesz. W biurze mamy elastyczny czas pracy.

Podróże

Doceniamy zaangażowanie naszych pracowników, możesz liczyć na wyróżnienia i nagrody, w tym również podróże do egzotycznych zakątków świata.

Home Office

Pracujesz w biurze? Udostępniamy narzędzia i możliwość pracy w systemie Home Office (praca hybrydowa)

Atmosfera

Tworzymy zgrany zespół, w którym pozytywnie się wspieramy. Budujemy pozytywne relacje.

Dołącz do naszego zespołu

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w jednym z podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Votum nie czekaj! Aplikuj na dostępne stanowiska lub skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach kariery.