Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa specjalizuje się w prowadzeniu spraw Konsumentów przeciwko podmiotom rynku finansowego oferującym produkty finansowe, w szczególności osób posiadających kredyty powiązane z kursem waluty obcej. W ramach pomocy Klientom zespół radców prawnych i adwokatów analizuje dokumentację kredytową, wskazuje możliwe do zgłoszenia roszczenia oraz ustala z Klientem strategię postępowania sądowego. Wspieramy konsumentów na każdym etapie postępowania, od ścieżki przedsądowej, przez sądową, po ścieżkę postępowania egzekucyjnego.

Ranking Kancelarii

W poprzednich latach kapituła rankingu w ramach kategorii „Nowe prawo” wyodrębniła kategorię „Kancelarie lub firmy świadczące usługi prawnicze w obsłudze roszczeń Frankowiczów„.

W 2022r. w jubileuszowej 20. Edycji Gali Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej nasza kancelaria zajęła pierwsze miejsce.

ranking kancelarii frankowych forum opinie Bochenek

Kancelaria Bochenek, Ciesielski i Wspólnicy obsługuje sprawy ponad 29 tys. Klientów, prowadzi prawie 24 tys. postępowań sądowych  i ma na swoim koncie 540 wyroków prawomocnych (dane podsumowujące 2022 rok).

Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność i pogratulować naszym pracownikom za ich zaangażowanie oraz wkład w rozwój naszej kancelarii. Również pragniemy podziękować naszym Klientom za ich zaufanie i dotychczasową współpracę. Jesteśmy zaszczyceni, że ponownie zajęliśmy pierwsze miejsce w tak prestiżowym rankingu.

Więcej szczegółowych informacji na stronie Rzeczpospolitej.

Ranking kancelarii dla Frankowiczów Bochenek nr 1