Wyszukiwarka:

facebook twitter google plus email youtube

Pomogliśmy już ponad 225 000 Polaków!

Od 2005 roku niezmiennie jesteśmy głosem reprezentującym poszkodowanych w wypadkach.
Na ich rzecz uzyskaliśmy w Europie Środkowo- Wschodniej ponad 2 370 000 000 zł odszkodowań.

VOTUM /

Firma

Firma

Osiągnięcia

Wspólnym wysiłkiem, przy zaangażowaniu całego zespołu, uzyskaliśmy szereg wyróżnień i nagród. Doceniona została zwłaszcza działalność charytatywna firmy.

VOTUM jest także członkiem izb gospodarczych oraz klubów biznesowych.

WIĘCEJ

Misja

W oparciu o wieloletnią praktykę w dochodzeniu odszkodowań, profesjonalizm i etykę pracy, przekładające się na wzrost wartości naszej firmy, chcemy zapewnić poczucie bezpieczeństwa naszym Klientom, Akcjonariuszom, Pracownikom i Współpracownikom.


Cele te realizujemy dzięki silnej pozycji i rozpoznawalnej marce, które dają nam możliwość negocjowania z największymi ubezpieczycielami, jak równy z równym.

WIĘCEJ

Kim jesteśmy

Jako firma skutecznie pomagamy w uzyskiwaniu dla poszkodowanych należnych im pieniędzy. Za każdym sukcesem stoi zespół wykwalifikowanych pracowników.

Prezentujemy osoby zarządzające Spółką, ludzi Grupy Kapitałowej oraz cały zespół ekspertów, którzy z zaangażowaniem każdego dnia pracują na rzecz naszych klientów.

WIĘCEJ

Historia

Spółka VOTUM została zarejestrowana w 2005 roku. Od tego czasu zostaliśmy liderem rynku i największym w Europie Środkowo – Wschodniej podmiotem oferującym pomoc w sprawach odszkodowawczych.

Prezentujemy kroki milowe, czyli sukcesy i wydarzenia, które miały istotny wpływ na rozwój Spółki.

WIĘCEJ

Grupa kapitałowa

Wysoka pozycja rynkowa i profesjonalizm cechują wszystkie podmioty z grupy kapitałowej VOTUM. W jej skład wchodzą prężnie działające spółki, których działalność również opiera się na niesieniu pomocy.

WIĘCEJ

CSR

Zaangażowanie się w działania CSR były naturalną konsekwencją realizowania misji firmy, którą jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa naszym klientom, kontrahentom i akcjonariuszom. Z tego względu promowanie bezpieczeństwa jest stałym elementem naszej działalności.

Jednocześnie będąc tak dużym przedsiębiorstwem – czujemy się odpowiedzialni za rynek i społeczność, której częścią niewątpliwie jesteśmy. Wspieramy lokalne inicjatywy i udzielamy pomocy zgłaszającym się do nas osobom, w których widzimy zaangażowanie w kreowanie nowej rzeczywistości.

WIĘCEJ

Skorzystaj z infolinii:

800-217-417

pon – pt: 08:00 – 16:00

cat medium 4

W wyniku wypadku doznałeś obrażeń ciała? Chcesz poznać swoje prawa do odszkodowania? Zgłoś sprawę do darmowej analizy.

cat medium 11

W Twojej rodzinie wydarzył się tragiczny wypadek? Twój bliski jest w stanie ciężkim? Wiemy, jak uzyskać zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

cat medium 10

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego kierowcy? Zniszczeniu uległa maszyna rolnicza? Sprawdź, jakie może być Twoje odszkodowanie za wypadek.

NAPISZ DO NAS

Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką prywatności i przyjmuję do wiadomości jej zapisy.

Menu

© Copyright 2017 - VOTUM S.A. - Odszkodowanie - głos w Twojej sprawie